ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Василь Нитка

Розмова із земляком-газетярем, котрий у царині преси із 1975-го року, а щойно, у 2017-му, став кращим журналістом Закарпаття, отримавши відповідну відзнаку ОДА, облради та грошову премію.

285 просмотров. Обговорити (0)

Як відомо, сьогодні у Києві проходить ХІV (черговий) з‘їзд Національної спілки журналістів України. У порядку денному зібрання із 258 делегатів, які від імені 20 тисяч українських медійників обиратимуть нового керманича НСЖУ, також звіти про роботу Спілки, ревізійної комісії тощо.

300 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

А тому на майбутніх місцевих виборах не залишайтеся пасивними спостерігачами!

308 просмотров. Обговорити (0)

Кореспонденти "Голосу України" побували у зоні стихійного лиха в Закарпатській області. "Те, що я вчора спостерігав у селі Сільце передобідньої пори, — напевне вже нагадувало жахливу картину осені 1999-го і весни 2001 року: дороги, будинки, городи, теплиці, двори — все залито водою і брудом".

2109 просмотров. Обговорити (1)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, у середу, 24 лютого, в Ужгороді у Закарпатській облдержадміністрації відбулася презентація книги «Пожежна служба Закарпаття: минуле і сучасне». У заході взяли участь начальник Головного управління МНС України в області, генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Бодак, автор книги Василь Нитка, а також доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський.

983 просмотра. Обговорити (0)