ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

материнство

Вчені довели суттєву шкоду нічних робочих змін для жіночої фертильності.

"Над дослідженням працювали фахівці Гарвардського університету".

Результати експерементально дослідження опубліковані в науковому журналі Occupational and Environmental Medicine.

Вчені обстежили 500 жінок з різними робочими графіками та виявили закономірності, що відображались на їх здатності завагітніти.

185 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

46-річна мешканка присілку Вертеп (село Рокосово, Хустський район) – не просто багатодітна мати, а справжня експериментаторка. Усіх своїх дітей вона народжувала не у пологовому будинку, як інші, а вдома.

364 просмотра. Обговорити (0)

Результаты в этом году для украинок неутешительные: в рейтинге 179 стран Украина занимает 69-е место (сразу после Тринидад и Тобаго, и Сант-Луиса). Самой благополучной и безопасной для материнства страной была признана Норвегия.

362 просмотра. Обсудить (0)

Самые лучшие условия для материнства созданы в Финляндии, самые худшие – в Сомали. Об этом говорится в публикации находящейся в Лондоне негосударственной организации Save the Children.

1203 просмотра. Обсудить (2)

У понеділок , 5 березня , в прес-центрі обласного Центру здоров'я (пл. Театральна,6) о 15.00 відбудеться прес-конференція на тему «Відповідальне батьківство та безпечне материнство».
Про те, як чоловіки можуть допомогти своїм жінкам зберегти здоров’я, про роль чоловіка у вихованні дітей, про стереотипи та новітні тенденції у поведінці «сильної статі» говоритимуть напередодні 8-го Березня

1451 просмотр. Обговорити (0)

В 2010 году 54 девушки в возрасте до 18 лет родили младенцев в Берегово. Из них десять - четырнадцатилетнего возраста.

2088 просмотров. Обсудить (0)

Недавно 78-летняя жительница одного из сел Хустского района обратилась в местные правоохранительные органы с просьбой разыскать ее 16-летнего внука. Парень, по словам заявительницы, ушел из дома, никого не предупредив, и не вернулся...

2563 просмотра. Обсудить (0)

При этом чаще всего украинцы решаются завести одного ребенка, а количество желающих содержать двое и более детей неуклонно сокращается.

1059 просмотров. Обсудить (0)

Відсоток дітей, котрі часто хворіють, коливається сьогодні в Закарпатській області в межах від 30 до 70 відсотків від загальної кількості дитячого населення. Про це повідомила на семінарі в Ужгороді, учасниками якого стали районні педіатри регіону, заступник начальника управління здоров’я Закарпатської ОДА з питань охорони материнства і дитинства Тетяна Міцьо.

1147 просмотров. Обсудить (0)