ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

податкова декларація

Фахівці органів ДФС Закарпаття нагадують, сьогодні, 9 листопада 2017 року - останній день подання податкової декларації платника єдиного податку юридичними особами та фізичними особами – підприємцями третьої групи за три квартали.

72 просмотра. Обговорити (0)

Податкові декларації з податку на прибуток за три квартали 2016 року подаються у терміни, передбачені для подання квартальної звітності – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

184 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують про форми фінансової звітності, які повинні подаватися платниками податків на прибуток до контролюючих органів разом з податковою декларацією.

402 просмотра. Обговорити (0)

Розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2015 році. Задекларувати свої доходи це – конституційне зобов’язання та громадянський обов’язок кожного громадянина України.

302 просмотра. Обговорити (0)

Граничним терміном подання податкової декларації для підприємницьких кіл є 9 лютого 2016 року.

313 просмотров. Обговорити (0)

Фізичні особи за результатами 2015 року подаватимуть декларацію, в якій крім визначених податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб визначатимуть податкові зобов’язання з військового збору.

348 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в ДПА у Закарпатській області, на сьогодні податкові декларації подали вже 1764 громадян.

997 просмотров. Обговорити (1)