ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

комунальні послуги

Експерти заявляють, що в Україні індивідуальні лічильники води необхідно перевіряти раз в три-чотири роки, але не більше 3-х разів.

209 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...
Півтора мільйони українців отримають монетизовані субсидії. Замість державної пільги їм нараховуватимуть певну суму. Про це минулого тижня повідомив прем’єр Володимир Гройсман.
177 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 14 березня, відбулося засідання колегії департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. На захід зібралися фахівці з підвідомчих установ всього краю, щоб підвести підсумки роботи за минулий рік та окреслити плани на 2017-й.

215 просмотров. Обговорити (0)

Житло за несплату комунальних послуг відбирати не будуть. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко

187 просмотров. Обговорити (0)

У січні–травні 2016р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг звернулось 49,0 тис. домогосподарств, що у 3,6 раза більше, ніж за відповідний період 2015р., з яких 31,5% – це домогосподарства, які проживають у міських поселеннях.

427 просмотров. Обговорити (0)

До сукупного доходу сім’ї враховуються всі види доходів, крім сплачених особою аліментів, доходи від розміщення депозитів, оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога,

238 просмотров. Обговорити (0)

Мешканці Німеччини щомісячно тратять 40% сімейного бюджету на оплату комунальних послуг. На відміну від українців, вони самостійно обирають собі постачальника в той час, коли українцям нав'язали монополіста.

358 просмотров. Обговорити (0)
Про це повідомляють у Державній службі статистики України. Згідно даних відомства, з початку року суттєво збільшилась вартість послуг водопостачання, а також ціна фруктів та овочів.
247 просмотров. Обговорити (0)

Голова Кабінету міністрів України Арсеній Яценюк доручив Міністерству юстиції перевірити обгрунтованість рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), відносно завищених облгазами тарифів.
Про це прем'єр заявив під час засідання Кабінету міністрів України.

210 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада України незабаром повторно розгляне законопроект "Про житлово-комунальні послуги". За результатами розгляду українців штрафуватимуть через несвоєчасну сплату за комунальні послуги.

509 просмотров. Обговорити (0)

Такі результати підсумків роботи житлово-комунального господарства Ужгорода з початку року.

299 просмотров. Обговорити (0)
Так, закарпатці в середньому платитимуть за світло на 3 грн. більше, якщо споживають до 50 кВт/год., більше на 6 грн., якщо споживають до 100 кВт/год. та більше на 22 грн., якщо будуть споживати до 150 кВт/год.
876 просмотров. Обговорити (0)

Найбільшими боржниками залишаються Ужгород, Чоп, Мукачівський та Рахівський райони.

408 просмотров. Обговорити (0)
про новий порядок оформлення та призначення субсидій, а також про те, хто матиме право на допомогу. Брифінг заступника директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА
641 просмотр. Обговорити (0)

За неспроможність платити надвисоку вартість житлово-комунальних послуг.

458 просмотров. Обговорити (0)
Ціни на комунальні послуги зростають чи не щодня, та от якість їх не покращується.
340 просмотров. Обговорити (0)

У понеділок, 6 серпня, перший заступник голови Закарпатської ОДА провів селекторну нараду із представниками районів краю. На порядку денному — питання будівництва, реконструкції та ремонту доріг на автошляхах області.

508 просмотров. Обговорити (0)
Кілька днів уся Україна спостерігала муки киян, яким надійшли платіжки за комунальні послуги з різко підвищеними тарифами. Врешті Кабмін призупинив рішення київської міської влади, а прем'єр закликала киян платити за комунальні послуги згідно з попередніми тарифами.
1216 просмотров. Обговорити (0)

Програма створення інформаційно-розрахункового центру була затверджена рішенням сесії міської ради у 2007 році. Оскільки "ПриватБанк", який має в обласному центрі Закарпаття 16 відділень, запропонував міській раді розробку програмного забезпечення створення центру безкоштовно, то, враховуючи сьогоднішню ситуацію з наповненням бюджету, ця пропозиція є прийнятною для міської ради.

1290 просмотров. Обговорити (0)

Жителі гірського селища Воловець на Закарпатті протестують проти незаконного підвищення тарифів на комунальні послуги. Так, 1 квітня 2005 року вони провели пікетування Воловецької РДА, районної і селищної рад.

1282 просмотра. Обсудить (0)