ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

День бухгалтера

Ежегодно 16 июля на Украине отмечается профессиональный праздник - День бухгалтера. Профессия бухгалтера, возраст которой более 6 тысяч лет, считается одной из наиболее востребованных и престижных в мире.

511 просмотров. Обсудить (0)

Днями в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання головною темою якого було щорічне відзначення Дня бухгалтера.

1032 просмотра. Обговорити (0)

Учора, 11 липня, в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання, головною темою якого було щорічне відзначення Дня бухгалтера.

630 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 16 липня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане відзначення в Україні, на Закарпатті зокрема, Дня бухгалтера. Йтиметься також про особливості професії у контексті зміни податкового законодавства тощо.

573 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулося засідання, учасники якого - професійні бухгалтери, аудитори та податківці розповіли про особливості роботи сучасного українського бухгалтера у нових умовах, проаналізували наслідки прийняття нового Податкового кодексу для підприємців та прокоментували поправки, які врахувала ВР при прийнятті змін до Податкового кодексу.

1399 просмотров. Обговорити (0)

Бухгалтерія - це серце будь-якої організації, установи, закладу, підприємства та найбільша їх цінність. Від роботи бухгалтерів залежить фінансове обличчя кожного підприємця.

888 просмотров. Обговорити (0)

З нагоди професійного свята - Дня бухгалтера на запрошення берегівських податківців до Берегівської ОДПІ на урочисте зібрання завітали понад 30 бухгалтерів району.

1051 просмотр. Обговорити (0)

Бухгалтерія – це серце будь-якої організації, установи, закладу, підприємства та найбільша їх цінність. Від роботи бухгалтерів залежить фінансове обличчя кожного підприємця.

1309 просмотров. Обговорити (0)