ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

вибір

Сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та його заступник Олександр Білак зустрілися з директором Закарпатського регіонального центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір», керівником Ужгородського товариства інвалідів „Оптиміст” Василиною Марко, представниками центру та волонтером Корпусу миру зі США Роландом Лавалі, який допомагає в роботі з людьми із особливими потребами.

140 просмотров. Обговорити (0)

За даними соціологів, які провели опитування користувачів сайтів знайомств, з'ясувалося, що більше половини опитаних жінок вважають за краще сильних і впевнених у собі чоловіків.

У плані національного переваги українки прагнуть знайомитися з європейцями, але по факту більше виходить з представниками східних країн.

254 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Від того, як назвеш свою кровиночку, залежить її подальше життя. тому до цього потрібно поставитися дуже відповідально.

401 просмотр. Обговорити (0)
Відкритий лист голові Закарпатської облдержадміністрації Геннадію Москалю з приводу порушення конституційних прав на вільний вибір мови навчання.
1323 просмотра. Обговорити (1)

«Жінка з інвалідністю на сучасному ринку праці» - під такою назвою пройшов семінар в Ужгороді. На заході були присутні представники крайової влади та близько п’ятдесяти активних жінок із певними фізичними вадами. Відрадно, що жінки ламають суспільні стереотипи про безпомічність людей із особливими потребами. А своїм прикладом показують, що вони нічим не відрізняються від здорових людей.

454 просмотра. Обговорити (0)

Із директором недержавної, неприбуткової благодійної організації Закарпатський регіональний центр соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» Василиною Михайлівною Марко ми знайомі майже 2 роки.

1612 просмотров. Обговорити (0)