ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Олексій Уманський

Ведучий "Тиси-ФМ" та автор проекту "Круглий звук" Олексій Уманський отримав дозвіл від начальника станції на 2-годинний сет на пероні ужгородського залізничного вокзалу

312 просмотров. Обговорити (0)

Прем’єра документального фільму про найбільш кінематографічний край нашої країни відбудеться в Києві. Фільм під назвою “Кіно” (наголос на першому складі) досліджує історію фільмів що були зняті на території сучасного Закарпаття від початку зародження “сінематографу” до сьогодення.

285 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Попри тривожні часи в Україні почала розвиватися кіноіндустрія. За найближчі два роки світ побачило більше двох десятків фільмів, які гідно представляють Україну на міжнародних кінофестивалях. За кілька останніх років український кінематограф збагатився фільмом про закарпатця («Іван Сила» В.Андрієнка), німим кіно ХХІ століття («Плем’я» М. Слабошпицького), першим українським фільмом жахів у 3D форматі («Синевир» О. та В. Альошечкіних), першим українським повнометражним мультфільмом («Бабай» М.Ведмідь), історичним драматичним фільмом про долю кобзарів («Поводир» О.Саніна) та іншими.

708 просмотров. Обговорити (0)

Випускник відділення журналістики, нинішній працівники ужгородської радіостанції Тиса Олексій Уманський завжди виділявся талановитістю і креативністю.

886 просмотров. Обговорити (1)