ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

зерно

На закарпатській Іршавщині люблять пісню про Марічку, яку запитали, "што в тя личко "побито?". Молодиця грайливо відповіла: "Побили ня легіні, цілуючи у млині". І повірте, було, де.

223 просмотра. Обговорити (0)

У ніч на 5 січня в с. Красна Тячівського району загорілося складське приміщення, що належить приватному підприємцю.

331 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

На Береговщине строят зерновой элеватор, - сообщает пресс-служба Береговской районной государственной администрации.

993 просмотра. Обсудить (0)

У середу, 19 серпня, у прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг заступника директора агропромислового розвитку Закарпатської ОДА Юрія Лесьо, на якому йшлося про врожайність ранніх зернових та вплив природних катаклізмів на інші сільгоспкультури.

321 просмотр. Обговорити (0)

Це було станом на 1 жовтня, повідомили у Головному управлінні статистики у Закарпатській області.

408 просмотров. Обговорити (0)

Отечественная логистика позволяет на сегодняшний день экспортировать рекордные объемы зерна. Так, на сегодня за границу поставлено более 24 миллионов тонн зерна.

545 просмотров. Обсудить (1)

Несмотря на полную слепоту, 87-летний дед Василий до сих пор обслуживает построенную им самим водяную мельницу.

1513 просмотров. Обсудить (1)

Более 60 лет на мельницу Василия Быбы возят зерно селяне трех районов Закарпатья. А туристы, которые часто наведываются в этот красивейший уголок Украины посмотреть на диковинку, недоумевают, как довольно сложный механизм жерновов может обслуживать слепой пенсионер.

3190 просмотров. Обсудить (0)

У другій половині 2002-го директор одного з хлібокомбінатів Закарпаття пан Н. зібрав «компанію», щоб розкрадати державні кошти.

934 просмотра. Обговорити (0)

Несмотря на неблагоприятные погодные условия, в Закарпатской области собрано 141 тысяча тонна зерна, что на 8 тыс. т. зерна больше, чем в прошлом году.

908 просмотров. Обсудить (0)

Як повідомили в прес-центрі СБ України, СБУ в Херсонській області виявлено факти виведення у тіньовий обіг значних обсягів зернових цьогорічного врожаю з боку деяких сільгоспвиробників та зернотрейдерів регіону, що призводить до зменшення надходження до державного бюджету податків та часткової втрати державою контролю над зерновим ринком.

732 просмотра. Обговорити (0)

На початок вересня всіма категоріями господарств скошено 95 відсотків ранніх зернових. Жнива вже завершилися на Перечинщині. Середня врожайність в області становить 30,4 центерів з гектара. Найбільше зерна зібрали в Ужгородському районі – майже 44 тисяч тонн, середня врожайність тут майже 35 центерів з гектара.

1019 просмотров. Обговорити (3)

В Закарпатье подтоплено свыше 9 тыс. га зерновых
Согласно информации Закарпатского областного центра гидрометеорологии, начиная с 17 часа 18 мая и ночью 19 мая по всей области, а наиболее интенсивно в Ужгородском, Мукачевском, Хустском, Береговском районах, наблюдались очень сильные грозы и ливневые дожди, местами град, шквалистый, очень сильный ветер.

798 просмотров. Обсудить (0)

На межі банкрутства опинився Перечинський лісохімкомбінат, що на Закарпатті. Без роботи можуть залишитися понад сімсот людей

962 просмотра. Обсудить (0)

За розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах притягуватимуться до кримінальної відповідальності троє посадовців однієї приватної фірми м.Вінниця, котрі мали право на проведення операцій з зерном.

737 просмотров. Обсудить (0)

У 2004 році по договорах оренди землі власникам земельних часток (паїв) в Україні було нараховано 2,3 млрд. грн. орендні плати.

1178 просмотров. Обсудить (0)