ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

табір

Пожежа у циганському таборі Великого Березного 1 серпня була підпалом і є результатом розбірок циганських родин Дьордів та Сурмаїв

122 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Цього року у першу зміну до дитячого закладу приїхали 96 юних талантів з усієї області – переможці міжнародних, всеукраїнських і обласних творчих конкурсів.

267 просмотров. Обговорити (0)

Там діти зможуть, зокрема, підтягнути англійську, спілкуючись з носіями мови з США, Великої Британії, Єгипту та країн Європи.

169 просмотров. Обговорити (0)

30 грудня в Мукачівському районі Закарпаття пройшов військовий вишкіл молодіжного крила «Національного Корпусу».

213 просмотров. Обговорити (0)

Одним з найбільш масових та доступних видів організованого відпочинку дітей шкільного віку традиційно вважається проведення літніх канікул у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Вони забезпечують повноцінний відпочинок, оздоровлення, гармонійний розвиток та змістовне дозвілля.

285 просмотров. Обговорити (0)

Цього літа один з кращих дитячих закладів Закарпаття – оздоровчий табір «Вогник» облорганізації профспілки працівників державних установ (голова Марія Петечук), який у галузі тепло називають «Острів дитячої радості», працював протягом усього сезону – з червня по серпень.

243 просмотра. Обговорити (0)

Цей єдиний на Україні унікальний оздоровчий заклад започаткував роботу у 1993 році.

287 просмотров. Обговорити (0)

Один із найвідоміших професійних боксерів України кримчанин Олександр Усик відвідав у Карпатах оздоровчий табір “Артек-Буковель”.

366 просмотров. Обговорити (0)

У мальовничому куточку Карпат, у передмісті Перечина, розташований дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

227 просмотров. Обговорити (0)

На базі одного з кращих у Закарпатті – дитячого оздоровчого закладу «Вогник» обласної профспілкової організації працівників державних установ (голова Марія Петечук), який розташований в селі Оноківці Ужгородського району, відбулося виїзне засідання обласної оздоровчої комісії профспілок (голова – заступник голови Закарпатської облпрофради Василь Захарець).

271 просмотр. Обговорити (0)

Цигани із Закарпаття окупували метро у Москві та підняли на ноги всю російську поліцію.

324 просмотра. Обговорити (0)

Один день з життя циганського табору на закарпатській Ужгородщині.

603 просмотра. Обговорити (0)

«Ти – журналіст? Якщо так, то краще відразу сховай фотоапарат і нікому не говори, хто ти. Тут агресивно реагують на таких», - з такими словами зустрічає кореспондента 30-річний ром на вході в циганський табір на вул. Тельмана.

588 просмотров. Обговорити (6)

Часто швидку викликають необгрунтовано - за це лікарям і дістається

За словами директора Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги Томаша Білинця, напади на медиків у ромських поселеннях є непоодинокими.

В середньому 30% від загальної кількості викликів «швидкої» в Ужгороді та Ужгородському районі – це виклики до ромів, розповів медик. Більше того, часто ці випадки є абсолютно необґрунтованими.

495 просмотров. Обговорити (1)

Смугляві продавці вживаних речей облюбували для реалізації свого товару ріг площі Кошута та вул. Івана Франка, а відтак передислокувалися в бік Закарпатського угорського інституту.

435 просмотров. Обговорити (0)

Напад на «швидку допомогу» в селі Концево Ужгородського району стався ввечері минулої суботи. Як розповіла лікар виїзної бригади «швидкої допомоги» Ольга РІШКО на автомобіль, накинулось троє молодиків озброєних залізною трубою вилами та сокирою.

868 просмотров. Обговорити (2)

Масова бійка з розбоєм сталася у циганському таборі в Королеві

Прихильники та родичі місцевого барона днями напали на будинок іншого багатого рома, понівечили дорогого майна на десятки тисяч доларів та розбили кілька машин.

448 просмотров. Обговорити (0)

Незважаючи на те, що цього року не виділялися кошти на оздоровлення дітей з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, один з кращих дитячих оздоровчих таборів у Закарпатті – «Барвінок», який знаходиться на балансі облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, успішно провів оздоровлення дітей.

381 просмотр. Обговорити (0)

24 серпня, в День Незалежності України, в гості до юних відпочивальників на туристично-оздоровчу базу «Водограй» в смт.Чинадієво Мукачівського району завітали начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Сергій Князєв і народний депутат України, куратор створення на Закарпатті нової патрульної поліції Мустафа Найєм.

485 просмотров. Обговорити (0)

Загалом 18-ть команд юних туристів – краєзнавців з різних куточків України, в кожній з яких по 8 учасників.

743 просмотра. Обговорити (0)

70 дітей із Закарпаття вже скоро прощатимуться з веселим і пізнавальним життям у духовно-просвітницькому, оздоровчому таборі «Камо грядеши?», який проводиться уже 7-ий рік поспіль.

599 просмотров. Обговорити (0)

На базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв Мукачівського району, що у Закарпатті, 24-й рік поспіль працює єдиний в Україні унікальний літній оздоровний табір «Гармонія» для творчо обдарованих дітей.

668 просмотров. Обговорити (0)

Дитячий оздоровчий заклад «Барвінок» Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський) розташований в тихому зеленому передмісті Перечина, в урочищі Бобайове.

745 просмотров. Обговорити (0)

У мальовничому куточку Карпатських гір – у лісовій місцевості, в екологічно чистій зоні – у селі Оноківці Ужгородського району (7 кілометрів від міста Ужгорода) розташована одна з кращих дитячих оздоровниць Закарпаття – дитячий оздоровчий заклад «Вогник» обкому профспілки працівників державних установ (голова Марія Петечук).

665 просмотров. Обговорити (0)

Три роки поспіль киянка 37-річна Кароліна Нестеренко відправляла свого сина Артема на відпочинок у Крим. 2014-го через окупацію півострова хлопчик провів літо в бабусі. Нині мати вирішила організувати відпочинок сина не на морі.

536 просмотров. Обговорити (0)

У цьому році на Закарпатті планують надати оздоровчі та відпочинкові послуги понад 35 тисячам дітей. Це трохи більше 30% від їх загальної кількості. При цьому оздоровчими послугами охоплять 5,3 тисяч дітлахів, а відпочинковими — понад 30 тисяч.

410 просмотров. Обговорити (0)

Дитячий оздоровчий заклад «Вогник» Закарпатського обкому профспілки працівників державних установ (голова Марія Петечук) розташований у мальовничому куточку Карпатських гір, в екологічно чистій зоні, у лісовій місцевості – у селі Оноківці — за 7 км. від міста Ужгорода..

783 просмотра. Обговорити (0)

Дитячий оздоровчий заклад "Барвінок" Закарпатської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський) розташований в тихому зеленому передмісті Перечина, в урочищі Бобайове.

1815 просмотров. Обговорити (0)