ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

субвенція

Відповідний проект рішення вноситься на розгляд депутатів облради. Зміни внесуться до обсягу доходів обласного бюджету на 2017 рік, до розподілу видатків обласного бюджету на 2017 та до джерел фінансування.

153 просмотра. Обговорити (0)

За інформацією, що надійшла до Закарпатської облради з адміністративно-територіальних одиниць області, станом на 22 червня руйнівні наслідки стихії зафіксовані у Виноградівському, Іршавському, Свалявському, Тячівському та Хустському районах, а також у місті Мукачеві.

534 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Цьогоріч з державного бюджету ще не виділялася субвенція на пільговий проїзд.

293 просмотра. Обговорити (0)

До бюджету Закарпатської області надійшла державна субвенція для здійснення соціальних виплат на загальну суму 144 555, 2 тис. грн.

546 просмотров. Обговорити (0)

З державного бюджету до обласного надійшов другий транш щодекадного перерахування цільових субвенцій. Про це інформує департамент фінансів облдержадміністрації.

416 просмотров. Обговорити (0)

Цього разу на потреби в медичній галузі. Їх озвучили депутати на третьому пленарному засіданні 19 сесії облради, схваливши Звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо виділення Закарпатській області субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення зареєстрованої кредиторської заборгованості за поставлене медичне обладнання вітчизняного виробництва.

619 просмотров. Обговорити (0)

Нещодавно прикордонне місто Чоп на Закарпатті отримало державну субвенцію для покращення водопостачання в розмірі 720 тисяч гривень.

961 просмотр. Обговорити (0)