ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

ЦНАП

Днями група провідних спеціалістів Державної архітектурно-будівельної інспекції України закінчила роботу з впровадження заходів щодо впорядкування ринку будівництва і налагодження ефективної співпраці між обласним керівництвом та Управлінням ДАБІ в Закарпатській області.

105 просмотров. Обговорити (0)

Мешканці Тячівської ОТГ зможуть отримувати паспорти громадян України та паспорти для виїзду за кордон в приміщенні їхнього ЦНАП. Необхідне обладнання буде придбане в рамках реалізації програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза.

142 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

З початку 2017 року Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) Ужгородської міськради прийняв документів на 3378 послуг, видав на 2542 послуги. У лютому найбільше звернень було щодо реєстрації ромських дітей.

367 просмотров. Обговорити (0)

468 фізичних осіб-підприємців припинили свою діяльність за перші дні (на 17 січня) цього року через Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради.

212 просмотров. Обговорити (0)

Нагадуємо, що від сьогодні, 1 листопада 2016 року, Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради тимчасово приймає відвідувачів за іншою адресою: Набережна Незалежності, 6 (приміщення колишнього Укртелекому).

269 просмотров. Обговорити (0)

Минулого тижня одразу кілька ужгородців поскаржилися на роботу працівників Держземагентства в Ужгородському районі, котрі надають послуги через систему єдиного вікна в ЦНАПі Ужгородської міської ради.

486 просмотров. Обговорити (0)

Голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль у п’ятницю, 10 жовтня, провів селекторну нараду з представниками міст і районів краю, під час якої говорилося про динаміку відкриття в регіоні Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Такі установи, які діятимуть за принципом "єдиного вікна", відкриваються по всій України й мають на меті спростити людям оформлення різноманітних довідок і документів. Зокрема, ЦНАПи мають перейняти від міграційної служби роботу з оформлення паспортів.

343 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороді працівники Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області провели навчання з адміністраторами територіальних Центрів надання адміністративних послуг.
Начальник міграційної служби краю Ігор Михайлишин зазначив, головною метою даного семінару є якісне підвищення рівня обслуговування населення у сфері надання адміністративних послуг із міграційних питань.

536 просмотров. Обговорити (0)