ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

МДУ

І це можна назвати великим досягненням, адже інші вищі навчальні заклади Закарпаття не ввійшли навіть до сотні.
134 просмотра. Обговорити (0)
Вступна кампанія до вищих навчальних закладів і коледжів розпочинається у липні й триватиме до серпня. А от зарахування на контрактні місця продовжено до 30 вересня.
219 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підписав постанову уряду, згідно з якою до Переліку галузей знань і спеціальностей додано 1 галузь знань та 8 спеціальностей.

214 просмотров. Обговорити (0)

Міносвіти виступає за збільшення стипендій студентам педагогічних, технічних, природничих та математичних спеціальностей.

346 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні, після двох років інфляції та бюджетної кризи, студентам живеться не так добре. У вишах III—IV ступенів стипендія становить 825 гривень. Це тільки на 13 % вище, ніж у 2012 році, хоча ціни тим часом виросли на 90 %.

370 просмотров. Обговорити (0)

Змінено обсяг фінансування фундаментальних, прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок, наукових робіт і розробок молодих учених ВНЗ та НУ на 2016 рік.

245 просмотров. Обговорити (0)

Портал "Євро Освіта" склав щорічний рейтинг університетів України ІІІ, ІV рівнів акредитації у 2015 році. Слід відмітити, що рейтинг було складено за показниками попереднього 2014 року.

592 просмотра. Обговорити (0)

Нагадаємо, призов на строкову військову службу відновили у 2015 році. При цьому тривалість служби збільшена до 1,5 року, а призовний вік підвищено до 27 років.

851 просмотр. Обговорити (0)
Студенти МДУ отримали подарунок від легендарної 128 бригади. Бійці передали їм тенісний стіл.
371 просмотр. Обговорити (0)

Прокуратурою міста Мукачева скеровано до суду обвинувальний акту у корупційному кримінальному провадженні відносно посадовця Мукачівського державного університету.

721 просмотр. Обговорити (0)

Конкурс організовують спільно студенти з викладачами. У ньому візьмуть участь 9 пар, які змагатимуться у 5 різних конкурсах.

558 просмотров. Обговорити (0)