ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

архів

Вчора на базі Закарпатської академії мистецтв відбувся круглий стіл, присвячений проблематиці доступу до матеріалів, що зберігаються у фондах обласних закладів культури. В обговоренні взяли участь керівники закладів, управлінці в галузі культури, а також ініціатори – група науковців, краєзнавців, істориків та митців, котрі працюють із фондами закладів культури, архівів тощо.

292 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У грудні 2016-го Центральне розвідувальне управління США розкрило у своєму електронному архіві велику кількість документів, які стосуються Ужгорода. Загалом електронна бібліотека ЦРУ складається з мільйонів документів, розсекречених у різні роки, очевидно, по мірі того, як втрачали актуальність.

228 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті (УІНП). Відповідним рішенням створюється юридична особа для зберігання та забезпечення вільного доступу до документів КДБ.

379 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили у Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології, сьогодні по області хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 10-15°, в горах місцями 6-9° тепла.

215 просмотров. Обговорити (0)

Український журналіст, музеєзнавець, громадський діяч Віктор Тригуб заявив, що в Петербурзі знайдено найповніші архіви Гетьмана Павла Скоропадського. Наші дослідники вважали їх втраченими назавжди, проте вони лежать в спецхрані № 9 ФСБ РФ в Ермітажі.

184 просмотра. Обговорити (0)

Раніше засекречені архіви 1959 року про підготовку американських військових до війни з СРСР вперше оприлюднені онлайн Національним архівом безпеки (Вашингтон, США).

1439 просмотров. Обговорити (1)
Серед знайденого — оригінал пенсійного посвідчення Президента України та свідоцтво право власності на маєток зі страусами, а також — банківські документи, що свідчать про активне виведення Януковичем грошей в офшори.
Як стверджують правоохоронці, знайшли такий величезний злочинний архів у Києві в одній з квартир під час обшуку.
Слідчі переконані, що тепер росл
536 просмотров. Обговорити (0)

Фігуранти нещодавно віднайдених справ чинили опір розкуркуленню, колективізації, насильницькій хлібозаготівлі та іншим заходам тоталітарної влади.

447 просмотров. Обговорити (0)
В обласному центрі відбулось підписання договору між Державним архівом Закарпатської області та Саболч-Сатмар-Березьким комітатським архівом Угорщини. За його результатами невдовзі розпочнеться робота з оцифрування та переклад на угорську мову описів архівних фондів, що зберігаються в м. Берегово.
278 просмотров. Обговорити (0)

Варто зазначити, що більшість кадастрових карт оцифровані і до них є доступ через мережу Інтернет.

485 просмотров. Обговорити (0)

Чи не найбільший у Європі приватний архів та бібліотеку з карпатознавства одержав у подарунок Ужгородський національний університет.

421 просмотр. Обговорити (0)

Документи з архіву видаються в тимчасове користування працівникам структурних підрозділів установи-фондоутворювача або її правонаступника, іншим установам. Документи Національного архівного фонду видаються для користування поза архівом, як правило, на строк, що не перевищує одного місяця. Судово-слідчим органам справи можуть видаватися у тимчасове користування на строк до шести місяців.

2467 просмотров. Обговорити (0)

Згідно ч. 5 ст. 8 Закону України “Про нотаріат” довідки про вчиненні нотаріальні дії та копії документів, що зберігаються у нотаріуса, видаються нотаріусом виключно фізичним та юридичним особам, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії.

2300 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі УСБУ в Закарпатській області, в ужгородському видавництві "Закарпаття" побачив світ перший том документальної книги "Карпатська Україна. Документи і матеріали. Хроніка подій. Персоналїї", упорядкований доктором історичних наук, професором Омеляном Довганичем, керівником науково-редакційного відділу обласної книги "Реабілітовані історією" Олексієм Корсуном, співробітником Галузевого державного архіву Служби безпеки України Олександром Пагірею.

2192 просмотра. Обговорити (2)

Голови Закарпатської облдержадміністрації та облради Іван Різак та Микола Андрус привітали з професійним днем працівників архівних установ гірського краю.

2239 просмотров. Обсудить (1)