ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

село

І знову Закарпаттям. Тут можна їздити нескінченно - кожне село має свою родзинку і відрізняється від інших. Хтось - вище всіх у горах, у когось - найдовша вулиця - одна - уздовж річки, комусь дісталося аж три річки, і кожна може претендувати на звання найкрасивішої річки Закарпаття...

117 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Завдяки основоположнику закарпатської школи живопису Адальберту Ерделі село Загаття, що на Іршавщині, ввійшло майже в усі енциклопедії світу. Воно розкинулося на семи горбах.

289 просмотров. Обговорити (0)

Село Колочава на Закарпатті, протяжністю більше 40 км, називають одним з найдовших в Україні.

192 просмотра. Обговорити (0)

Очільник Мужієва Василь Фіцай переконаний: чим довше триватиме інформаційна блокада видобутку золота в місцевому родовищі, тим більше можливостей на розвиток у перспективі втратить регіон.

311 просмотров. Обговорити (0)
Горів навчальний клас на мансарді загальноосвітньої школи у селі Слобода.
180 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада підтримала законопроект, згідно з яким в селах і селищах України знову з'явиться така посада як "староста".

Депутати практично одноголосно висловили свою підтримку законопроекту №4742, який введе в обіг жителів селищ і сіл України поняття "староста".

206 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 15 січня, краяни та гості Ужгорода мали нагоду вчергове переконатися, яке багате і строкате Закарпаття в своїх традиціях. Один із найколоритніших фестивалів краю – “Коляди в старому селі” – цьогоріч відбувся вже всьоме.

243 просмотра. Обговорити (0)
В "рождественском" селе живёт всего 500 человек. Сами жители шутят, что в вертепе появился на свет не только Иисус Христос, но и все они.
902 просмотра. Обсудить (0)

Лікіцари – маленьке високогірне село, що заховалося в одній з ущелин на схилах гірського масиву Полонини Рівної.

402 просмотра. Обговорити (0)
Эти куколки выполнили детскую песенку о животных и отсняли яркий «крестьянский» клип о великом сельском хозяйстве.
768 просмотров. Обсудить (1)
Життя напотемки. У 21 столітті у високогір’ї Карпат ще є села, у яких місцеві живуть без світла. Урочище Бододянка поблизу села Білин на Рахівщині – одне із таких. Селяни тут ведуть типовий карпатський стиль життя – мають худобу, ведуть власне сільське господарство та на роботу ходять вниз, до села.
246 просмотров. Обговорити (0)
Сдесь показаны очень простые движения платьем, плюс актерская игра эмоциями, плюс лёгкое подразнивание.
2670 просмотров. Обсудить (0)

Село Бене (населення — близько 1400 чоловік) розташоване на правому березі річки Боржава, лежить за 5 кілометрів від ріки Тиса та за 12 кілометрів від Берегова. Перші згадки про нього датуються 1269 роком, за часів короля Бейли IV.

521 просмотр. Обговорити (0)

В эпоху интернета кажется каждый имеет доступ к сети. Но на самом деле в селах статистика не такая веселая.

512 просмотров. Обсудить (0)

В епоху інтернету здається кожен має доступ до мережі. Однак насправді у селах статистика не така весела.

309 просмотров. Обговорити (0)

Полиция выясняет обстоятельства аварии на Тячевщине, в результате которой 19-летний водитель оказался в реанимации.

734 просмотра. Обсудить (0)
ГП "Украинская студия хроникально-документальных фильмов" при поддержке Государственного агентства по вопросам кино создала о селе Хустского района.
733 просмотра. Обсудить (0)

Відкриття дитячого закладу дасть змогу переїхати діткам у нову оселю, відкрити 3-4 групи, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

443 просмотра. Обговорити (0)

Дівчина може переїхати з села, але село з дівчини забрати неможливо. Ця народна мудрість зараз, в наші дні актуальна навіть більше, ніж раніше. Отже, ось основні ознаки дівчата-провінціалки, яка всіма силами намагається осісти в місті.

3209 просмотров. Обговорити (0)

Матієво ( Матійово) розташоване на відстані 8,5 км від районного центру м.Виноградів на Закарпатті.

388 просмотров. Обговорити (0)

Уночі в Карпатах часом не здогадаєшся: де закінчується чорне небо з розкиданими по ньому зірками, а де починаються темні гори з жаринками вікон сільських хат. Саме таким є село Кваси, яке заховане між схилами Чорногірського хребта, на берегах Чорної Тиси.

502 просмотра. Обговорити (0)

Українське село завжди було поневоленим: то безправним кріпаком, то об’єктом безкарного грабежу, то постачальником дешевої робочої сили для завойовників чи примусовим годувальником поневолювачів.

1615 просмотров. Обговорити (0)
Сільгоспвиробники кризу переживають важче, ніж підприємства інших сфер. Фермерам сьогодні доводиться боротися за виживання в умовах зростання цін, в умовах, коли урядове лобі переробників до мінімуму зменшує закупівельні ціни, коли аграрії пнуться зі шкіри, щоб сплатити відсотки за банківські кредити.
532 просмотра. Обговорити (0)

Плануючи відпочинок, багато хто з нас мріє про популярні курорти, забуваючи про більш доступне дозвілля, як, наприклад, поїздка в українське село. Що може бути краще первозданної природи і смачної здорової їжі? Зрештою, Україна завжди славилася своїми природними багатствами. Якщо ви в цьому ще не переконалися, то у вас є всі шанси.

1157 просмотров. Обговорити (0)

У Львові відбувся третій з низки запланованих регіональних круглих столів з питань бюджетної та податкової децентралізації. В ньому взяли участь експерти з Мінрегіону, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти та науки, Державної фіскальної служби, а також представники обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, управління фінансів та територіальних органів Державної фіскальної служби.

504 просмотра. Обговорити (0)