ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

медикаменти

Отримав спеціальний рецепт від сімейного лікаря, знайшов аптеку з наліпкою «урядова програма Доступні ліки» та пішов на безкоштовні закупи.
258 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Про це йдеться в проекті рішення «Про результати виконання Обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року», який вноситься на розгляд депутатів облради.

170 просмотров. Обговорити (0)

Слідом за горіхами та скрапленим газом економічна контррозвідка СБУ побачила "загрозу національній безпеці" у закупівлі ліків міжнародними організаціями.

324 просмотра. Обговорити (0)

Медперсонал через недофінансування не зможе надавати медичну допомогу населенню м.Ужгород та всім хворим, що поступають в ургентному порядку, на належному рівні.

414 просмотров. Обговорити (1)

У вівторок, 22 вересня, в облдержадміністрації відбулося засідання обласної координаційної ради з вирішення проблемних питань військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей. Головував на засіданні заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Петік.

471 просмотр. Обговорити (0)

Для потреб медичної роти 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, яка знаходиться в м. Дебальцеве представники Перечинської райдержадміністрації та районної ради відправили медичні препарати та перев’язочні матеріали на суму 7 тис. грн.

663 просмотра. Обговорити (0)

До акцій з надання благодійної допомоги нашим бійцям, які воюють на Сході, долучаються люди навіть із сусідніх країн.

649 просмотров. Обговорити (0)

Учасників АТО, які проходять лікування в Ужгородській центральній міській лікарні, переводитимуть в обласні медичні заклади для кращого забезпечення їх потреб.

584 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомили UA-Reporter.com у відділі масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян ДПА у Закарпатській області, з моменту загострення в країні епідеміологічної ситуації робота податківців краю щодо попередження можливих фактів порушень на ринку лікарських засобів залишається одною із пріоритетних.

1275 просмотров. Обговорити (2)

Антимонопольний комітет України привернув 7 найбільших оптових фармацевтичних компаній в якості відповідачів у справі про необгрунтоване підвищення цін на медикаменти.

1014 просмотров. Обговорити (0)

100 досліджень, чи обгрунтовано зросли ціни на ліки в аптеках Закарпатської області провела інспекція з контролю за цінами. За результатами двох суб’єктів господарювання змусили повернути вартість ліків до тієї, що була станом на 1 жовтня.

1281 просмотр. Обговорити (1)

У столиці Венесуели Каракасі тропічні буревії, повені та зсуви грунтів стали причиною смерті 4-х людей. Десятки поранених.

950 просмотров. Обсудить (0)