ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Держгеокадастр

Станом на 1 травня органами місцевого самоврядування продано 77 земельних ділянок комунальної власності під об’єктами нерухомого майна загальною площею 23,95 га вартістю 22 млн. 019,2 тис. гривень.

145 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Головне управління Держгеокадастру у Закарпатській області та органи місцевого самоврядування надали бійцям 3308 дозволів для виготовлення документів.
168 просмотров. Обговорити (0)

Про це минулого четверга на сесії повідомив голова обласної ради Михайло Рівіс.

225 просмотров. Обговорити (0)

Чому новий механізм оцінки земельних ділянок геть відбиває бажання реєструвати їх в Госгеокадастре

250 просмотров. Обговорити (0)

Представниками Ужгородської філії «Української асоціація інвалідів АТО» стало відомо про спроби чиновництва кулуарно роздерибанити територію садів (16 га) колишнього радгоспу по вул. Загорській в Ужгороді.

349 просмотров. Обговорити (0)

Повідомлення про те, як під прикриттям Земельного кодексу Держгеокадастр передає у власність мешканців інших населених пунктів по два гектари земель села Стеблівка, що на Хустщині, рівно місяць тому облетіли багато крайових ЗМІ.

397 просмотров. Обговорити (0)

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили на хабарництві посадовців регіонального управління Держгеокадастру, які вимагали від місцевих мешканців гроші за безкоштовне виділення земельних ділянок.

553 просмотра. Обговорити (0)
Замість того, щоб повноваження розпоряджатися прилеглими до територій сільрад землями, передати місцевому самоврядуванню, влада тягне повноваження на себе.
531 просмотр. Обговорити (0)

До головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області та органів місцевого самоврядування учасниками АТО наразі подано 3833 заяви на отримання земельних ділянок. Надано дозвіл на розробку документації із землеустрою на 2155 земельних ділянок, з них 421 проект землеустрою вже затверджено.

320 просмотров. Обговорити (0)

Більше половини договорів оренди сільськогосподарських земель державної власності укладені зі ставкою, нижчою за мінімальну

286 просмотров. Обговорити (0)

Прокуратурою Закарпатської області відкрито кримінальне провадження стосовно посадовців Головного управління Держгеокадастру за фактом зловживання владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 КК України) після оперативного вивчення наведеної у ЗМІ інформації про те, що вказаними посадовцями було надано у власність громадянам-мешканцям інших регіонів України земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства загальною площею близько 20 га.

256 просмотров. Обговорити (0)