ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

бук

Загрузка...

Вже засаджено молодняком понад 93% лісових масивів від загальної запланованої площі. При посадці використовуються такі лісові культури як ялиця, бук, клен-явір та дуб.

171 просмотр. Обговорити (0)

Історія з незаконним виділенням земельних ділянок та несанкціонованою вирубкою букових пралісів триває.

468 просмотров. Обговорити (0)

На Міжгірщині затримали машину з нелегальним буком, а на Рахівщині кінну підводу з ялиною

166 просмотров. Обговорити (0)

Вчора близько 17:00 патрульні Мукачева отримали повідомлення, що вулицею Пряшівською Об`їзною рухається МАЗ з причепом, який перевозить велику кількість деревини, а саме довгі колоди так званого кругляка.

402 просмотра. Обговорити (0)

Поки активісти зосередили свою увагу на російському грузопотоке через Україну, на Закарпатті триває знищення найціннішого лісу.

403 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті вирубують букові праліси, внесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Робиться це цілком легально, не всі ліси формально перебувають на балансі заповідників.

551 просмотр. Обговорити (0)

Прокуратурою Тячівського району розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем службових осіб Груниківського лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» (ст. 364 ч.2 КК України).

442 просмотра. Обговорити (0)

Россия, признала, что именно пророссийские террористы сбили малайзийский «Боинг 777″ в зоне столкновения на Востоке Украины. Однако стремиться убедить мир, что система «Бук», которую использовали боевики, принадлежала Украине.

295 просмотров. Обсудить (0)

На Закарпатье разоблачены служащие лесхоза, которые допустили вырубку 347 деревьев породы бук.

1372 просмотра. Обсудить (2)

Служащие одного из лесничеств Закарпатской области решили действовать с размахом, но осторожно. Еще в марте этого года, они, не имея на руках соответствующих документов, проводили рубки бука.

857 просмотров. Обсудить (0)

Службовці одного з лісництв Закарпаття вирішили діяти з розмахом, але обережно. Ще у березні цього року, вони, не маючи на руках відповідних документів, проводили рубку бука.

997 просмотров. Обговорити (0)

Широколужанське природоохоронне науково-дослідне відділення було створене ще на початку 20-х років минулого століття. У 1964 році йому надано статус флористичного заказника державного значення першого рівня, а 1980 року включено до складу Карпатського біосферного заповідника.

1070 просмотров. Обговорити (0)

Милиция Прикарпатья совместно с лесной охраной продолжает осуществлять оперативно-профилактические мероприятия, направленные на выявление преступлений в сфере лесного хозяйства, а также недопущения фактов самовольных лесопорубок.

707 просмотров. Обсудить (0)

З 19 по 22 лютого 2008 року інспекторами з охорони навколишнього природного середовища відділу екологічного контролю раціонального використання, охорони біоресурсів та природно-заповідного фонду державної екологічної інспекції в Закарпатській області проведено документальну перевірку мисливських господарств ДП “Брустурянське ЛМГ” та ДП “Мокрянське ЛМГ” Тячівського району.

1968 просмотров. Обсудить (0)