ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

домогосподарства

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку.

149 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домо-господарств. Більше половини своїх доходів (53,1%) витрачало у 2016р. населення області на харчування.

143 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства у 2016р. складали 8569,27 грн або 3127,47 грн. у середньому на одного умовного члена1 домогосподарства та були вищими, ніж в середньому по країні (2956,796 грн).

161 просмотр. Обговорити (0)

Життєвий рівень різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області. За його даними середній еквівалентний1 розмір домогосподарства області є найвищим серед регіонів країни та становить 2,73 особи в середньому по Україні.

301 просмотр. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами державної статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. В області налічується 355,7 тис. домогос­подарств, з них 59,3% проживають у сільській місцевості.

291 просмотр. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

Більше половини своїх доходів (54,4%) домогосподарства області з дітьми у 2013р. витрачали на харчування.

358 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

328 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень різних соціальних груп населення досліджується ор-ганами державної статистики шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

413 просмотров. Обговорити (0)

Основною інформаційною базою для комплексного дослідження рівня мате¬ріального добробуту різних соціальних груп населення є дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, які об’єктивно відображають вплив на життєвий рівень домогосподарств (сімей)

554 просмотра. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

564 просмотра. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

672 просмотра. Обговорити (1)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах Закарпатської області.

702 просмотра. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними в області налічується 356,5 тис. домогосподарств, з них 59,3% проживають у сільській місцевості.

1223 просмотра. Обговорити (0)

Органами статистики проведено опитування населення щодо наявності в домогосподарствах товарів тривалого користування. За його підсумками населення області не в повній мірі забезпечене товарами тривалого користування.

704 просмотра. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств середньомісячні сукупні ресурси у ІV кварталі 2010р. порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшилися на 9,7% та становили в середньому за місяць на одного члена домогосподарства 1191,21 грн.

865 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними середній розмір домогосподарства є найвищим серед регіонів країни та становить 3,43 особи при 2,59 особи в середньому по країні.

1195 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

705 просмотров. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств середньомісячні сукупні ресурси у 2009р. порівняно з попереднім роком зменшилися на 0,1% та становили в середньому за місяць на одного члена домогосподарства 1019,98 грн. За даним показником область займає 23 міс¬це серед регіонів країни.

1044 просмотра. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження домогосподарств, зокрема базового інтерв’ю щодо умов їх життя, в області налічується 356,3 тис. домогосподарств, що становить 2,1% загальної кількості по країні.

950 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними в області налічується 356,3 тис. домогосподарств, з них 59,3% проживають у сільській місцевості.

1136 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними середній розмір домогосподарства є найвищим серед регіонів країни та становить 3,42 особи.

1126 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області. За його даними в області налічується 358,8 тис. домогосподарств.

1152 просмотра. Обговорити (0)