ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

квоти

Посли ЄС закликали очільну країну провести переговори з Європейським парламентом для швидкого вжиття заходів

145 просмотров. Обговорити (0)

Європарламент розширив квоти для українських аграріїв

154 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Загальнонаціональні телеканали повинні транслювати не менше 75% ефіру українською мовою

201 просмотр. Обговорити (0)

Національна рада Украни з питань телебачення та радіо розпочала перевірки на телеканалі "Інтер". Їх причина – можливе порушення закону про квоти програм українського та європейського виробництва.
Про це повідомив член Нацради Сергій Костинський.

205 просмотров. Обговорити (0)

Пісні відомого українського гурту "Океан Ельзи" відмовилися пускати в ефір.

Ведучі столичної радіостанції "Просто Радіо" під час одного з випусків у своєрідний спосіб натякнули слухачам про те, що музика Святослава Вакарчука та його колег більше для них не звучатиме.
Аргументували це тим, що в Україні чимало талановитих співаків, які гідні того, щоб про них дізналися.

529 просмотров. Обговорити (0)

Закарпатський гурт "Рокаш" (Rock-H) на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук звернувся до всіх фанів та небайдужих із проханням поширити їхні пісні на українських радіостанціях, аби посприяти вступу в дію закону про квоти на українську музику.

294 просмотра. Обговорити (0)

Пристрасті розгортаються навколо законопроекту №3822 Про внесення змін до Закону України «Про телебачення і радіомовлення», у якому пропонується надати квоту пісням українського виробництва 50% і з них 75% – мають бути українською мовою.

717 просмотров. Обговорити (0)

Кабмін України встановив перелік підприємств-виробників продуктів органічного синтезу та квоти відвантаження їм технічного спирту на 2010 р. Про це йдеться у постанові Кабміну України № 79 від 3 лютого 2010 р.

1438 просмотров. Обговорити (0)

Карпатська регіональна митниця інформує про набуття чинності Закону України „Про внесення змін до Митного тарифу України” від 15 березня 2005 року, яким змінено ставки оподаткування ввізним митом окремих груп товарів.
Крім того, Верховною Радою України 25 березня 2005 року прийнято Закон України „Про внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2005 рік” та деяких інших законодавчих актів”, редакція розділу „Зміни до деяких законодавчих актів з питань оподаткування” якого містить норми щодо внесення змін до пункту 11.5 статті 11 Закону України „Про податок на додану вартість” від 03 квітня 1997 року.

1730 просмотров. Обсудить (0)