ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Марта Волощук

Про діяльність фіскальних органів Закарпаття, структуру, функції та роль служби у наповненні державного та місцевого бюджетів розповіли сьогодні студентам ІІІ-ІV курсу Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ УжНУ представники Головного управління ДФС у Закарпатській області.

190 просмотров. Обговорити (0)

Начальник Головного управління Олексій Петріченко, начальник Закарпатської митниці ДФС Вадим Симчера та Голова ради ТВ ВГО «Асоціація платників податків України» в Закарпатській області Марта Волощук

469 просмотров. Обговорити (0)

О формировании и совершенствовании налоговой системы в Закарпатье, романтике деятельности юриста в органах фискальной службы, профессионализме и достижении поставленных перед собой целей узнали студенты факультета европейского права и правоведения УжНУ во время встречи с налоговиками...

742 просмотра. Обсудить (0)

Податкові органи продовжують серію семінарів для платників податків з метою роз’яснення норм розділу ІІІ Податкового кодексу, який набрав чинність з 1 квітня 2011 року і регулює справляння податку на прибуток підприємств.

1122 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com в Ужгородській міжрайонній державній податковій інспекції, днями у них відбулося урочисте вручення посвідчень волонтерам податкової служби.

1048 просмотров. Обговорити (0)