ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

внутрішні війська

Як повідомили кореспонденту UA-Reporter.com у ВЗГ ГУМВС України в Закарпатській області, 26 березня виповнилася 18-та річниця з дня створення внутрішніх військ України. З нагоди свята у батальйон внутрішніх військ, що дислокується в обласному центрі Закарпаття місті Ужгороді, навідалися гості з ГУМВС та інших правоохоронних структур.

1670 просмотров. Обговорити (0)

Як повідомив кореспонденту UA-Reporter.com начальник групи зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації управління Західного територіального командування ВВ МВС України підполковник Вадим Голуб, на новорічні свята військовослужбовці внутрішніх військ у західному регіоні України не відпочиватимуть.

1203 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Усі ми знаємо, що початок навчального року - першого вересня. А у військовослужбовців внутрішніх військ Ужгорода навчальний літньо-осінній період розпочався першого липня.

4089 просмотров. Обговорити (0)

В термін з 20 листопада по 2 грудня 2008 року військовослужбовцями внутрішніх військ спільно з місцевими органами внутрішніх справ на Закарпатті затримано за підозрою в скоєнні злочину 18 чоловік, за адмінпорушення - 152 чоловіка.

1468 просмотров. Обговорити (0)

Бійці внутрішніх військ України працюватимуть у Закарпатті з 20 листопада до 2 грудня.

1873 просмотра. Обговорити (0)

За період з 6 по 16 жовтня 2008р. підчас проведення комплексного оперативно-профілактичного відпрацювання Закарпатської області військовослужбовцями внутрішніх військ спільно з місцевими органами внутрішніх справ за адміністративні правопорушення було затримано 566 чоловік, з них 22 водія у нетверезому стані, за підозрою у скоєнні злочинів 53 чоловіка.

2407 просмотров. Обговорити (0)

З понеділка в Закарпаття введено внутрішні війська МВС України. Дивно, але закарпатці якось і не помітили, коли це в області знову стався такий небувалий розгул злочинності, що міністрові внутрішніх справ Юрію Луценку вдруге поспіль довелося вдаватися до таких екстремальних заходів – вводити спецвійська! Що ж насправді криється за "турботою" міністра про спокій закарпатців?

1185 просмотров. Обговорити (1)

Підсумки майже місячного перебування підрозділів внутрішніх військ на Закарпатті підбито на нараді, яку провів в Ужгороді командувач внутрішніх військ МВС України генерал-лейтенант Олександр Кіхтенко.

1226 просмотров. Обсудить (0)

Вчора близько тисячі військовослужбовців Внутрішніх військ МВС України, виконуючи наказ міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, прибули на Закарпаття. Як повідомлялося раніше, вони мають посилити служби постової міліції у чотирьох районах Закарпаття для боротьби з рекетом та контрабандою.

1182 просмотра. Обсудить (0)