ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

село

Село Колочава на Закарпатті, протяжністю більше 40 км, називають одним з найдовших в Україні.

130 просмотров. Обговорити (0)

Очільник Мужієва Василь Фіцай переконаний: чим довше триватиме інформаційна блокада видобутку золота в місцевому родовищі, тим більше можливостей на розвиток у перспективі втратить регіон.

276 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Горів навчальний клас на мансарді загальноосвітньої школи у селі Слобода.
171 просмотр. Обговорити (0)

Верховна Рада підтримала законопроект, згідно з яким в селах і селищах України знову з'явиться така посада як "староста".

Депутати практично одноголосно висловили свою підтримку законопроекту №4742, який введе в обіг жителів селищ і сіл України поняття "староста".

195 просмотров. Обговорити (0)

У неділю, 15 січня, краяни та гості Ужгорода мали нагоду вчергове переконатися, яке багате і строкате Закарпаття в своїх традиціях. Один із найколоритніших фестивалів краю – “Коляди в старому селі” – цьогоріч відбувся вже всьоме.

228 просмотров. Обговорити (0)
В "рождественском" селе живёт всего 500 человек. Сами жители шутят, что в вертепе появился на свет не только Иисус Христос, но и все они.
885 просмотров. Обсудить (0)

Лікіцари – маленьке високогірне село, що заховалося в одній з ущелин на схилах гірського масиву Полонини Рівної.

383 просмотра. Обговорити (0)
Эти куколки выполнили детскую песенку о животных и отсняли яркий «крестьянский» клип о великом сельском хозяйстве.
737 просмотров. Обсудить (1)
Життя напотемки. У 21 столітті у високогір’ї Карпат ще є села, у яких місцеві живуть без світла. Урочище Бододянка поблизу села Білин на Рахівщині – одне із таких. Селяни тут ведуть типовий карпатський стиль життя – мають худобу, ведуть власне сільське господарство та на роботу ходять вниз, до села.
227 просмотров. Обговорити (0)
Сдесь показаны очень простые движения платьем, плюс актерская игра эмоциями, плюс лёгкое подразнивание.
2622 просмотра. Обсудить (0)

Село Бене (населення — близько 1400 чоловік) розташоване на правому березі річки Боржава, лежить за 5 кілометрів від ріки Тиса та за 12 кілометрів від Берегова. Перші згадки про нього датуються 1269 роком, за часів короля Бейли IV.

511 просмотров. Обговорити (0)

В эпоху интернета кажется каждый имеет доступ к сети. Но на самом деле в селах статистика не такая веселая.

497 просмотров. Обсудить (0)

В епоху інтернету здається кожен має доступ до мережі. Однак насправді у селах статистика не така весела.

296 просмотров. Обговорити (0)

Полиция выясняет обстоятельства аварии на Тячевщине, в результате которой 19-летний водитель оказался в реанимации.

706 просмотров. Обсудить (0)
ГП "Украинская студия хроникально-документальных фильмов" при поддержке Государственного агентства по вопросам кино создала о селе Хустского района.
702 просмотра. Обсудить (0)

Відкриття дитячого закладу дасть змогу переїхати діткам у нову оселю, відкрити 3-4 групи, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

432 просмотра. Обговорити (0)

Дівчина може переїхати з села, але село з дівчини забрати неможливо. Ця народна мудрість зараз, в наші дні актуальна навіть більше, ніж раніше. Отже, ось основні ознаки дівчата-провінціалки, яка всіма силами намагається осісти в місті.

3181 просмотр. Обговорити (0)

Матієво ( Матійово) розташоване на відстані 8,5 км від районного центру м.Виноградів на Закарпатті.

375 просмотров. Обговорити (0)

Уночі в Карпатах часом не здогадаєшся: де закінчується чорне небо з розкиданими по ньому зірками, а де починаються темні гори з жаринками вікон сільських хат. Саме таким є село Кваси, яке заховане між схилами Чорногірського хребта, на берегах Чорної Тиси.

488 просмотров. Обговорити (0)

Українське село завжди було поневоленим: то безправним кріпаком, то об’єктом безкарного грабежу, то постачальником дешевої робочої сили для завойовників чи примусовим годувальником поневолювачів.

1605 просмотров. Обговорити (0)
Сільгоспвиробники кризу переживають важче, ніж підприємства інших сфер. Фермерам сьогодні доводиться боротися за виживання в умовах зростання цін, в умовах, коли урядове лобі переробників до мінімуму зменшує закупівельні ціни, коли аграрії пнуться зі шкіри, щоб сплатити відсотки за банківські кредити.
525 просмотров. Обговорити (0)

Плануючи відпочинок, багато хто з нас мріє про популярні курорти, забуваючи про більш доступне дозвілля, як, наприклад, поїздка в українське село. Що може бути краще первозданної природи і смачної здорової їжі? Зрештою, Україна завжди славилася своїми природними багатствами. Якщо ви в цьому ще не переконалися, то у вас є всі шанси.

1139 просмотров. Обговорити (0)

У Львові відбувся третій з низки запланованих регіональних круглих столів з питань бюджетної та податкової децентралізації. В ньому взяли участь експерти з Мінрегіону, Міністерства фінансів, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти та науки, Державної фіскальної служби, а також представники обласних, районних, міських, сільських, селищних рад, управління фінансів та територіальних органів Державної фіскальної служби.

494 просмотра. Обговорити (0)
Земельні махінації, схоже, відбуваються і сьогодні. Приклад – Тарновецька сільська рада, яка охоплює три села Ужгородського району Закарпаття – Тарнівці, Ботфалва та Шишлівці. Більше 150 жителів вказаних населених пунктів залишились без земельних ділянок.
667 просмотров. Обговорити (0)
Влада села Магьер (Megyer), що розташоване на заході Угорщини, запропонувала взяти в оренду їхній населений пункт на вихідні.
733 просмотра. Обговорити (0)

Берегівський районний суд Закарпатської області розглянув кримінальне провадження щодо двох мешканців села Батрадь, що на Берегіщині, які влітку минулого року жорстоко побили двох односельчан у місцевому барі.

731 просмотр. Обговорити (0)