ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Волочкова

Скандально відома балерина Анастасія Волочкова любить ходити будинком лише в нижній білизні. Своїми уподобаннями вона поділилася з шанувальниками Instagram, опублікувавши відео, в якому вона одягнена лише в светр і темні трусики. Щоправда, гола Волочкова вже давно нікого не дивує, особливо після відвертих фотосесій в лазнях, СПА салонах і на пляжах. У новому відео балерина сама стала оператором
575 просмотров. Обговорити (0)
Російська епатажна балерина Анастасія Волочкова дуже гордиться воєю 11-річною дочкою Аріадною. Адже дівчинка пішла в маму - захоплюється танцями і гарно співає. Аріадна мріє стати артисткою, і Волочкова повністю підтримує прагнення дочки. Аріша, як її називають вдома, веде власний Instagram, в якому публікує свої фото і розповідає про творчі успіхи.
270 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Анастасия Волочкова завершила свое гастрольное турне по городам Урала. Балерина дала несколько концертов в Нижнем Тагиле и Екатеринбурге.

1528 просмотров. Обсудить (4)

Скандальная балерина Анастасия Волочкова снова попала на первые полосы скандальных хроник.

669 просмотров. Обсудить (2)
40-летняя балерина полностью обнажилась на съёмках роликах о полезных свойствах грязи.
2460 просмотров. Обсудить (0)
Анастасія Волочкова традиційно проводить зимові канікули на Мальдівах, тільки на цей раз їй нарешті склав компанію чоловік. І не якийсь там - а сам Микола Басков. Пустуючи в воді, Басков впивався губами в гігантські груди Волочкової, а вона в свою чергу зображувала хтивість.
3999 просмотров. Обговорити (1)

В областном центре Закарпатья городе Ужгороде запланировано проведение большого балетного концерта примы балета Российской Федерации Анастасии Волочковой, на что балерина уже дала свое согласие.

5391 просмотр. Обсудить (0)