ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

платник

Відповідно до п. 119.2 ст. 119 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) неподання, подання з порушенням встановлених строків, подання не у повному обсязі, з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів, нарахованих (сплачених) на користь платника податків, суми утриманого з них податку, якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку – тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

129 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатці можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника».

320 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

ДФС України щодня оприлюднює на власному офіційному порталі інформацію з Реєстру платників із зазначенням ідентифікаційних та реєстраційних даних платників акцизного податку з реалізації пального.

379 просмотров. Обговорити (0)

Платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

336 просмотров. Обговорити (0)

Податковий кодекс України визначає плату за землю у складі податку на майно, що належить до місцевих податків.

811 просмотров. Обговорити (0)

У ГУ ДФС у Закарпатській області інформують платників про те, чи має право на пільгу зі сплати земельного податку фізична особа, яка не оформила відповідно до законодавства право власності на землю, проте набула це право відповідно до рішення органів місцевого самоврядування чи відповідно до цивільно-правових угод.

309 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні на території Закарпатської області діє 31 підприємство, які за наслідками своєї діяльності у 2007 році були віднесені до категорії «великих платників податків». Вони в однаковій мірі представляють як матеріальне (16 підприємств), так і нематеріальне виробництво (15 платників).

1161 просмотр. Обговорити (0)

"Влада і бізнес — партнери" — форум під такою назвою відбувся в Ужгородській райдержадміністрації, що на Закарпатті. Головна його мета — щоб влада допомагала суб’єктам підприємницької діяльності, а не заважала, не ставила їм, образно кажучи, палки в колеса, не створювала проблеми.

1195 просмотров. Обсудить (0)

Відомо, що малий і середній бізнес відіграє з кожним днем дедалі більшу роль у розвитку економіки України та розв'язанні соціальних проблем. Адже завдяки йому створюються нові робочі місця, наповнюються місцевий бюджет і фонди соціального страхування.

1208 просмотров. Обсудить (0)

В Ужгороді відбулася колегія ДПА в Закарпатській області, у центрі уваги якої перебували два питання — робота зі зверненнями громадян та розгляд скарг платників податків на рішення органів державної податкової служби за 2004 рік. «Ми повинні забезпечити кожному платнику податків можливість реалізувати своє конституційне право на звернення, законні права та інтереси, — наголосив, відкриваючи колегію, голова ДПА у Закарпатській області Андрій Скіб’як. — Лише за таких умов ми зможемо втілити ідеологію добровільної сплати податків та партнерства із сумлінними платниками податків, що є запорукою розширення бази оподаткування».

1015 просмотров. Обсудить (0)

З метою формування проблемних питань для обговорення на форумі «Влада і бізнес – партнери» ДПА України проводить сеанс гарячої лінії з суб’єктами підприємницької діяльності до 4 березня 2005 р. з 9.00 до 18.00 за телефонами у Києві: 247-36-72, 247-34-79, а ДПА у Закарпатській області – за телефонами: 3-62-85, 61-38-65.

1048 просмотров. Обсудить (0)

Які механізми є реальними, аби податкові органи і платники податків дійсно стали партнерами і працювали на наповнення державної казни? Як підвищити роль Асоціації платників податків в умовах демократизації громадянського суспільства? Цим складним питанням було присвячене розширене засідання ради Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України, членів Асоціації, підприємств і підприємців області та облдержадміністрації, яке відбулося в Ужгороді, повідомили “UA-Reporter.com” у прес-службі ОДА.

905 просмотров. Обсудить (0)

Дві третини працівників державної податкової інспекції у Виноградівському районі підписали звернення на ім'я Президента України, глави уряду та інших високопосадовців, в якому просять залишити на посаді начальника ДПІ Василя Іванчо.

728 просмотров. Обсудить (0)