ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

детектив

У поліції вирішили відмовитися від поділу функцій слідчих і оперативників
209 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

На 10 000 официально зарегистрированных безработных в Закарпатье всего 1 000 свободных вакансий, - такова статистика от Ужгородского центра занятости. То есть безработных на Закарпатье много, а работы почти нет...

2405 просмотров. Обсудить (0)

Уже другий рік «Буквоїд» підтримує скромний авторський проект «Кримінальне чтиво UA», до якого докладає своїх скромних зусиль його єдиний, на жаль, автор – Андрій Кокотюха.

2282 просмотра. Обговорити (0)

У понеділок в Ужгороді у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася презентація нового роману мукачівця Мирослава Дочинця "Лис у винограднику". Книжка щойно вийшла в престижному київському видавництві "Ярославів Вал", але вже встигла отримати розголос у літературних кругах.

2198 просмотров. Обговорити (0)

В понедельник в Ужгороде в Закарпатской областной универсальной научной библиотеке состоялась презентация нового романа Мирослава Дочинца (Мукачево) "Лис в винограднике".

1515 просмотров. Обсудить (0)

Українці, дивлячись у блакитні екрани своїх телевізорів, уже встигли звикнути до такого американського персонажа, як приватний детектив. В Україні ж офіційно немає жодного приватного детектива і це зумовлено відсутністю відповідної законодавчої бази.

2156 просмотров. Обговорити (0)

Сьогодні о 18.00 в Ужгороді у приміщенні Закарпатського обласного театру ляльок відбудеться ювілейний творчий вечір русинського письменника Івана Петровція з нагоди його 60-ліття.

2509 просмотров. Обсудить (0)