ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

аптеки

Складно знайти в українських аптеках деякі позиції ліків від діабету, серцево-судинних захворювань та рідкісні гормональні препарати - саме їх запитують найчастіше
185 просмотров. Обговорити (0)
Отримав спеціальний рецепт від сімейного лікаря, знайшов аптеку з наліпкою «урядова програма Доступні ліки» та пішов на безкоштовні закупи.
199 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Щоб отримати ліки за новою програмою, українцям доведеться побігати по аптеках, причому не факт, що успішно

162 просмотра. Обговорити (0)
Лікар-педіатр Євгеній Комаровський заявив, що більша частина препаратів в українських аптеках – звичайна підробка. Він підкреслив, що знайти дієвий препарат останнім часом стало ще складніше. " Підробка – не менше половини того, що продається.
264 просмотра. Обговорити (0)

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про результати державної програми "Доступні ліки", яка почала діяти з 1 квітня 2017 року.

За словами Супрун, сьогодні до програми приєднались 2 тисячі аптек, але у МОЗ мають намір розширити цю кількість. Вже наступного тижня мають відбутися переговори з аптечними мережами щодо цього питання.

215 просмотров. Обговорити (0)

Згідно з наказом Моз №1423 "Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін", аптекам під загрозою штрафу забороняється відпускати 89 найменувань лікарських засобів з 21 діючою речовиною дорожче, ніж встановлено урядом, повідомляє 112.ua

156 просмотров. Обговорити (0)
1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
277 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет міністрів України ухвалив проект про забезпечення доступності лікарських засобів.

184 просмотра. Обговорити (0)

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 14 лютого 2017 року №123 із 1 березня препарати інсуліну для хворих на цукровий діабет аптеки Ужгорода відпускають за рецептами форми № 1, які будуть виписувати лікарі-ендокринологи Ужгородської міської поліклініки.

185 просмотров. Обговорити (0)

В Україні, попри спроби МОЗ реформувати фармацевтичну галузь, досі немає прозорої системи із продажу ліків – активісти не мають доступу до переліку цін, щоб порівняти їх із міжнародним ринком.

Розповів представник громадськості в складі координаційної ради з питань реформування охорони здоров'я Дмитро Шерембей.

205 просмотров. Обговорити (0)

В Україні процвітає бізнес контрабандних поставок підробних ліків з окупованих територій. Одну з таких мереж викрили силовики на Одещині. Фальсифікат надходив не тільки з непідконтрольних районів, а й з Росії.
Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі відомства.

328 просмотров. Обговорити (0)

В український аптеках найближчим часом прогнозують дефіцит найбільш необхідних препаратів – фармацевти стверджують, що основна причина криється у державному регулюванні вартості.

Згідно планів МОЗ, ціни повинні зрівняти до більш доступних, але насправді дієві засоби коштують значно дорожче.

193 просмотра. Обговорити (0)

В Украине с 1 февраля подешевеет часть лекарств. Минздрав вводит госрегулирование медпрепаратов на первом этапе для сердечников, диабетиков и астматиков.

619 просмотров. Обсудить (1)
Оральні краплі "Афлубін" Держлікслужба зобов’язала вилучити з обігу шляхом знищення. Йдеться лише про упаковки на яких зазначена серія 735 12 86.
344 просмотра. Обговорити (0)
От 55-ти до 825 гривен стоит стандартный набор лекарств от простуды в аптеках Ужгорода!
736 просмотров. Обсудить (0)

Закон про спрощену реєстрацію ліків не вплине на вартість медпрепаратів в аптеках.

264 просмотра. Обговорити (0)

34,7 миллиарда гривен – это цифра оборота лекарственных средств за последние шесть месяцев прошлого года.

820 просмотров. Обсудить (4)

Сотрудники Службы безопасности Украины совместно с прокуратурой и Госслужбой по лекарственным средствам блокировали реализацию фальсифицированного препарата, применяемого взрослыми и детьми при лечении тяжелых стадий пневмонии. Их, кстати, на Закарпатье пока не привезли...

1725 просмотров. Обсудить (0)

"Він недорогий, але той, хто його вживає, проживе не більше ніж 1,5 року В Ужгороді набуває популярності наркотичний засіб «крокодил», або, як його ще називають, «наркотик для бідних».

910 просмотров. Обговорити (3)

Закарпатцы чаще покупают те лекарства, которые рекомендуют в аптеке, вместо того, чтобы обращаться к специалисту. Однако такие препараты чаще лишь временно устраняют симптомы и не влияют на причину заболевания...

911 просмотров. Обсудить (4)
Аптеки в Закарпатье имеют право добавлять к закупочной стоимости 25%.
1266 просмотров. Обсудить (2)

Председатель парламентского комитета по вопросам здравоохранения нардеп Ольга Богомолец вчера побывала в Ужгороде, а когда зашла в несколько аптек, то пришла в ужас от цен на медпрепараты. Некоторые из лекарств были дороже золота и даже бриллиантов...

4371 просмотр. Обсудить (8)

Антимонопольный комитет Украины проводит исследование региональных рынков услуг по организации розничной торговли лекарственными средствами. При этом Комитет внес рекомендации 129 участникам рынка, целью которых является приведение цен на лекарства до их экономически обоснованного уровня.

1215 просмотров. Обсудить (2)

В обласному центрі проводиться дослідження ринку послуг організації роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

508 просмотров. Обговорити (0)

Президент страны намерен бороться с необоснованным завышением цен на лекарства, ведь сегодня ценники в аптеках действительно напоминают ценники в ювелирных магазинах. А не всем старикам в Ужгороде доступны лекарства по ценам ювелирного магазина...

1279 просмотров. Обсудить (3)

Антимонопольный комитет Украины проверит 30 аптечных сетей по всей стране в связи с завышением цен в период ажиотажного спроса. Об этом сообщил исполняющий обязанности главы АМКУ Николай Бараш.

555 просмотров. Обсудить (0)

Приказ Министерства здравоохранения, который запрещает указывать в рецепте торговое название лекарственного средства и обязывает указывать только международное непатентованное название (МНН), вступит в силу 31 декабря текущего года.

1295 просмотров. Обсудить (0)

Более 20 нарушений обнаружили милиционеры в закарпатских аптеках и медучреждениях в сфере легального оборота наркотических средств.

1092 просмотра. Обсудить (2)

Наркомания в Украине в последние пять лет стремительно меняется. Она молодеет, стремится к гендерному равенству и, самое главное, меняет предпочтения в выборе наркотических средств — настоящим раем для наркоманов теперь стали аптеки.

2159 просмотров. Обсудить (0)