ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

закон

Податкові міліціонери продовжать працювати до прийняття окремого закону про її правонаступницю.
122 просмотра. Обговорити (0)

У 2017 році українцям доведеться заплатити податок на нерухомість, правда, не всім.

Гроші стягуються за кожний квадратний метр понад встановлену норму. При цьому, відповідно до податкового кодексу, найбільше доведеться віддати в казну за квартири, які здаються в оренду.

638 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

На розгляді парламенту знаходиться законопроект "Про енергетичну ефективність будівель". Документ повинні бувальщина прийняти ще до кінця цього року, однак голосування перенесли на 2017 рік.

Відповідно до закону, кожен українець за власний рахунок повинен провести енергетичний аудит свого житла, пише Сегодня.

584 просмотра. Обговорити (0)

Нещодавно в Україні було запроваджено електронне декларування майна та доходів державних чиновників та посадових осіб державних підприємств.

185 просмотров. Обговорити (0)

Українцям цього року доведеться навчитися економити – тарифи на комунальні послуги зростуть уже навесні.

Зокрема, подорожчає газ, електрика, опалення та гаряча вода.

331 просмотр. Обговорити (0)

У разі виявлення фактів порушення українськими роботодавцями трудового законодавства з метою ухилення від виплати співробітникам мінімальної заробітної плати в 3200 грн, їм загрожують штрафи в розмірах сотень тисяч гривень.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає прес-служба уряду.

215 просмотров. Обговорити (0)

З 4 січня Національний банк України в три рази знижує обмеження щодо розрахунку за товари та послуги по безналу протягом одного дня - з 150 до 50 тисяч гривень. Обмеження стосуються покупок нерухомості, транспортних засобів, ювелірних прикрас, хутряних виробів, побутової техніки, предметів інтер'єру, а також туристичних путівок.

1538 просмотров. Обговорити (0)

З першого дня цього року в Україні набирають чинності поправки до Податкового кодексу, згідно з якими всім автомобілістам доведеться платити чотири нових податку.

1244 просмотра. Обговорити (0)

У період новорічних канікул автовласникам необхідно знати, коли можна сідати за кермо.

464 просмотра. Обговорити (0)

Поправки до законодавства Латвії, що передбачають дозвіл їздити територією країни зареєстрованою за кордоном автівкою, сплативши податок, вступають в дію з 1 січня.

Наразі закон передбачає, що особі, яка є громадянином, негромадянином Латвії або іноземцю, який має посвідку на проживання, заборонено їздити дорогами Латвії зареєстрованим за кордоном автомобілем, крім виняткових випадків.

3471 просмотр. Обговорити (0)

З 1 січня 2017 року в Україні набув чинності закон "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", який передбачає введення накопичувальної пенсійної системи. При цьому солідарна пенсійна система зберігається.

1024 просмотра. Обговорити (0)

Право на оскарження арешту майна в законопроекті про спецконфіскацію є фікцією, адже відповідачеві не залишають можливостей для оскарження?

250 просмотров. Обговорити (0)

Підписаний президентом закон також встановлює правила позапланових перевірок.

150 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України вніс зміни до закону про вихід на пенсію педагогам.

Кабмін змінив регламент постанови № 909, яке регулює право виходу на пенсію за вислугу років асистентам вихователів інклюзивних навчальних закладів та керівникам дитячих садочків.

Про це повідомили на сайті уряду.

143 просмотра. Обговорити (0)

Верховна Рада України 271 голосом "за" затвердила закон про створення Вищої ради правосуддя, який повинен стати незалежним конституційним органом державної влади і суддівського самоврядування.

170 просмотров. Обговорити (0)

Про це у ФБ повідомив начальник управління Укртрансбезпеки у Закарпатській області Сергій Слободянюк.

221 просмотр. Обговорити (1)

В Верховной Раде зарегистрирован законопроект, который может значительно упростить ввоз и растаможку автомобилей, не соответствующих нормам Евро 5 или не имеющих европейских сертификатов по безопасности (например, ТС для рынка США).

441 просмотр. Обсудить (0)

С 2017 года вступает в силу соответствующий закон

1544 просмотра. Обсудить (3)

Верховная Рада на вечернем заседании во вторник приняла законопроект №5130, необходимый для утверждения государственного бюджета на 2017 год.

560 просмотров. Обсудить (1)

Тепер водії машин з іноземними номерами повинні або кожні п’ять днів їздити за кордон, або платити податок за оформлення.

460 просмотров. Обговорити (0)

Депутаты готовят законопроект, который запрещает двойное гражданство в Украине. Если для жителей других областей он ничего не значит, то для закарпатцев является «солью на рану», ведь у нас с двумя паспортами живет почти треть населения.

8355 просмотров. Обсудить (1)

Депутаты Закарпатского областного совета на своем втором пленарном заседании четвертой сессии приняли решение о создании рабочей группы по подготовке внесения изменений в Закон Украины «О специальной экономической зоне «Закарпатье» и утвердили ее состав.

378 просмотров. Обсудить (0)

Депутати Закарпатської обласної ради на своєму другому пленарному засіданні четвертої сесії прийняли рішення про створення робочої групи з підготовки внесення змін до Закону України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття» та затвердили її склад.

160 просмотров. Обговорити (0)

Больше года длилась работа над законом о комиссии, регулирующей рынки энергетики и коммунальных услуг. Но даже победное голосование в Верховной Раде омрачилось критикой экспертов. Какие подводные камни остались в принятом законе об энергорегуляторе?

275 просмотров. Обсудить (0)

Кабмин Украины уже одобрил проект, который практически полностью изменит и правила использования, и правила предоставления законного права на отдых. Изменения коснуться и КЗоТа Украины, и Закона об отпуске.

1603 просмотра. Обсудить (1)

Вкрай важливе рішення для Закарпаття, зокрема, для виноробів краю, прийняла Верховна Рада України. Законопроект №2739, одним з авторів якого є народний депутат від Закарпаття Валерій Лунченко, дозволить виноробам з невеликими обсягами виробництва здійснювати оптову торгівлю без ліцензії на право оптової торгівлі, яка коштує не підйомну для простих людей суму – 500 тисяч гривень.

144 просмотра. Обговорити (0)

Верховная Рада Украины в первом чтении приняла законопроект о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно использования печатей юридическими лицами и физическими лицами–предпринимателями №4194.

304 просмотра. Обсудить (0)

Парламентарии внесли изменения в закон, согласно которым жители сельской местности могут оформить наследство по месту жительства.

1311 просмотров. Обсудить (0)

Державна фіскальна служба роз'яснила застосування зниженої ставки акцизного податку на старі легкові автомобілі у зв'язку зі вступом в силу з 1 серпня закону №1389.

267 просмотров. Обговорити (0)

Закон предусматривает льготные условия ввоза в Украину подержанных машин.

377 просмотров. Обсудить (0)