ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

водоканал

Загрузка...

Працівники дільниці водопровідної мережі водоканалу Ужгорода проводитимуть сьогодні, 3 квітня, аварійно-відновлювальні роботи водопровідної мережі по вулиці Ольбрахта, в районі фізичного факультету УжНУ.

284 просмотра. Обговорити (0)
Днями, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг було затверджено нові тарифи для міського «Водоканалу».
206 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 22 березня, на насосно-фільтрувальній станції проводитимуться регламентні ремонтні роботи. Їх планується виконати в період з 11:00 по 13:00 години.

179 просмотров. Обговорити (0)

Працівники водоканалу сьогодні з самого ранку проводять аварійно-відновлювальні роботи водопровідних та каналізаційних мереж на вулиці Лучкая в Ужгороді.

194 просмотра. Обговорити (0)

"Перевірка проводиться для коректних розрахунків з клієнтами, усунення зловживань з боку несумлінних споживачів та актуалізації абонентської бази...".

449 просмотров. Обговорити (1)

Адміністрація комунального підприємства "Водоканал м. Ужгорода" поперджає про можливі перебої води у місті.

347 просмотров. Обговорити (0)

Закарпаттю загрожують віялові відключення від електроенергії через заборгованість ужгородського Водоканалу перед енергопостачальником. Уже на сьогодні борги підприємства сягають майже 3 мільйонів гривень і продовжують накопичуватися.

192 просмотра. Обговорити (0)

В случае непогашения задолженности перед ОАО «Закарпатьеоблэнерго» с 11 ноября 2016 года существует вероятность сокращения интервала подачи воды потребителям.

423 просмотра. Обсудить (0)

1 листопада 2016 року адміністрація ПАТ «Закарпаттяобленерго» надіслала вимогу на адресу КП «Водоканал м. Ужгорода» з проханням погасити заборгованість за спожиті енергоносії або знизити споживання до рівня оплати, оскільки накопичення боргів створює вагому загрозу сталій роботі енергосистеми України.

232 просмотра. Обговорити (0)

Бригадою дільниці водопровідної мережі "Водоканалу м.Ужгород" протягом дня проводитимуться аварійно-ремонтні роботи по вулиці Сріблястій, в районі будинку №4.

264 просмотра. Обговорити (0)

Через аварійну ситуацію з електроживленням, яка виникла вчора вночі на НФС-І – на ПНС “Кальварія”, станом на ранок 6 жовтня було використано практично весь запас води в резервуарі.

329 просмотров. Обговорити (0)

В Україні, та й у Закарпатті загалом одним із найбільш поширених методів знезараження води є хлорування. Ужгородський водоканал дезінфікує воду також за допомогою рідкого хлору.

242 просмотра. Обговорити (0)

Перебої, які вчора ввечері відчували мешканці центральної частини міста, були пов’язані з аварійною ситуацією на трансформаторі, що забезпечує електроживлення НФС-І (насосно-фільтрувальної станції №1), яка і постачає воду в центральну частину міста.

223 просмотра. Обговорити (0)

Адміністрація Ужгородського водоканалу повідомляє, що сьогодні на 9-ту годину ранку завершено основні роботи з переключення нової лінії каналізаційного колектора замість старої, непрацюючої його ділянки в провулку Соляному.

237 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський "Водоканал" дотримався обіцянки і під покровом ночі намагався урегулювати ремонтні роботи у провулку Соляному.

243 просмотра. Обговорити (0)

С вечера среды, 21 сентября, в большей части города Ужгород отсутствует водоснабжение.

835 просмотров. Обсудить (1)

Через тимчасове призупинення Минайського водозабору в зв’язку з врізкою водогону на розі вулиць Минайської та Можайського.

294 просмотра. Обговорити (0)

Городской Водоканал предупреждает о проведении работ по врезке водопроводной трубы с 9:00 до 13:00.

895 просмотров. Обсудить (1)

С 1 сентября 2016 года в Ужгороде установлены новые тарифы на водоснабжение и водоотведение согласно постановлению Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг № 1284 от 21.07.2016р.

976 просмотров. Обсудить (4)

Об этом сообщает КП "Водоканал Ужгорода".

659 просмотров. Обсудить (2)

Работниками участка эксплуатации водоотведения смонтировано дополнительное, аварийную линию канализационного коллектора, в обход неработающего участка основной линии.

648 просмотров. Обсудить (0)

Як ми вже повідомляли, постановами НКРЕКП за №№1284 і 1285 з 1 вересня 2016 року – підвищено тариф за використання послуг централізованого водопостачання та водовідведення.

356 просмотров. Обговорити (0)

Городской совет обратился к жителям Ужгорода с важным сообщением. По информации пресс-службы часть города снова останется без воды.

808 просмотров. Обсудить (0)

Бригадою дільниці водопровідної мережі проводитимуться аварійно-ремонтні роботи на стіки вулиць Перемоги та Володимирської.

215 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородський водоканал повідомляє про підключення водопроводу діаметром 200 мм до нової гілки водогону, роботи на якій здійснили 13-14 липня.

295 просмотров. Обговорити (0)

Проводятся работы по подключению водопровода к новой ветке водопровода

525 просмотров. Обсудить (0)