Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Кубок світу

У корейському Пхенчхані завершилася гонка предследованія у жінок.

Чергову впевнену перемогу в цьому сезоні здобула Лаура Дальмаєр, яка при ідеальній роботі на вогневих рубежах традиційно показала свою звично високу швидкість на лижні.

Другою до фінішу прийшла фінська спортсменка Кайса Макаряйнен, випередивши француженку Анаіс Бескон, яка стала третьою.

240 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно у Варшаві відбувся черговий етап кубка світу з фехтування серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату. У ньому взяла участь ужгородка Надія Дьолог.

210 просмотров. Обговорити (0)

У Хмельницькому пройшов турнір із фехтування «Ліга 10-13». Участь у змаганнях взяли 380 молодих спортсменів із різних міст у трьох вікових категоріях.

647 просмотров. Обговорити (0)

Шість країн брали участь у щорічному Кубку світу за версією ВАКО в угорському місті Ніредьгаза. Україну представляли єдиноборці з Кривого Рога, Сімферополя, Львова і Ужгорода. Наш обласний центр репрезентували представники знаменитого спортивного клубу “Іппон”. Всі закарпатці ввійшли у своїх вагових категоріях у вісімку ліпших, що є чудовим показником для спортклубу.