ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

МДУ

Відповідно до закону "Про вищу освіту" студенти вищих навчальних закладів у будь-який час доби мають право на вільний доступу до гуртожитку, у якому мешкають.

96 просмотров. Обговорити (0)
І це можна назвати великим досягненням, адже інші вищі навчальні заклади Закарпаття не ввійшли навіть до сотні.
220 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Вступна кампанія до вищих навчальних закладів і коледжів розпочинається у липні й триватиме до серпня. А от зарахування на контрактні місця продовжено до 30 вересня.
288 просмотров. Обговорити (0)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову уряду, згідно з якою до Переліку галузей знань і спеціальностей додано 1 галузь знань та 8 спеціальностей.

252 просмотра. Обговорити (0)

Міносвіти виступає за збільшення стипендій студентам педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей.

398 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, після двох років інфляції та бюджетної кризи, студентам живеться не так добре. У вишах III—IV ступенів стипендія становить 825 гривень. Це тільки на 13 % вище, ніж у 2012 році, хоча ціни тим часом виросли на 90 %.

409 просмотров. Обговорити (0)

Змінено обсяг фінансування фундаментальних, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, наукових робіт і розробок молодих учених ВНЗ та НУ на 2016 рік.

284 просмотра. Обговорити (0)

Портал "Євро Освіта" склав щорічний рейтинг університетів України ІІІ, ІV рівнів акредитації у 2015 році. Слід відмітити, що рейтинг було складено за показниками попереднього 2014 року.

639 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, призов на строкову військову службу відновили у 2015 році. При цьому тривалість служби збільшена до 1,5 року, а призовний вік підвищено до 27 років.

892 просмотра. Обговорити (0)
Студенти МДУ отримали подарунок від легендарної 128 бригади. Бійці передали їм тенісний стіл.
394 просмотра. Обговорити (0)

Прокуратурою міста Мукачева скеровано до суду обвинувальний акту у корупційному кримінальному провадженні відносно посадовця Мукачівського державного університету.

753 просмотра. Обговорити (0)

Конкурс організовують спільно студенти з викладачами. У ньому візьмуть участь 9 пар, які змагатимуться у 5 різних конкурсах.

583 просмотра. Обговорити (0)