ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Нижня Апша

Загрузка...

Працівники служби у справах дітей Тячівської РДА вчора заявили до поліції про зникнення малолітньої місцевої жительки.

185 просмотров. Обговорити (0)
Відповідь на публікацію журналістки у соцмережі Facebook про елітні будинки закарпатців опублікували на офіційному сайті та facebook-сторінці Рахівської Райдержадміністрації.
281 просмотр. Обговорити (0)
Вже більше тижня на Тячівщині слухають старовинні колядки. Цього разу дошкільнята та школярі району співали в Нижній Апші. Для людей, які тут живуть, рідна мова – румунська, тому і більшість колядок звучали саме цією мовою.
413 просмотров. Обговорити (0)

100 днів роботи – це, здавалось би, не так і багато, але за цей час у селі сталося багато позитивних змін – капітально ремонтуються дороги, оновлюються соціальні установи, покращується благоустрій. Про те, які конкретні справи для 9-тисячної громади села були зроблені за цей період, а також про цікаві й суспільно корисні проекти в інфраструктурі села, до реалізації яких приступили у Нижній Апші, говоримо з сільським головою Василем Михайловичем Йовдієм.

914 просмотров. Обговорити (0)

Всього півтора місяці пройшло, відколи нижньоапшанці обрали сільським головою Василя Йовдія. А робота у найбагатшому і найхазяйновитішому селі Тячівщини буквально закипіла, причому по всіх напрямках.

979 просмотров. Обговорити (1)