ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

водопостачання

Загрузка...
Днями, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг було затверджено нові тарифи для міського «Водоканалу».
217 просмотров. Обговорити (0)

У середу, 22 березня, на насосно-фільтрувальній станції проводитимуться регламентні ремонтні роботи. Їх планується виконати в період з 11:00 по 13:00 години.

192 просмотра. Обговорити (0)

Через аварійну ситуацію з електроживленням, яка виникла вчора вночі на НФС-І – на ПНС “Кальварія”, станом на ранок 6 жовтня було використано практично весь запас води в резервуарі.

350 просмотров. Обговорити (0)

Перебої, які вчора ввечері відчували мешканці центральної частини міста, були пов’язані з аварійною ситуацією на трансформаторі, що забезпечує електроживлення НФС-І (насосно-фільтрувальної станції №1), яка і постачає воду в центральну частину міста.

232 просмотра. Обговорити (0)

Адміністрація Ужгородського водоканалу повідомляє, що сьогодні на 9-ту годину ранку завершено основні роботи з переключення нової лінії каналізаційного колектора замість старої, непрацюючої його ділянки в провулку Соляному.

245 просмотров. Обговорити (0)

Нагадаємо, 12 січня об 11:00 надійшла інформація про те, що внаслідок опадів та підняття рівня ґрунтових вод та води у р. Уж були підтоплені п’ять із наявних шести свердловин (6-та свердловина знаходиться у несправному стані з технічних причин), які забезпечують питною водою м. Перечин.

227 просмотров. Обговорити (0)

Ці проблеми п'овязані з проведенням планових ремонтів, стверджують у місцевому водоканалі.

281 просмотр. Обговорити (0)
Вода цілодобова, але не у всіх. З 15 вересня в Ужгороді мали відмінити графіки постачання води – у кранах містян вона вже тиждень має бути безперебійно.
387 просмотров. Обговорити (0)

Учора стало відомо, що підприємства водопровідно-каналізаційного господарства малих міст будуть формувати окремі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. Відтак ціна на воду у різних містах буде різною.

363 просмотра. Обговорити (0)

5-6 вересня в усіх помешканнях Ужгорода із 05:00 водопостачання стане цілодобовим.

300 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні проводяться аварійно-відновлювальні роботи водопроводу на вул. Сентфелд, 29, діаметром 300мм.

229 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні голова обласної ради Володимир Чубірко провів нараду щодо проблем водопостачання міста Чоп.

508 просмотров. Обговорити (0)

Про це на брифінгу заявила начальник управління економіки систем життєзабезпечення Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Наталія Хоцянівська.

665 просмотров. Обговорити (0)
Без води та каналізації. Так живуть люди на одній з вулиць обласного центру. Криниці тут порожні. Тому, тутешні змушені обмежувати себе у всьому. Ужгородці вже неодноразово звертались до міської влади аби провели їм водопостачання та водовідведення, однак безрезультатно.
658 просмотров. Обговорити (0)

Їм вимикають водопостачання. Адже городяни заборгували майже 19 мільйонів гривень. Бригада Олександра Берковці щойно повернулася зі спецоперації. Вони перекрили воду турбазі і трьом кооперативним житловим будинкам! Бо споживачі завинили за послуги 100 тисяч гривень. Це одні з найбільших боржників у місті, кажуть комунальники. Щоправда, покарання називають символічним. Пломбу на трубі мешканці можуть легко зірвати.

1008 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті катастрофічно бракує автомобілів «швидкої допомоги». Та навіть ті, котрі є, їздять довго й повільно: замість 20 хвилин за нормативами добираються до пацієнта нерідко упродовж години. Більше того, крім анальгіну з димедролом нерідко в лікарів «невідкладки» більше нічого немає – ні апаратів для штучної вентиляції легенів, ні шин, іноді бракує й апаратів, аби тиск виміряти.

937 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді відбулося чергове засідання виконкому. Крім звичних робочих питань, як то оформлення власності, погодження цілодобового режиму роботи, надання дозволів тощо, йшлося і про стратегічні для міста речі.

1054 просмотра. Обговорити (0)

Протягом століть історично склалися три центри Ужгорода — Замкова гора, Радванка, Горяни. А вже пізніше перевага поступово перейшла до більш укріпленого району на Замковій горі.

1184 просмотра. Обговорити (0)

На Закарпатті відібрано шість інфраструктурних інвестиційних проектів вартістю понад 10 млн. грн.
для навчання команд за стандартами міжнародних фінансових інституцій.

1167 просмотров. Обговорити (0)

Якщо керівник структури на своєму місці, то навіть за браком коштів він завжди відшукає альтернативний вихід зі складної ситуації. За прикладом не треба далеко ходити.

5232 просмотра. Обговорити (0)

Ужгород – Тут щодня тільки на кілька годин вмикають воду. Населення обурене, хоча і є найбільшим боржником за цю послугу. У міському «Водоканалі» кажуть, його відключають електрику через борги перед ними. У міській санепідемстанції вже попередили: якщо й надалі так триватиме, то доведеться закрити школи та дитячі садочки.

1164 просмотра. Обговорити (0)

Дії щодо самозбагачення з боку ужгородських начальників є згубними для громадян обласного центру Закарпаття.

1092 просмотра. Обговорити (0)

Увечері 16 грудня середній тиск газу на ГРП міста становив 0,1-0,2 кг/см2.

1002 просмотра. Обговорити (0)