ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Бескидський тунель

У мережу потрапило вражаюче відео Бескидського тунелю з висоти, яке завантажив користувач YouTube Сергій Каланжов.
230 просмотров. Обговорити (0)

Це міністр заявив на ІІ-ому Українському інфраструктурному форумі, який проходить сьогодні у столичному готелі InterContinental.

275 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

21 січня 2016 року відбудуться урочистості, присвячені завершенню першого етапу будівництва залізничного двоколійного Бескидського тунелю на перегоні Бескид-Скотарське у Карпатах.

351 просмотр. Обговорити (0)

До кінця січня на Львівщині буде відкрито проїзд для поїздів у Бескидському тунелі.

358 просмотров. Обговорити (0)
В Українських карпатах добудовують новий Бескидський тунель. Прокладають його всього за 30 метрів від старого. Новобудова матиме протяжність в 2 кілометри. Лишилося продовбати всього 71 метр. А далі наскрізний, один з найдовших в Україні, тунелів об’єднає Львівську і Закарпатську області. Роботи ведуть безперервно, працюють в кілька змін по 8 годин. Розчистку проводять завдяки вибухівці. Підривають по кілька разів на добу, а далі розчищають каміння.
528 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 27 листопада, закарпатським журналістам показали, як проходить будівництво наймасштабнішого транспортного інфраструктурного об'єкту України – Бескидського тунелю.

453 просмотра. Обговорити (0)

Із введенням в експлуатацію нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю на перегоні Бескид — Скотарське зросте пропускна спроможність із 47 до 100 пар поїздів на добу та швидкість проходження тунелю з 40 до 60 кілометрів за годину.

483 просмотра. Обговорити (0)

Найбільш складною транспортною перешкодою між Львовом і Мукачевом є Карпати, де залізниця петляє поміж гір, піднімаючись на сотні метрів вгору і долаючи численні мости через місцеві річки. Найважча ділянка знаходиться між станціями Лавочне і Воловець, де поїзди піднімаються до найвищої точки шляху, а ухили перевищують 30 ‰. Щоб прокласти дорогу через цю місцевість, будівельникам колись довелося пробити кілька тунелів загальною протяжністю більше 2 км і прокласти кілька високих мостів.

1245 просмотров. Обговорити (0)

Про це голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида розповів журналістам у п’ятницю, 22 листопада, під час офіційного початку будівництва на перегоні Бескид-Скотарське на межі Львівської та Закарпатської областей.

429 просмотров. Обговорити (0)

ДТГО «Львівська залізниця» 23 липня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Дахмонтажрембуд» на будівельні роботи по Бескидському тунелю вартістю 26,70 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», – пишуть Наші гроші.

368 просмотров. Обговорити (0)

У Карпатах завершуються підготовчі роботи до будівництва нового двоколійного Бескидського тунелю. На сьогодні підготовчі роботи виконані вже на 90%, їх планують закінчити восени. Врізка тунелю розпочнеться після затвердження проекту Кабінетом Міністрів України.

556 просмотров. Обговорити (0)