ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

закордон

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль направив листи у Посольства України в Словаччині та Чехії з проханням повідомити, в якому стані знаходяться там могили відомих закарпатців.

125 просмотров. Обговорити (0)

Новорічна ніч на пляжах Єгипту, на різдвяному ярмарку в якійсь європейській столиці, на лижах, в гостях у фінського Санти – всі ці варіанти радо пробували на собі закарпатці ще два роки тому.

395 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Кожна людина хоче, щоб її життя проходило, наче історія хорошої казки, мріє, щоб умови життя були найкращими та найсприятливішими.

192 просмотра. Обговорити (0)
Маленьких хворих українців вивозять в Угорщину, ніби для лікування. А там за великі гроші просто чекають, коли діти помруть.
267 просмотров. Обговорити (0)

Куди їхати за цікавими ракурсами та вдалими кадрами ми з’ясовували у популярних фотографів.

417 просмотров. Обговорити (0)

Напевно, багатьом знайоме це відчуття: йдеш серед красот далекого закордону, сповнений захоплення - і хочеться поділитися з рідними та близькими, які залишилися вдома.

477 просмотров. Обговорити (0)

Українці мають великий попит в іноземних компаніях. Зоотехнікам готові платити по 2 тисячі доларів на місяць. Найбільший попит на українських аграріїв в Казахстані. Крім них, іноземні роботодавці цікавляться українськими програмістами, інженерами, архітекторами та медиками. Про це кореспондентові Gazeta.ua розповіла експерт рекрутингового агентства ''Рекрут Альянс'' Ольга Орос.

327 просмотров. Обговорити (0)

З метою уникнення подвійного оподаткування з початку 2014 року Ужгородською ОДПІ видано 16 довідок про підтвердження статусу податкового резидента України.

580 просмотров. Обговорити (0)

Заробітчанство сьогодні є актуальним питанням для більшості українських громадян. Тому і трапляються багато випадків, коли наші побратими, не перевіривши легальність фірм, що працевлаштовують на роботу «за далекі моря, за високі гори», довіряють їхнім співробітникам.

1061 просмотр. Обговорити (0)