ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

озеро

Яма, залишки цегельного кар’єру, Кірпічка, пустир, парк Перемоги, її по різному називають місцеві, депутати та інвестори, проте це все одна й та ж незабудована територія, що обмежена магістральними вулицями Минайської, Заньковецької та 8-Березня.

161 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

У суботу, 21 жовтня, в обласному центрі Закарпаття відбулися анонсовані у ЗМІ збори мешканців кварталу "Кірпічка". Під час зборів був підписаний наказ виборців до міського голови та депутатів міста з вимогою за жодних обставин не надавати дозвіл на поділ орендованої земельної ділянки на 6 гектарах парку Перемоги.

219 просмотров. Обговорити (0)

В субботу, 21 октября, в Ужгороде состоялось собрание жителей квартала "Кирпичка". Во время собрания был подписан наказ избирателей к мэру и депутатам горсовета с требованием ни при каких обстоятельствах не давать разрешение на разделение арендованного земельного участка на 6 гектарах парка Победы.

522 просмотра. Обсудить (0)

21 октября 2017 года, в 14:00, в областном центре Закарпатья, в парке Победы (Кирпичка), сбоку домов на улице 8-го Марта, состоится собрание жителей квартала.

482 просмотра. Обсудить (0)

У рамках Всеукраїнської акції-провокації "Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність".

203 просмотра. Обговорити (0)

У суботу, 19 серпня, біля перлини Карпатських гір – озера Синевир – пройшов масштабний фольклорний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть".

213 просмотров. Обговорити (0)

18-19 серпня 2017 року в Словаччині на озері Ширава, що за 30 кілометрів від Ужгорода, безкоштовно оздоровлювались спортсмени-інваліди Закарпаття. Чудовий словацький курорт Земплинську Шираву змогли відвідати представники Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець).

184 просмотра. Обговорити (0)

Лебеди очень контактные, совсем не боятся людей и охотно подплывают к берегу. Сейчас они составили отличную компанию кряквам, лысухам и водяным курочкам, еоторые в этом году удачно загнездились на озере.

435 просмотров. Обсудить (0)
Озеро, известное под названиями "Бумеранг" и "Дедово" расположенно всего на расстоянии 5 километров от Берегово.
2701 просмотр. Обсудить (2)
У літню пору питання відпочинку біля води стає дуже актуальним, незалежно від того, йдеться про відпустку чи про вихідні на природі. Багато українців вважають за краще відпочивати на море, комусь більше подобається купатися в гірських річках. Але є ще один не менш цікавий варіант – провести час на березі озера.
174 просмотра. Обговорити (0)
Видеоролик, в котором одно из семи чудес прирроды Украины (официально считается таковым с 288 года — Авт.), показано с роскошного ракурса.
830 просмотров. Обсудить (0)

Відпочинок цьогоріч є досить неоднозначною темою: їхати чи ні, якщо їхати, то куди і за скільки. Тож до вашої уваги підбірка найкращих пляжів України, де можна весело і недорого набратися сил.

305 просмотров. Обговорити (0)
Прокуратурою Івано-Франківської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства 24-річної громадянки Болгарії, яка навчалася в Івано-Франківському національному медичному університеті.
1410 просмотров. Обговорити (0)
Дивовижної краси водойма розташована в Великоберезнянському районі Закарпатської області на висоті близько 350 метрів над рівнем моря.
2356 просмотров. Обговорити (0)

У Національному природному парку «Синевир» відкрили екостежку у кроні дерев. Її висота близько 20 метрів, а протяжність близько 500. Хоча стежка має екстремальну складову, проте нею можуть користуватися навіть діти і літні люди.

237 просмотров. Обговорити (0)
Рядом с двумя красавцами-лебедями на озере уже давно живут и дикие утки. Несколько недель назад их количество увеличилось – теперь вместе со взрослыми утками по озеру плавает и с десяток маленьких утят.
641 просмотр. Обсудить (0)
О "Морском оке" Карпат сложена не одна легенда и снят не один фильм. Очаровательная и известная на весь мир завораживающая красота, которая не оставила равнодушными миллионы людей.
1242 просмотра. Обсудить (0)
В парке "Победа" в Ужгороде активисты Общественной инициативы "Кирпичка" запустили в озеро мальков карпа, белого амура и карасей.
1446 просмотров. Обсудить (3)

Природа щедро обдарувала Україну своїми красотами: в кожному куточку країни багато прекрасних місць.

Але сьогодні хочеться ще раз згадати про Карпати. Адже з пробудженням весни прокидаються дивовижні гірські квіти, весело несуться вдалину повноводні річки, зеленіють безкраї полонини.

3359 просмотров. Обговорити (0)

Погода продовжує дивувати несподіванками – спочатку розпустилися квіти й дерева, а потім, зненацька, засніжило.

291 просмотр. Обговорити (0)
Фотограф из Мукачева Юрий Резвый поделился невероятным видео которое снял на днях на озере Синевир.
911 просмотров. Обсудить (1)
Фотограф з Мукачева Юрій Рєзвий поділився неймовірним відео, яке зняв днями на озері Синевир.
294 просмотра. Обговорити (0)

Засукавши рукави, за благоустрій своїх територій активно та організовано взялися працівники ДП “Міжгірське лісове господарство” під керівництвом його директора Івана Барни.

331 просмотр. Обговорити (0)

Существует много мест которыми гордятся местные жители. Но есть такие места, которыми может гордиться каждый украинец. «Синий глаз Карпат» - озеро Бребенескул, смотрит ввысь и завораживает своей красотой всех вокруг.

893 просмотра. Обсудить (0)