ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

архів

Як розповіла завідувач Тересвянської бібліотеки-філії Аліна Новаленко, з початку року у селищі триває робота над книгою про історію селища Тересва.

164 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Вчора на базі Закарпатської академії мистецтв відбувся круглий стіл, присвячений проблематиці доступу до матеріалів, що зберігаються у фондах обласних закладів культури. В обговоренні взяли участь керівники закладів, управлінці в галузі культури, а також ініціатори – група науковців, краєзнавців, істориків та митців, котрі працюють із фондами закладів культури, архівів тощо.

373 просмотра. Обговорити (0)

У грудні 2016-го Центральне розвідувальне управління США розкрило у своєму електронному архіві велику кількість документів, які стосуються Ужгорода. Загалом електронна бібліотека ЦРУ складається з мільйонів документів, розсекречених у різні роки, очевидно, по мірі того, як втрачали актуальність.

289 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про створення галузевого державного архіву Українського інституту національної пам'яті (УІНП). Відповідним рішенням створюється юридична особа для зберігання та забезпечення вільного доступу до документів КДБ.

421 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомили у Закарпатському обласному центрі з гідрометеорології, сьогодні по області хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 2-7° тепла, вдень 10-15°, в горах місцями 6-9° тепла.

301 просмотр. Обговорити (0)

Український журналіст, музеєзнавець, громадський діяч Віктор Тригуб заявив, що в Петербурзі знайдено найповніші архіви Гетьмана Павла Скоропадського. Наші дослідники вважали їх втраченими назавжди, проте вони лежать в спецхрані № 9 ФСБ РФ в Ермітажі.

214 просмотров. Обговорити (0)

Раніше засекречені архіви 1959 року про підготовку американських військових до війни з СРСР вперше оприлюднені онлайн Національним архівом безпеки (Вашингтон, США).

1473 просмотра. Обговорити (1)
Серед знайденого — оригінал пенсійного посвідчення Президента України та свідоцтво право власності на маєток зі страусами, а також — банківські документи, що свідчать про активне виведення Януковичем грошей в офшори.
Як стверджують правоохоронці, знайшли такий величезний злочинний архів у Києві в одній з квартир під час обшуку.
Слідчі переконані, що тепер росл
568 просмотров. Обговорити (0)

Фігуранти нещодавно віднайдених справ чинили опір розкуркуленню, колективізації, насильницькій хлібозаготівлі та іншим заходам тоталітарної влади.

478 просмотров. Обговорити (0)
В обласному центрі відбулось підписання договору між Державним архівом Закарпатської області та Саболч-Сатмар-Березьким комітатським архівом Угорщини. За його результатами невдовзі розпочнеться робота з оцифрування та переклад на угорську мову описів архівних фондів, що зберігаються в м. Берегово.
312 просмотров. Обговорити (0)

Варто зазначити, що більшість кадастрових карт оцифровані і до них є доступ через мережу Інтернет.

518 просмотров. Обговорити (0)

Чи не найбільший у Європі приватний архів та бібліотеку з карпатознавства одержав у подарунок Ужгородський національний університет.

448 просмотров. Обговорити (0)

Документи з архіву видаються в тимчасове користування працівникам структурних підрозділів установи-фондоутворювача або її правонаступника, іншим установам. Документи Національного архівного фонду видаються для користування поза архівом, як правило, на строк, що не перевищує одного місяця. Судово-слідчим органам справи можуть видаватися у тимчасове користування на строк до шести місяців.

2586 просмотров. Обговорити (0)

Згідно ч. 5 ст. 8 Закону України “Про нотаріат” довідки про вчиненні нотаріальні дії та копії документів, що зберігаються у нотаріуса, видаються нотаріусом виключно фізичним та юридичним особам, за дорученням яких або щодо яких вчинялися нотаріальні дії.

2335 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у прес-службі УСБУ в Закарпатській області, в ужгородському видавництві "Закарпаття" побачив світ перший том документальної книги "Карпатська Україна. Документи і матеріали. Хроніка подій. Персоналїї", упорядкований доктором історичних наук, професором Омеляном Довганичем, керівником науково-редакційного відділу обласної книги "Реабілітовані історією" Олексієм Корсуном, співробітником Галузевого державного архіву Служби безпеки України Олександром Пагірею.

2440 просмотров. Обговорити (2)

Голови Закарпатської облдержадміністрації та облради Іван Різак та Микола Андрус привітали з професійним днем працівників архівних установ гірського краю.

2274 просмотра. Обсудить (1)