ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

банкрутство

Господарський суд Закарпатської області 18 липня проведе перше підготовче засідання по справі про банкрутство футбольного клубу Говерла. В

225 просмотров. Обговорити (0)

У четвер, 27 квітня, у Національному банку України прийняли рішення про позбавлення банківської ліцензії ПАТ "Фінбанк".
Про це повідомляє прес-служба Нацбанку.
"Згідно з пропозицією Фонду гарантування вкладів фізичних Національний банк України позбавив ліцезії та ліквідував Публічне акціонерне товариство "Фінбанк", - йдеться у повідомленні.

223 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

Національний банк України відніс "Фінбанк" до списку неплатоспроможних фінустанов.
"Діагностичне обстеження ПАТ "Фінбанк" показало реальну ситуацію, що сигналізує про відстуність платоспроможності установи", - повідомляє прес-центр НБУ.
У жовтні 2016 року правління Нацбанку узгодило необхідний розмір докапіталізації фінустанови.

230 просмотров. Обговорити (0)

На сьогодні актуальним постає питання не тільки порядку створення громадських організацій та механізму їх державної реєстрації, але й шляхів, процедури їх припинення.

267 просмотров. Обговорити (0)

Підставою для визнання селянського (фермерського) господарства банкрутом є його неспроможність задовольнити протягом шести місяців після закінчення відповідного періоду сільськогосподарських робіт вимоги кредиторів за грошовими зобов'язаннями.

1184 просмотра. Обговорити (0)

Радгосп-заводу «Червона зірка» (правонаступником якого є ДП «Червона зірка») зникає з мапи району, а мешканці ні сном, ні духом не відають , хто і навіщо це робить.

1727 просмотров. Обговорити (0)

Відповідно до Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 липня 2014 р. № 22 Мін’юст є державним органом з питань банкрутства.

1596 просмотров. Обговорити (0)

Попереднє засідання господарського суду у справі про банкрутство проводиться не пізніше двох місяців та десяти днів, а у разі великої кількості кредиторів - не пізніше трьох місяців після проведення підготовчого засідання суду.

1940 просмотров. Обговорити (0)

Одночасно з прийняттям заяви про порушення справи про банкрутство фізичної особи - підприємця господарський суд накладає арешт на майно фізичної особи - підприємця, за винятком майна, на яке згідно із законодавством України не може бути звернено стягнення, та майна,

1107 просмотров. Обговорити (0)

Господарський суд не пізніше п'яти днів з дня надходження до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство повертає її та додані до неї документи без розгляду, якщо:

- заяву підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посаду якої у заяві не зазначено;
- заява не відповідає змісту вимог, зазначених у цьому Законі;

920 просмотров. Обговорити (0)

Податкова міліція Закарпаття виявила факт навмисного доведення до банкрутства одного з підприємств Хустщини, яке надавало послуги з вантажних перевезень.

439 просмотров. Обговорити (0)

Визначення ознак дій з доведення до банкрутства здійснюється за період, що починається за три роки до дати порушення справи про банкуртство, у разі наявності ознак неправомірних дій відповідальних осіб боржника, що призвели до стійкої фінансової неспроможності, у зв'язку з чим боржник не був в змозі задовольнити в повному обсязі вимоги кредиторів або сплатити обов'язкові платежі.

5054 просмотра. Обговорити (0)

Справи про банкрутство розглядаються господарськими судами за місцезнаходженням боржника. Відповідно до Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємств” місцезнаходженням юридичної особи визначається як адреса органу або особи, які відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступають від її імені.

2512 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Голови правління ПАТ ГТК «Інтурист-Закарпаття» Світлани Бежинець, яка озвучила резонансні факти, виявлені на підприємстві аудитом та інвентаризацією за час управління корпорацією «ІНЕКО».

1224 просмотра. Обговорити (0)

Колектив комунального підприємства „Аптека" б'є на сполох ї просить допомоги. Річ у тім, що відповідно до рішення сесії Ужгородської міської ради в березні 2007 року було створено комунальне підприємство "Аптека" на базі приміщень, які належали управлінню майном міста та передані у повне господарське відання комунальному підприємству "Аптека".

2024 просмотра. Обговорити (0)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, в Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Банкрутство ТОВ «Закарпатполіметали».

1508 просмотров. Обговорити (0)

Один із двох м’ясокомбінатів Закарпаття — Берегівський — призупинив роботу і перебуває на межі банкрутства. Із 51 працівника у штаті залишилися 11. Нині вони у відпустці. На господарстві залишився директор.

905 просмотров. Обговорити (1)

У четвер в Ужгороді відбулася зустріч представників міської влади та підприємців, що здійснюють свою діяльність на “Зеленому базарі” по вул.Фединця. Основною темою розмови було рішення міськвиконкому про проведення реконструкції ринку, яка повинна розпочатися у понеділок, 17 січня.

900 просмотров. Обсудить (0)