ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

трудова книжка

Пенсіонерів очікує не тільки запровадження системи накопичення – скоро в Україні можуть з' явитися посвідчення та трудові книжки в електронному форматі.

У планах Пенсійного фонду – забезпечити такою документацією всіх громадян, але самі співробітники відомства відзначають: зробити це буде зовсім не просто.

178 просмотров. Обговорити (0)

Протягом січня-квітня 2016 року, за результатами проведених камеральних перевірок і індивідуальних співбесід, виявлено 558 громадян, які не були оформлені відповідно до чинного законодавства.

276 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

З початку року, за сприяння територіальних органів ДФС у Закарпатській області, офіційно працевлаштовано 1355 громадян. Ці, тепер офіційно працевлаштовані працівники, отримали не тільки обов’язки, але і права, які гарантує законодавство України.

316 просмотров. Обговорити (0)

Свій трудовий шлях випускниця відділення журналістики філологічного факультету Ужгородського національного університету Камілла Товт розпочала в апараті Закарпатської обласної ради профспілок.

400 просмотров. Обговорити (0)

З початку 2014 року маже 2 000 закарпатців офіційно працевлаштовано завдяки комплексу заходів проведених працівниками Міндоходів області.

404 просмотра. Обговорити (0)

Трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника. На підставі записів у ній встановлюється як загальний, так і спеціальний трудовий стаж, який за законодавством враховується під час призначення пенсій, надання пільг тощо.

3707 просмотров. Обговорити (0)