ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

котельня

Сьогодні учні повернулися з осінніх канікул на навчання. Наразі заклади на 100% готові до опалювального сезону.

170 просмотров. Обговорити (0)

Вчора по вулиці Можайського, біля торгового центру «Сільпо» в недіючій котельні в Ужгороді, було виявлено труп невідомого чоловіка, близько 50-ти років.

329 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Занедбана котельня у районі проспекту Свободи ледь не згоріла, а разом з нею і безхатько, який там мешкає.
265 просмотров. Обговорити (0)

В рамках реалізації проекту «Капітальний ремонт теплових мереж Берегівської ЦРЛ» за допомогою коштів Державного фонду регіонального розвитку та приватних інвестицій, у лікарні на Берегівщині (Закарпатська область) введено в дію нову котельню на біопаливі потужністю 1,5 МВт.

395 просмотров. Обговорити (0)

На якій стадії проводиться капітальний ремонт теплових мереж Берегівської центральної районної лікарні та впроваджується енергозбереження, особисто перевірив заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс.

488 просмотров. Обговорити (0)

На балансі суб’єктів господаювання, які прозвітували за 2014р. про виробництво та відпуск теплової енергії населенню та на комунально побутові потреби по області, перебувало 1477 котелень.

Станом на 1 січня 2015р. в котельнях було встановлено 2743 котли сумарною потужністю 735,2 Гкал/год, з яких 8,8% терміном експлуатації більше 20 років.

275 просмотров. Обговорити (0)

Запуск новозбудованої котельні у ЗОШ І-ІІІ ступенів в селищі Тересва проконтролював голова Закарпатської ОДА Василь Губаль під час робочої поїздки на Тячівщину.

607 просмотров. Обговорити (0)

Найпотужніша в Закарпатській області котельня на біопаливі з місцевих сировинних ресурсів нещодавно стала до ладу в місті Тячеві.

350 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 7 травня, на нараді під керівництвом першого заступника голови ОДА Ігоря Свища обговорили перспективи

впровадження енергозберігаючих технологій та використання альтернативних видів палива в бюджетних установах області, що передбачено реалізацією стратегічних завдань Президента України щодо розвитку незалежної вітчизняної енергетики.

383 просмотра. Обговорити (0)

При цьому 116 комунальних котелень із технічно застарілим обладнанням, зношеними тепловими мережами було ліквідовано. У той же ж час ряд закладів був переведений на опалення електроенергією та твердим паливом. Цей комплекс заходів дозволив регіону зекономити понад 400 млн. грн.

368 просмотров. Обговорити (0)

Протягом останніх років спостерігається тенденція до зменшення виробництва тепла котельнями підприємств і організацій різних організаційно-правових форм господарювання у зв’язку з переходом значної частини населення на автономне опалення.

767 просмотров. Обговорити (0)

Вчора вдень горіло в селі Мала Мартинка Свалявського району. Появу вогню у житловому будинку місцевої пенсіонерки спричинив несправний димар, від чого зайнялося горище хати. Найбільш імовірною причиною вважають відсутність необхідної протипожежної розділки між димарем та дерев’яним перекриттям будівлі. Внаслідок пожежі вогонь пошкодив близько квадратного метра перекриття та зробив дірку площею три квадратних метри в шиферному покритті. На перешкоді подальшому розповсюдженню вогню стали пожежники Сваляви.

1107 просмотров. Обсудить (0)

Упродовж шести годин 150 дітей Нижньоворітської школи-інтернат, що у Воловецькому районі Закарпаття залишалися без тепла, поки на допомогу не прийшли рятувальники Воловецького райвідділу УМНС України в Закарпатській області на чолі з начальником Василем Кополовцем.

883 просмотра. Обсудить (0)