ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

закордон

Літній відпочинок в Україні цього року став дорожче на 10-15%. Про це попереджають туроператори і уточнюють, що ті, хто хотів відпочивати бюджетно, повинні були бронювати тури заздалегідь – в березні-квітні.

138 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив листи у Посольства України в Словаччині та Чехії з проханням повідомити, в якому стані знаходяться там могили відомих закарпатців.

154 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Новорічна ніч на пляжах Єгипту, на різдвяному ярмарку в якійсь європейській столиці, на лижах, в гостях у фінського Санти – всі ці варіанти радо пробували на собі закарпатці ще два роки тому.

422 просмотра. Обговорити (0)

Кожна людина хоче, щоб її життя проходило, наче історія хорошої казки, мріє, щоб умови життя були найкращими та найсприятливішими.

228 просмотров. Обговорити (0)
Маленьких хворих українців вивозять в Угорщину, ніби для лікування. А там за великі гроші просто чекають, коли діти помруть.
302 просмотра. Обговорити (0)

Куди їхати за цікавими ракурсами та вдалими кадрами ми з’ясовували у популярних фотографів.

494 просмотра. Обговорити (0)

Напевно, багатьом знайоме це відчуття: йдеш серед красот далекого закордону, сповнений захоплення - і хочеться поділитися з рідними та близькими, які залишилися вдома.

512 просмотров. Обговорити (0)

Українці мають великий попит в іноземних компаніях. Зоотехнікам готові платити по 2 тисячі доларів на місяць. Найбільший попит на українських аграріїв в Казахстані. Крім них, іноземні роботодавці цікавляться українськими програмістами, інженерами, архітекторами та медиками. Про це кореспондентові Gazeta.ua розповіла експерт рекрутингового агентства ''Рекрут Альянс'' Ольга Орос.

342 просмотра. Обговорити (0)

З метою уникнення подвійного оподаткування з початку 2014 року Ужгородською ОДПІ видано 16 довідок про підтвердження статусу податкового резидента України.

602 просмотра. Обговорити (0)

Заробітчанство сьогодні є актуальним питанням для більшості українських громадян. Тому і трапляються багато випадків, коли наші побратими, не перевіривши легальність фірм, що працевлаштовують на роботу «за далекі моря, за високі гори», довіряють їхнім співробітникам.

1078 просмотров. Обговорити (0)