ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

тренінг

Сьогодні, 13 червня, в Ужгороді провели навчальний тренінг по роботі із системою державних закупівель PROZORRO. Лекторами виступили Валентин Волошин та Лілія Тімохіна, провідний консультант відділу навчання та підтримки ДП «ПроЗорро».

284 просмотра. Обговорити (0)
Якби вам було 5, 12 або навіть 15, то чого б ви найбільше хотіли? Пройти цікавезний квест та позмагатися у званні най-най? Намалювати гігантську картину? Навчитися конструювати роботів? Чи, може, сфотографуватися із триметровим пітоном?
258 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Ще наприкінці 2016 року Міжнародна організація IREX оголосила конкурс на участь у проекті ПУЛЬС (Розвиток курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні) для громадських організацій з участю бібліотек. Узяти участь зголосилися громадські організації і бібліотеки з усієї країни, які прагнуть долучитися до реформи децентралізації і сприяти інформуванню громади про особливості місцевого самоврядування.

315 просмотров. Обговорити (0)

14-15 грудня в Ужгородській центральній міській бібліотеці відбувся тренінг «Права людини та гендерна рівність».

299 просмотров. Обговорити (0)
В Ужгороді в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей в Закарпатській області» розпочато короткотермінові тренінги для працівників екстреної медичної допомоги.
394 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 13 вересня, у сесійній залі Ужгородської міської ради відбулася робоча зустріч керівництва міста із представниками ОСББ, ЖБК – обговорювали напрямки фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоповерхівок з боку міської ради і вирішення проблемних питань їхньої діяльності.

275 просмотров. Обговорити (0)

Ознайомити з вправами на подолання наслідків нестандартних національно-етнічних конфліктних ситуацій, а також з нейтралізації емоційної напруги, допомогти усвідомити особливості реалізації етнічної політики в полікультурній державі покликаний дводенний семінар для державний службовців, який розпочався 7 квітня в Ужгороді.

386 просмотров. Обговорити (0)

Вчора у малому залі Ужгородської міської ради провели тренінг для ОСББ та їхніх ініціативних груп «Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3» в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

357 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 2 березня, у великій залі міської ради відбувся тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ, співпраця з реалізації ініціатив громад у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3».

412 просмотров. Обговорити (0)
На туристичні базі «Шиповець» Благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» провів тренінг «Розробка фандрейзингової стратегії для благодійної організації».
3654 просмотра. Обговорити (0)

Одним із важливих аспектів сучасної державної правової політики в Україні є реформування системи запобігання і протидії корупції.

452 просмотра. Обговорити (0)

Про це вони (вже як працівники фіскальної служби) дізнавалися на антикорупційному тренінгу в Ужгороді

977 просмотров. Обговорити (0)

20-21 грудня 2014 року на базі Закарпатського обласного військового комісаріату відбувся тренінг з тактичної медицини «Знати, щоб врятувати». Навчання проводили досвідчені інструктори з тактичної медицини, які надають допомогу пораненим в зоні проведення АТО та мають досвід надання медичної допомоги у військових умовах та надзвичайних ситуаціях.

510 просмотров. Обговорити (0)
“Хронічні захворювання: профілактика та контроль” - тренінг під такою назвою відбувся в обласному центрі. Його учасники - лікарі загальної практики могли послухати доповіді провідних медичних спеціалістів. Також учасники заходу мали змогу безкоштовно пройти медичне обстеження.
436 просмотров. Обговорити (0)

У вівторок, 2 грудня, о 12.00 в прес-центрі обласного Центру здоров'я (пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція на якій буде анонсовано проведення фестивалю, майстер-класів та тренінгів «Cтвори себе сам», які скеровані на саморозвиток, здорового та свідомого способу життя.

402 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні в Ужгороді розпочав роботу дводенний тренінг «Розбудова транскордонної туристичної мережі «Карпатський туристичний шлях». Моделювання розвитку туризму Закарпаття». Тренінг організувало комунальне підприємство Закарпатської обласної ради «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття».

477 просмотров. Обговорити (0)

Західноукраїнське представництво Міжнародного Фонду «Відродження» оголошує набір учасників на тренінг з написання грантових проектів «Основи розробки та написання проектів» для громадських організацій Заходу України. МФ «Відродження» планує проведення одноденних тренінгів у Ужгороді, Рівному, Львові. Для участі у кожному з тренінгів буде відібрано до 20 учасників.

618 просмотров. Обговорити (0)

26-27 березня в Ужгороді в рамках програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні проходив регіональний тренінг “Діти, розлучені з сім’єю. Право на захист та притулок”.

358 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті триває вже третій етап навчання для вихователів-батьків дитячих будинків сімейного типу та батьків прийомних сімей. Навчання тривають за сприяння Асоціації "Закарпаття без сиріт" та Закарпатського центру соціальних служб для сімей дітей та молоді.

659 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 14 травня, о 16.00 у прес-центрі «Закарпатської Правди» відбудеться тренінг на тему «Інвестиції у фондові ринки – як це сьогодні працює? Формула : гроші, збереження, примноження», який проводитиме регіональний представник компанії «Арт-Капітал» Олег Подебрій.

456 просмотров. Обговорити (1)

У вівторок, 6 березня, відбудеться виїзний ( на один день) прес-тур Ужгородського прес-клубу у Львів, де відбудеться прес-конференція та короткий тренінг для журналістів Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської області.

926 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 15 грудня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться черговий тренінг у рамках проекту «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області". Проект підтримано Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

742 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 13 грудня, в Ужгородському прес-клубі відбудеться черговий тренінг у рамках проекту «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області". Проект підтримано Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

906 просмотров. Обговорити (0)

У п’ятницю, 21 жовтня, о 10.00 в Ужгородському прес-клубі розпочнеться четвертий тренінг у рамках проекту «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області". Проект підтримано Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

833 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі пройшов третій тренінг у рамках проекту «Проведення навчально-практичного курсу з новітніх медіа в Закарпатській області» на тему: «Журналіст і нові медіа. Побудова власного онлайн-іміджу.

573 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у ДПІ в місті Ужгороді, днями в актовому залі міської ДПІ було проведено тренінг з громадянами-декларантами з питань порядку заповнення податкової декларації та додатків до неї.

1101 просмотр. Обговорити (0)

Як стало відомо UA-Reporter.com, у Мукачеві був проведений семінар-тренінг щодо молодіжної роботи в Мукачівській єпархії УПЦ.

884 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, 28-29 січня Закарпатська громадська жіноча організація (ЗГЖО) "Веста" організовує тренінг для представників кримінальної міліції у справах дітей, працівників приймальників-розподільників для неповнолітніх, психологів психологічної служби УМВС, притулків для неповнолітніх та представників ВБПТЛ з питань ідентифікації дітей – постраждалих від торгівлі людьми, особливостей проведення інтерв’ю з дітьми - ПТЛ та взаємодії з іншими структурами щодо надання допомоги їм.

933 просмотра. Обговорити (0)