ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

водоканал

Доволі резонансний випадок трапився на вулиці Собранецькій. Упродовж тривалого часу мешканці багатоквартирних будинків під номерами 122, 124 були змушені жити із підтопленими підвалами.

188 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Працівники дільниці водопровідної мережі водоканалу Ужгорода проводитимуть сьогодні, 3 квітня, аварійно-відновлювальні роботи водопровідної мережі по вулиці Ольбрахта, в районі фізичного факультету УжНУ.

339 просмотров. Обговорити (0)
Днями, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг було затверджено нові тарифи для міського «Водоканалу».
263 просмотра. Обговорити (0)

У середу, 22 березня, на насосно-фільтрувальній станції проводитимуться регламентні ремонтні роботи. Їх планується виконати в період з 11:00 по 13:00 години.

234 просмотра. Обговорити (0)

Працівники водоканалу сьогодні з самого ранку проводять аварійно-відновлювальні роботи водопровідних та каналізаційних мереж на вулиці Лучкая в Ужгороді.

226 просмотров. Обговорити (0)

"Перевірка проводиться для коректних розрахунків з клієнтами, усунення зловживань з боку несумлінних споживачів та актуалізації абонентської бази...".

508 просмотров. Обговорити (1)

Адміністрація комунального підприємства "Водоканал м. Ужгорода" поперджає про можливі перебої води у місті.

403 просмотра. Обговорити (0)

Закарпаттю загрожують віялові відключення від електроенергії через заборгованість ужгородського Водоканалу перед енергопостачальником. Уже на сьогодні борги підприємства сягають майже 3 мільйонів гривень і продовжують накопичуватися.

228 просмотров. Обговорити (0)

В случае непогашения задолженности перед ОАО «Закарпатьеоблэнерго» с 11 ноября 2016 года существует вероятность сокращения интервала подачи воды потребителям.

464 просмотра. Обсудить (0)

1 листопада 2016 року адміністрація ПАТ «Закарпаттяобленерго» надіслала вимогу на адресу КП «Водоканал м. Ужгорода» з проханням погасити заборгованість за спожиті енергоносії або знизити споживання до рівня оплати, оскільки накопичення боргів створює вагому загрозу сталій роботі енергосистеми України.

314 просмотров. Обговорити (0)

Бригадою дільниці водопровідної мережі "Водоканалу м.Ужгород" протягом дня проводитимуться аварійно-ремонтні роботи по вулиці Сріблястій, в районі будинку №4.

308 просмотров. Обговорити (0)

Через аварійну ситуацію з електроживленням, яка виникла вчора вночі на НФС-І – на ПНС “Кальварія”, станом на ранок 6 жовтня було використано практично весь запас води в резервуарі.

416 просмотров. Обговорити (0)

В Україні, та й у Закарпатті загалом одним із найбільш поширених методів знезараження води є хлорування. Ужгородський водоканал дезінфікує воду також за допомогою рідкого хлору.

281 просмотр. Обговорити (0)

Перебої, які вчора ввечері відчували мешканці центральної частини міста, були пов’язані з аварійною ситуацією на трансформаторі, що забезпечує електроживлення НФС-І (насосно-фільтрувальної станції №1), яка і постачає воду в центральну частину міста.

271 просмотр. Обговорити (0)

Адміністрація Ужгородського водоканалу повідомляє, що сьогодні на 9-ту годину ранку завершено основні роботи з переключення нової лінії каналізаційного колектора замість старої, непрацюючої його ділянки в провулку Соляному.

282 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородський "Водоканал" дотримався обіцянки і під покровом ночі намагався урегулювати ремонтні роботи у провулку Соляному.

284 просмотра. Обговорити (0)

С вечера среды, 21 сентября, в большей части города Ужгород отсутствует водоснабжение.

896 просмотров. Обсудить (1)

Через тимчасове призупинення Минайського водозабору в зв’язку з врізкою водогону на розі вулиць Минайської та Можайського.

344 просмотра. Обговорити (0)

Городской Водоканал предупреждает о проведении работ по врезке водопроводной трубы с 9:00 до 13:00.

996 просмотров. Обсудить (1)

С 1 сентября 2016 года в Ужгороде установлены новые тарифы на водоснабжение и водоотведение согласно постановлению Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг № 1284 от 21.07.2016р.

1118 просмотров. Обсудить (4)

Об этом сообщает КП "Водоканал Ужгорода".

726 просмотров. Обсудить (2)

Работниками участка эксплуатации водоотведения смонтировано дополнительное, аварийную линию канализационного коллектора, в обход неработающего участка основной линии.

734 просмотра. Обсудить (0)

Як ми вже повідомляли, постановами НКРЕКП за №№1284 і 1285 з 1 вересня 2016 року – підвищено тариф за використання послуг централізованого водопостачання та водовідведення.

436 просмотров. Обговорити (0)