ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Книги

Вчені дізналися, як малюнки впливають на дитяче сприйняття

216 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

«Для мене дуже важка ця тема, але я готова про неї говорити», — каже пані Євгенія, коли ми домовляємося про інтерв’ю.

246 просмотров. Обговорити (0)

Моя героїня Марія Олексіївна Шинкевич (із батьківської хати пішла як Зейкан) сказала, що де би не працювала, книги завжди були поруч із нею — в сім’ї, на роботі, та й зараз, коли вже пенсійна в неї пора, без них ані дня.

348 просмотров. Обговорити (0)

Багаторічний редактор американської "Свободи", відомий український автор з США, журналіст, письменник і наш земляк Петро Часто приїде в Ужгород, щоб взяти участь у заключному засіданні другого сезону літературного клубу «Читаємо разом», яке відбудеться у вівторок, 7 червня, в 17:00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка.

393 просмотра. Обговорити (0)

Сьогодні, на митному посту «Тиса», що на українсько-угорському кордоні, працівники Закарпатської митниці ДФС припинили спробу переміщення старовинних книг.

430 просмотров. Обговорити (0)

В епоху Пізнього Середньовіччя книга вважалася більшою мірою показником не вченості власника, а його високого соціального статусу.

416 просмотров. Обговорити (0)

Вихованці Хустської СШ №6 та школи мистецтв взяли участь у всеукраїнській акції «Допоможи книжками дітям зі Сходу».

280 просмотров. Обговорити (0)

Працівники Мукачівського прикордонного загону разом з митниками виявили чимало культурних цінностей у машині громадянина Сербії, який їхав чере пункт пропуску “Дякове” в Румунію.

520 просмотров. Обговорити (0)

Напередодні найбільшого свята для євреїв всього світу Песаху (Пасхи), яке розпочнуть святкувати в кінці наступного тижня, до Берегова надійшов вантаж з мацою та книгами.

376 просмотров. Обговорити (0)

На Закарпатті співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ припинили спробу контрабандного переміщення через митний кордон України великої кількості друкованої продукції — на посту Вилок, що на Виноградівщині.

745 просмотров. Обговорити (0)

Завдяки ініціативності своїх працівників, Закарпатська обласна наукова бібліотека продовжує налагоджувати дружні зв’язки із своїми європейськими партнерами.

682 просмотра. Обговорити (0)

В головному управлінні ДФС у Закарпатській області повідомляють, що операції з реалізації книжкової продукції вітчизняного виробництва звільнені від оподаткування ПДВ.

461 просмотр. Обговорити (0)

Сегодня, 2 декабря, в ужгородском книжном магазине «Кобзарь» состоялась акция «Писатель за прилавком», проводимой в рамках традиционного ежегодного конкурса «Книга на Николая». На этот раз на непосредственную встречу с читателями пришел лауреат Шевченковской премии Мирослав Дочинец.

913 просмотров. Обсудить (0)

Незабаром в друк вийдуть дві книги закарпатських авторів. Це видання „Василь Свида. Нетлінне”, приурочене 100 річчю відомого закарпатського скульптора, та видання Михайла Томчанія „Вибрані твори”.

412 просмотров. Обговорити (1)

У суботу з 9 ранку в Ужгороді на Театральній площі стартує благодійна акція з продажу літератури. Рух підтримки закарпатських військових наголошує – усі ціни на книжковому ярмарку – вільні.

354 просмотра. Обговорити (0)

У Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка 5 лютого відбулася зустріч літераторів та мешканців Срібної Землі з відомим українським письменником сучасності Володимиром Шовкошитним і редактором – поетом,

прозаїком, заступником головного редактора «Літературна Україна», директором видавництва «Український пріоритет» − Станіславом Бондаренком.

1037 просмотров. Обговорити (0)

“Не хлібом єдиним живе людина” — гласить народна мудрість. І це справді так. За всіх часів і за будь-яких обставин люди цікавилися новинами, політикою, які, звичайно, черпали із засобів масової інформації.

5222 просмотра. Обговорити (0)

Почти 12 миллионов гривен планирует выделить закарпатская власть на развитие и обновление материально-технической базы учебных заведений внешкольного образования.

1223 просмотра. Обсудить (1)

Сразу четыре издания презентовал архиепископ Мукачевский-Ужгородский Феодор в понедельник 26 апреля в Мукачевской православной епархии: периодическое ежемесячное издание «Православная Летопись» и три научно-исторических исследовательских труда...

2191 просмотр. Обсудить (1)

Одразу чотири видання презентував архієпископ Мукачевсько-Ужгородський Феодор у понеділок 26 квітня в Мукачівській православній єпархії: періодичне щомісячне видання «Православний Літопис» та три науково-історичні дослідницькі праці – „Історія Православної Церкви на Закарпаттті” (Архімандрит Василій (Пронін), „Православна Церква на Закарпатті у першій половині ХХ століття” (Данилець Ю.) та 1-й том „Зібрання трудів архімандрита Василія (Проніна)”.

1069 просмотров. Обговорити (0)

20-21 марта во Дворце культуры города Николаева Львовской области будет проходить «Книжная толока", которую в этом году ее организаторы посвятили 150-летию со дня рождения своей землячки Ульяны Кравченко, поэтессы и учительницы, которая свой исключительный педагогический опыт и умение понимать детей и их проблемы изложила в книге «Дневник учителя».

1151 просмотр. Обсудить (0)

20-21 березня у Палаці культури триватиме «Книжкова толока», яку цьогоріч її організатори присвятили 150-річчю від дня народження своєї землячки Уляни Кравченко, поетеси та вчительки, яка свій винятковий педагогічний досвід та уміння розуміти дітей та їхні проблеми виклала у книзі «Щоденник вчителя».

1931 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, 25 лютого в Івано-Франківську відбудеться презентація книг Степана Процюка “Аналіз крові” та Олександра Гавроша “Точка перетину”. Презентація проходитиме у Культурно-мистецькому центрі “Є”, почато о 18.00.

1026 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, 25 февраля в Ивано-Франковске состоится презентация книг Степана Процюка "Анализ крови" и Александра Гавроша "Точка пересечения". Презентация будет проходить в Культурно-художественном центре "Е", начало в 18.00.

1199 просмотров. Обсудить (0)

Про таких людей і таку долю варто писати книжки. Але книжки пише якраз вона, Ірина Мадрига, яка в п’ятдесят років докорінно змінила своє життя і свою філософію, вирішивши стати письменником. І перший же її твір – роман «Завербоване кохання» – отримав одну з небагатьох закарпатських літературних премій – «Дебют-2009».

1319 просмотров. Обговорити (1)

Накануне Закарпатское управление СБУ передало библиотекам Ужгорода книги. Эти издания были подготовлены совместно с Украинским институтом национальной памяти и включают в себя ранее засекреченные документы из архивов Службы безопасности Украины.

826 просмотров. Обсудить (0)