ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

алея

Понад століття тому цю алею висадили чехи. Тоді посадили близько 300 дерев, зараз їх є майже тисяча. Загальна протяжність алеї 2 кілометри і 200 метрів.

184 просмотра. Обговорити (0)

На вулиці Заньковецької біля ЗОШ №15 старі насадження корінням руйнували асфальтове покриття. Нещодавно їх вирізали.

299 просмотров. Обговорити (0)
Ужгородська липова алея – найдовша в Європі і належить до 7 чудес Закарпаття. Цього тижня в неї пік цвітіння. Налічує алея понад 300 дерев, а її протяжність становить 2 кілометри і 200 метрів
815 просмотров. Обговорити (0)

У місті Мукачево (Закарпатська область) у фойє міської Ратуші відкрито алею портретів 18 міських голів Мукачева післявоєнного періоду. Починається вона портретом Михайла Драгули, який очолював місто в 1944-45 роках.

902 просмотра. Обговорити (0)

Закарпатське Міжгір'я, яке до середини минулого століття йменувалося Воловим, у неділю відзначило своє 593-річчя. Селище міського типу відоме чудовими краєвидами та відомими постатями.

2762 просмотра. Обговорити (5)

У закарпатському райцентрі місті Тячеві закладено алею Слави на ознаменування подвигів, якими у жорстокій борні з фашизмом 60 років тому здобута велика всенародна Перемога. Стали в почесну варту пам'яті 40 маленьких липок, аби рости, нам, нинішнім, й прийдешнім поколінням нагадуючи про земляків і всіх, які тоді не повернулися з полів битв.

884 просмотра. Обсудить (0)