ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

банкрутство

Господарський суд Закарпатської області 18 липня проведе перше підготовче засідання по справі про банкрутство футбольного клубу Говерла. В

317 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 27 квітня, у Національному банку України прийняли рішення про позбавлення банківської ліцензії ПАТ "Фінбанк".
Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.
"Згідно з пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних Національний банк України позбавив ліцезії та ліквідував Публічне акціонерне товариство "Фінбанк", - йдеться у повідомленні.

256 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Національний банк України відніс "Фінбанк" до списку неплатоспроможних фінустанов.
"Діагностичне обстеження ПАТ "Фінбанк" показало реальну ситуацію, що сигналізує про відстуність платоспроможності установи", - повідомляє прес-центр НБУ.
У жовтні 2016 року правління Нацбанку узгодило необхідний розмір докапіталізації фінустанови.

244 просмотра. Обговорити (0)

На сьогодні актуальним постає питання не тільки порядку створення громадських організацій та механізму їх державної реєстрації, але й шляхів, процедури їх припинення.

284 просмотра. Обговорити (0)

Підставою для визнання селянського (фермерського) господарства банкрутом є його неспроможність задовольнити протягом шести місяців після закінчення відповідного періоду сільськогосподарських робіт вимоги кредиторів за грошовими зобов'язаннями.

1222 просмотра. Обговорити (0)

Радгосп-заводу «Червона зірка» (правонаступником якого є ДП «Червона зірка») зникає з мапи району, а мешканці ні сном, ні духом не відають , хто і навіщо це робить.

1747 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 р. № 22 Мін’юст є державним органом з питань банкрутства.

1645 просмотров. Обговорити (0)

Попереднє засідання господарського суду у справі про банкрутство проводиться не пізніше двох місяців та десяти днів, а у разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців після проведення підготовчого засідання суду.

1981 просмотр. Обговорити (0)

Одночасно з прийняттям заяви про порушення справи про банкрутство фізичної особи - підприємця господарський суд накладає арешт на майно фізичної особи - підприємця, за винятком майна, на яке згідно із законодавством України не може бути звернено стягнення, та майна,

1118 просмотров. Обговорити (0)

Господарський суд не пізніше п'яти днів з дня надходження до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство повертає її та додані до неї документи без розгляду, якщо:

- заяву підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посаду якої у заяві не зазначено;
- заява не відповідає змісту вимог, зазначених у цьому Законі;

935 просмотров. Обговорити (0)

Податкова міліція Закарпаття виявила факт навмисного доведення до банкрутства одного з підприємств Хустщини, яке надавало послуги з вантажних перевезень.

445 просмотров. Обговорити (0)

Визначення ознак дій з доведення до банкрутства здійснюється за період, що починається за три роки до дати порушення справи про банкуртство, у разі наявності ознак неправомірних дій відповідальних осіб боржника, що призвели до стійкої фінансової неспроможності, у зв'язку з чим боржник не був в змозі задовольнити в повному обсязі вимоги кредиторів або сплатити обов'язкові платежі.

5076 просмотров. Обговорити (0)

Справи про банкрутство розглядаються господарськими судами за місцезнаходженням боржника. Відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємств” місцезнаходженням юридичної особи визначається як адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.

2530 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Голови правління ПАТ ГТК «Інтурист-Закарпаття» Світлани Бежинець, яка озвучила резонансні факти, виявлені на підприємстві аудитом та інвентаризацією за час управління корпорацією «ІНЕКО».

1242 просмотра. Обговорити (0)

Колектив комунального підприємства „Аптека" б'є на сполох ї просить допомоги. Річ у тім, що відповідно до рішення сесії Ужгородської міської ради в березні 2007 року було створено комунальне підприємство "Аптека" на базі приміщень, які належали управлінню майном міста та передані у повне господарське відання комунальному підприємству "Аптека".

2031 просмотр. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Банкрутство ТОВ «Закарпатполіметали».

1522 просмотра. Обговорити (0)

Один із двох м’ясокомбінатів Закарпаття — Берегівський — призупинив роботу і перебуває на межі банкрутства. Із 51 працівника у штаті залишилися 11. Нині вони у відпустці. На господарстві залишився директор.

912 просмотров. Обговорити (1)

У четвер в Ужгороді відбулася зустріч представників міської влади та підприємців, що здійснюють свою діяльність на “Зеленому базарі” по вул.Фединця. Основною темою розмови було рішення міськвиконкому про проведення реконструкції ринку, яка повинна розпочатися у понеділок, 17 січня.

912 просмотров. Обсудить (0)