ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Андрій Андріїв

У середу, 17 травня, депутати Закарпатської облради продовжили вивчати матеріали другого пленарного засідання сьомої сесії облради,яке відбудеться 25 травня.

277 просмотров. Обговорити (0)

У Закарпатській обласній державній адміністрації вчора презентували порядок часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.

673 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні, 15 квітня, свій день народження святкує депутат Закарпатської обласної ради Андрій Євстахович Андріїв !

Приєднуємося до всіх вітань та поздоровлень!

365 просмотров. Обговорити (0)

Спортивний футбольний майданчик із штучним покриттям біля Ужгородської загальноосвітньої школи №19 урочисто відкрили сьогодні. Певно, багато хто вже і не сподівався на це, адже планували його встановлення більше 5 років тому.

1020 просмотров. Обговорити (1)
Капітально відремонтовані дороги, відділення в лікарнях, сучасні вікна в гімназії та інші проекти – усе це без перебільшення заслуга депутата Закарпатської обласної ради від Ужгорода Андрія Андріїва.
645 просмотров. Обговорити (0)

Футбольний сезон 2016-го на Закарпатті вже завершився, левову частку трофеїв упродовж нього виборов чинний чемпіон – ФК «Ужгород», тож про здобутки в поточному чемпіонаті, плани на майбутнє довідувалися в президента команди-тріумфатора Андрія Андріїва.

561 просмотр. Обговорити (0)

Орган, який об'єднує підприємців всіх районів краю, утворений відповідно до Постанови КМУ з метою створення умов для залучення суб'єктів господарювання, громадських організацій підприємців, їх об'єднань до формування державної регуляторної політики і державної політики у сфері підприємництва.

275 просмотров. Обговорити (0)

В ужгородському сегменті фейсбука набула поширення кампанія з масового псування бюлетенів незадоволеними результатом виборів 25 жовтня.

554 просмотра. Обговорити (0)

У вівторок, 7 червня 2011 року, в прес-центрі газети «Закарпатська правда» відбулася пряма телефонна лінія з депутатом Закарпатської обласної ради від Партії регіонів, членом Постійної комісії облради з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення Андрієм Євстаховичем АНДРІЇВИМ.

1240 просмотров. Обговорити (0)