ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

міськрада

18 пільговикам в Ужгороді безкоштовно встановлять цього року автономне електричне опалення. На це виділять 200 тисяч гривень. Відповідну програму підтримали на сьогоднішньому засіданні виконкому.

88 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 16 січня 2017 року, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв підписав розпорядження №7 "Про скликання чергової Х сесії міської ради VІІ скликання".

105 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Сьогодні, 10 січня, в Ужгородській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань визначення потреби у земельних ділянках та порядку їх надання учасникам бойових дій в зоні проведення АТО та родинам загиблих воїнів.

117 просмотров. Обговорити (0)

Ситуацію зі значним снігопадом і прогнозованим суттєвим зниженням температури аналізували і визначали першочергові дії сьогодні на засіданні оперативного штабу з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Ужгородській міській раді.

167 просмотров. Обговорити (0)

За перше півріччя суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, сплатили до міського бюджету міста Мукачева 43 млн. 724,3 тис. грн. акцизного податку.

154 просмотра. Обговорити (0)

Першочергові кроки, необхідні для початку будівництва нової школи на 1000 місць та дитсадка для 300 діток в Ужгороді обговорили керівники профільних структурних підрозділів Ужгородської міської ради.

180 просмотров. Обговорити (0)

Ужгородська міська рада має намір створити спеціальне КП «Центр інформаційних технологій міста».

244 просмотра. Обговорити (0)

Засідання круглого столу зі сталого розвитку, досягнень ОСББ в 2015 році у рамках реалізації ініціатив спільно з Проектом «МРГ-ІІІ» та Координаційної ради Проекту пройшло в міській раді Ужгорода.

208 просмотров. Обговорити (0)

Земельну ділянку, що є спадщиною хлопчика-сироти, міська рада м.Ужгород виділила сторонній особі

230 просмотров. Обговорити (0)

Необхідність внести зміни у детальний план території індивідуальної малоповерхової забудови в Ужгороді в районі вулиць Тютюнової, Загорської, Ярослава Мудрого для розміщення житлових будинків садибного типу для учасників АТО та бойових дій в Афганістані днями на громадських слуханнях обговорили у міськраді.

294 просмотра. Обговорити (0)

Ужгородська мерія оприлюднила проект рішення „Про зміни до рішень міської ради 16.01.2015 № 1618 і 09.07.2015 №1747”, згідно з яким в Ужгороді з 1 січня 2017 року змінюються ставки місцевих податків і зборів.

335 просмотров. Обговорити (0)

Робоча група працівників міської ради Ужгорода, представників Національної поліції, перевізників та комунального підприємства КШЕП оглянула центр міста для вирішення, як же організувати транспортний рух на площі Корятовича – вулиці Фединця.

271 просмотр. Обговорити (0)

У вівторок в Ужгородському національному університеті відбулася зустріч представників міської влади Мукачева з студентами випускних курсів.

150 просмотров. Обговорити (0)

Вчора у малому залі Ужгородської міської ради провели тренінг для ОСББ та їхніх ініціативних груп «Технічні аспекти підготовки МПП та звітування по траншам за вимогами МРГ-3» в рамках реалізації проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

246 просмотров. Обговорити (0)

«Реальним інвесторам влада міста готова сприяти в створенні комфортних умов для започаткування та ведення бізнесу в межах повноважень.

351 просмотр. Обговорити (0)

Про це на прес-конференції повідомила начальник управління освіти Мукачівського міськвиконкому Катерини Кришінець-Андялошій.

280 просмотров. Обговорити (0)

Фейлетон про обласний центр Закарпаття та деякі інші міста, де проводять мертву міщанську політику повсюдного занепаду, з "хеппі-ендом".

351 просмотр. Обговорити (0)

Члени ужгородського міськвиконкому затвердили проект рішення про тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, чим підняли для ужгородців ще один тариф.

251 просмотр. Обговорити (0)

На наступне засідання виконавчого комітету ужгородської міської ради виноситься проект рішення "Про граничні суми витрат міській раді, її виконавчим органам, установам та організаціям, які утримуються за рахунок коштів бюджету міста".

197 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні відбулася зустріч міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, президента Української федерації фігурного катання Євгена Ларіна та новопризначеного керівника територіального відділення Федерації у Закарпатській області Василя Ябрика.

294 просмотра. Обговорити (0)

Оскільки у сесійній залі були присутні ужгородці, які просили розглянути питання, що їх хвилюють, то міський голова Богдан Андріїв запропонував ці проекти винести на розгляд у першу чергу.

185 просмотров. Обговорити (0)

Депутати від партії "Відродження", як і анонсувалось вчора під час акції протесту, зібрали підписи для ініціювання проведення позачергової сесії Мукачівської міськради.

340 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 2 березня, у великій залі міської ради відбувся тренінг «Організаційні та правові питання створення ОСББ, співпраця з реалізації ініціатив громад у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3».

319 просмотров. Обговорити (0)