ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

табір

Загрузка...

Трагедія розкрила увесь масштаб чиновницького нехлюйства та безвідповідальності

224 просмотра. Обговорити (0)

Пожежа у циганському таборі Великого Березного 1 серпня була підпалом і є результатом розбірок циганських родин Дьордів та Сурмаїв

170 просмотров. Обговорити (0)

Цього року у першу зміну до дитячого закладу приїхали 96 юних талантів з усієї області – переможці міжнародних, всеукраїнських і обласних творчих конкурсів.

330 просмотров. Обговорити (0)

Там діти зможуть, зокрема, підтягнути англійську, спілкуючись з носіями мови з США, Великої Британії, Єгипту та країн Європи.

181 просмотр. Обговорити (0)

30 грудня в Мукачівському районі Закарпаття пройшов військовий вишкіл молодіжного крила «Національного Корпусу».

231 просмотр. Обговорити (0)

Одним з найбільш масових та доступних видів організованого відпочинку дітей шкільного віку традиційно вважається проведення літніх канікул у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Вони забезпечують повноцінний відпочинок, оздоровлення, гармонійний розвиток та змістовне дозвілля.

300 просмотров. Обговорити (0)

Цього літа один з кращих дитячих закладів Закарпаття – оздоровчий табір «Вогник» облорганізації профспілки працівників державних установ (голова Марія Петечук), який у галузі тепло називають «Острів дитячої радості», працював протягом усього сезону – з червня по серпень.

258 просмотров. Обговорити (0)

Цей єдиний на Україні унікальний оздоровчий заклад започаткував роботу у 1993 році.

304 просмотра. Обговорити (0)

Один із найвідоміших професійних боксерів України кримчанин Олександр Усик відвідав у Карпатах оздоровчий табір “Артек-Буковель”.

376 просмотров. Обговорити (0)

У мальовничому куточку Карпат, у передмісті Перечина, розташований дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

245 просмотров. Обговорити (0)

На базі одного з кращих у Закарпатті – дитячого оздоровчого закладу «Вогник» обласної профспілкової організації працівників державних установ (голова Марія Петечук), який розташований в селі Оноківці Ужгородського району, відбулося виїзне засідання обласної оздоровчої комісії профспілок (голова – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець).

290 просмотров. Обговорити (0)

Цигани із Закарпаття окупували метро у Москві та підняли на ноги всю російську поліцію.

334 просмотра. Обговорити (0)

Один день з життя циганського табору на закарпатській Ужгородщині.

634 просмотра. Обговорити (0)

«Ти – журналіст? Якщо так, то краще відразу сховай фотоапарат і нікому не говори, хто ти. Тут агресивно реагують на таких», - з такими словами зустрічає кореспондента 30-річний ром на вході в циганський табір на вул. Тельмана.

595 просмотров. Обговорити (6)

Часто швидку викликають необгрунтовано - за це лікарям і дістається

За словами директора Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Томаша Білинця, напади на медиків у ромських поселеннях є непоодинокими.

В середньому 30% від загальної кількості викликів «швидкої» в Ужгороді та Ужгородському районі – це виклики до ромів, розповів медик. Більше того, часто ці випадки є абсолютно необґрунтованими.

503 просмотра. Обговорити (1)

Смугляві продавці вживаних речей облюбували для реалізації свого товару ріг площі Кошута та вул. Івана Франка, а відтак передислокувалися в бік Закарпатського угорського інституту.

445 просмотров. Обговорити (0)

Напад на «швидку допомогу» в селі Концево Ужгородського району стався ввечері минулої суботи. Як розповіла лікар виїзної бригади «швидкої допомоги» Ольга РІШКО на автомобіль, накинулось троє молодиків озброєних залізною трубою вилами та сокирою.

880 просмотров. Обговорити (2)

Масова бійка з розбоєм сталася у циганському таборі в Королеві

Прихильники та родичі місцевого барона днями напали на будинок іншого багатого рома, понівечили дорогого майна на десятки тисяч доларів та розбили кілька машин.

458 просмотров. Обговорити (0)

Незважаючи на те, що цього року не виділялися кошти на оздоровлення дітей з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, один з кращих дитячих оздоровчих таборів у Закарпатті – «Барвінок», який знаходиться на балансі облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, успішно провів оздоровлення дітей.

391 просмотр. Обговорити (0)

24 серпня, в День Незалежності України, в гості до юних відпочивальників на туристично-оздоровчу базу «Водограй» в смт.Чинадієво Мукачівського району завітали начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв і народний депутат України, куратор створення на Закарпатті нової патрульної поліції Мустафа Найєм.

491 просмотр. Обговорити (0)

Загалом 18-ть команд юних туристів – краєзнавців з різних куточків України, в кожній з яких по 8 учасників.

760 просмотров. Обговорити (0)

70 дітей із Закарпаття вже скоро прощатимуться з веселим і пізнавальним життям у духовно-просвітницькому, оздоровчому таборі «Камо грядеши?», який проводиться уже 7-ий рік поспіль.

614 просмотров. Обговорити (0)

На базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв Мукачівського району, що у Закарпатті, 24-й рік поспіль працює єдиний в Україні унікальний літній оздоровний табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей.

686 просмотров. Обговорити (0)

Дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський) розташований в тихому зеленому передмісті Перечина, в урочищі Бобайове.

758 просмотров. Обговорити (0)

У мальовничому куточку Карпатських гір – у лісовій місцевості, в екологічно чистій зоні – у селі Оноківці Ужгородського району (7 кілометрів від міста Ужгорода) розташована одна з кращих дитячих оздоровниць Закарпаття – дитячий оздоровчий заклад «Вогник» обкому профспілки працівників державних установ (голова Марія Петечук).

674 просмотра. Обговорити (0)

Три роки поспіль киянка 37-річна Кароліна Нестеренко відправляла свого сина Артема на відпочинок у Крим. 2014-го через окупацію півострова хлопчик провів літо в бабусі. Нині мати вирішила організувати відпочинок сина не на морі.

545 просмотров. Обговорити (0)