ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

домогосподарства

Сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності та розвитку.

44 просмотра. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домо-господарств. Більше половини своїх доходів (53,1%) витрачало у 2016р. населення області на харчування.

83 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства у 2016р. складали 8569,27 грн або 3127,47 грн. у середньому на одного умовного члена1 домогосподарства та були вищими, ніж в середньому по країні (2956,796 грн).

87 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області. За його даними середній еквівалентний1 розмір домогосподарства області є найвищим серед регіонів країни та становить 2,73 особи в середньому по Україні.

287 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами державної статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. В області налічується 355,7 тис. домогос­подарств, з них 59,3% проживають у сільській місцевості.

280 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

Більше половини своїх доходів (54,4%) домогосподарства області з дітьми у 2013р. витрачали на харчування.

350 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

314 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень різних соціальних груп населення досліджується ор-ганами державної статистики шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

401 просмотр. Обговорити (0)

Основною інформаційною базою для комплексного дослідження рівня мате¬ріального добробуту різних соціальних груп населення є дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, які об’єктивно відображають вплив на життєвий рівень домогосподарств (сімей)

547 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області.

557 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

659 просмотров. Обговорити (1)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах Закарпатської області.

693 просмотра. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними в області налічується 356,5 тис. домогосподарств, з них 59,3% проживають у сільській місцевості.

1207 просмотров. Обговорити (0)

Органами статистики проведено опитування населення щодо наявності в домогосподарствах товарів тривалого користування. За його підсумками населення області не в повній мірі забезпечене товарами тривалого користування.

694 просмотра. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств середньомісячні сукупні ресурси у ІV кварталі 2010р. порівняно з відповідним періодом попереднього року збільшилися на 9,7% та становили в середньому за місяць на одного члена домогосподарства 1191,21 грн.

854 просмотра. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними середній розмір домогосподарства є найвищим серед регіонів країни та становить 3,43 особи при 2,59 особи в середньому по країні.

1182 просмотра. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

699 просмотров. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств середньомісячні сукупні ресурси у 2009р. порівняно з попереднім роком зменшилися на 0,1% та становили в середньому за місяць на одного члена домогосподарства 1019,98 грн. За даним показником область займає 23 міс¬це серед регіонів країни.

1034 просмотра. Обговорити (0)

За даними вибіркового обстеження домогосподарств, зокрема базового інтерв’ю щодо умов їх життя, в області налічується 356,3 тис. домогосподарств, що становить 2,1% загальної кількості по країні.

943 просмотра. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними в області налічується 356,3 тис. домогосподарств, з них 59,3% проживають у сільській місцевості.

1130 просмотров. Обговорити (0)

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств. За його даними середній розмір домогосподарства є найвищим серед регіонів країни та становить 3,42 особи.

1117 просмотров. Обговорити (0)

Дослідження життєвого рівня населення проводиться органами статистики шляхом вибіркового обстеження умов життя домогосподарств у всіх районах області. За його даними в області налічується 358,8 тис. домогосподарств.

1142 просмотра. Обговорити (0)