ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

село

Дотримуйтесь маршруту від Хуста, де Вам попадеться на шляху страусина ферма, далі відвідайте село Іза, і подивіться, як місцеві займаються лозоплетінням, вівчарством і сироваріння, що не обійдіть село Липча, тут зустрінете плямистих оленів, а кінцевим пунктом вашого призначення буде яскраве село Горінчово.

101 просмотр. Обговорити (0)
Загрузка...

Цю історію розказала мені бабуся. Трапилося це із нею та її матір’ю – моєю прабабкою. Родом вони із Волині.

306 просмотров. Обговорити (0)

І знову Закарпаттям. Тут можна їздити нескінченно - кожне село має свою родзинку і відрізняється від інших. Хтось - вище всіх у горах, у когось - найдовша вулиця - одна - уздовж річки, комусь дісталося аж три річки, і кожна може претендувати на звання найкрасивішої річки Закарпаття...

202 просмотра. Обговорити (0)

Завдяки основоположнику закарпатської школи живопису Адальберту Ерделі село Загаття, що на Іршавщині, ввійшло майже в усі енциклопедії світу. Воно розкинулося на семи горбах.

322 просмотра. Обговорити (0)

Село Колочава на Закарпатті, протяжністю більше 40 км, називають одним з найдовших в Україні.

212 просмотров. Обговорити (0)

Очільник Мужієва Василь Фіцай переконаний: чим довше триватиме інформаційна блокада видобутку золота в місцевому родовищі, тим більше можливостей на розвиток у перспективі втратить регіон.

356 просмотров. Обговорити (0)
Горів навчальний клас на мансарді загальноосвітньої школи у селі Слобода.
195 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада підтримала законопроект, згідно з яким в селах і селищах України знову з'явиться така посада як "староста".

Депутати практично одноголосно висловили свою підтримку законопроекту №4742, який введе в обіг жителів селищ і сіл України поняття "староста".

222 просмотра. Обговорити (0)

У неділю, 15 січня, краяни та гості Ужгорода мали нагоду вчергове переконатися, яке багате і строкате Закарпаття в своїх традиціях. Один із найколоритніших фестивалів краю – “Коляди в старому селі” – цьогоріч відбувся вже всьоме.

263 просмотра. Обговорити (0)
В "рождественском" селе живёт всего 500 человек. Сами жители шутят, что в вертепе появился на свет не только Иисус Христос, но и все они.
926 просмотров. Обсудить (0)

Лікіцари – маленьке високогірне село, що заховалося в одній з ущелин на схилах гірського масиву Полонини Рівної.

421 просмотр. Обговорити (0)
Эти куколки выполнили детскую песенку о животных и отсняли яркий «крестьянский» клип о великом сельском хозяйстве.
821 просмотр. Обсудить (1)
Життя напотемки. У 21 столітті у високогір’ї Карпат ще є села, у яких місцеві живуть без світла. Урочище Бододянка поблизу села Білин на Рахівщині – одне із таких. Селяни тут ведуть типовий карпатський стиль життя – мають худобу, ведуть власне сільське господарство та на роботу ходять вниз, до села.
264 просмотра. Обговорити (0)
Сдесь показаны очень простые движения платьем, плюс актерская игра эмоциями, плюс лёгкое подразнивание.
2730 просмотров. Обсудить (0)

Село Бене (населення — близько 1400 чоловік) розташоване на правому березі річки Боржава, лежить за 5 кілометрів від ріки Тиса та за 12 кілометрів від Берегова. Перші згадки про нього датуються 1269 роком, за часів короля Бейли IV.

543 просмотра. Обговорити (0)

В эпоху интернета кажется каждый имеет доступ к сети. Но на самом деле в селах статистика не такая веселая.

530 просмотров. Обсудить (0)

В епоху інтернету здається кожен має доступ до мережі. Однак насправді у селах статистика не така весела.

323 просмотра. Обговорити (0)

Полиция выясняет обстоятельства аварии на Тячевщине, в результате которой 19-летний водитель оказался в реанимации.

763 просмотра. Обсудить (0)
ГП "Украинская студия хроникально-документальных фильмов" при поддержке Государственного агентства по вопросам кино создала о селе Хустского района.
771 просмотр. Обсудить (0)

Відкриття дитячого закладу дасть змогу переїхати діткам у нову оселю, відкрити 3-4 групи, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

450 просмотров. Обговорити (0)

Дівчина може переїхати з села, але село з дівчини забрати неможливо. Ця народна мудрість зараз, в наші дні актуальна навіть більше, ніж раніше. Отже, ось основні ознаки дівчата-провінціалки, яка всіма силами намагається осісти в місті.

3254 просмотра. Обговорити (0)

Матієво ( Матійово) розташоване на відстані 8,5 км від районного центру м.Виноградів на Закарпатті.

406 просмотров. Обговорити (0)

Уночі в Карпатах часом не здогадаєшся: де закінчується чорне небо з розкиданими по ньому зірками, а де починаються темні гори з жаринками вікон сільських хат. Саме таким є село Кваси, яке заховане між схилами Чорногірського хребта, на берегах Чорної Тиси.

516 просмотров. Обговорити (0)

Українське село завжди було поневоленим: то безправним кріпаком, то об’єктом безкарного грабежу, то постачальником дешевої робочої сили для завойовників чи примусовим годувальником поневолювачів.

1629 просмотров. Обговорити (0)