ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

комунальні послуги

13-й будинок у провулку Михайла Диканя (колишня Островського) повністю виправдовує стереотип про нещасливе число.

145 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

Експерти заявляють, що в Україні індивідуальні лічильники води необхідно перевіряти раз в три-чотири роки, але не більше 3-х разів.

254 просмотра. Обговорити (0)
Півтора мільйони українців отримають монетизовані субсидії. Замість державної пільги їм нараховуватимуть певну суму. Про це минулого тижня повідомив прем’єр Володимир Гройсман.
211 просмотров. Обговорити (0)

Вчора, 14 березня, відбулося засідання колегії департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА. На захід зібралися фахівці з підвідомчих установ всього краю, щоб підвести підсумки роботи за минулий рік та окреслити плани на 2017-й.

280 просмотров. Обговорити (0)

Житло за несплату комунальних послуг відбирати не будуть. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко

216 просмотров. Обговорити (0)

У січні–травні 2016р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг звернулось 49,0 тис. домогосподарств, що у 3,6 раза більше, ніж за відповідний період 2015р., з яких 31,5% – це домогосподарства, які проживають у міських поселеннях.

445 просмотров. Обговорити (0)

До сукупного доходу сім’ї враховуються всі види доходів, крім сплачених особою аліментів, доходи від розміщення депозитів, оплата праці членів виборчої комісії, а також осіб, які залучаються до роботи в комісії, у тому числі в день голосування, дні встановлення підсумків голосування та результатів виборів, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога,

280 просмотров. Обговорити (0)

Мешканці Німеччини щомісячно тратять 40% сімейного бюджету на оплату комунальних послуг. На відміну від українців, вони самостійно обирають собі постачальника в той час, коли українцям нав'язали монополіста.

399 просмотров. Обговорити (0)
Про це повідомляють у Державній службі статистики України. Згідно даних відомства, з початку року суттєво збільшилась вартість послуг водопостачання, а також ціна фруктів та овочів.
268 просмотров. Обговорити (0)

Голова Кабінету міністрів України Арсеній Яценюк доручив Міністерству юстиції перевірити обгрунтованість рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), відносно завищених облгазами тарифів.
Про це прем'єр заявив під час засідання Кабінету міністрів України.

228 просмотров. Обговорити (0)

Верховна Рада України незабаром повторно розгляне законопроект "Про житлово-комунальні послуги". За результатами розгляду українців штрафуватимуть через несвоєчасну сплату за комунальні послуги.

529 просмотров. Обговорити (0)

Такі результати підсумків роботи житлово-комунального господарства Ужгорода з початку року.

342 просмотра. Обговорити (0)
Так, закарпатці в середньому платитимуть за світло на 3 грн. більше, якщо споживають до 50 кВт/год., більше на 6 грн., якщо споживають до 100 кВт/год. та більше на 22 грн., якщо будуть споживати до 150 кВт/год.
914 просмотров. Обговорити (0)

Найбільшими боржниками залишаються Ужгород, Чоп, Мукачівський та Рахівський райони.

429 просмотров. Обговорити (0)
про новий порядок оформлення та призначення субсидій, а також про те, хто матиме право на допомогу. Брифінг заступника директора департаменту соціального захисту населення Закарпатської ОДА
661 просмотр. Обговорити (0)

За неспроможність платити надвисоку вартість житлово-комунальних послуг.

473 просмотра. Обговорити (0)
Ціни на комунальні послуги зростають чи не щодня, та от якість їх не покращується.
361 просмотр. Обговорити (0)

У понеділок, 6 серпня, перший заступник голови Закарпатської ОДА провів селекторну нараду із представниками районів краю. На порядку денному — питання будівництва, реконструкції та ремонту доріг на автошляхах області.

529 просмотров. Обговорити (0)
Кілька днів уся Україна спостерігала муки киян, яким надійшли платіжки за комунальні послуги з різко підвищеними тарифами. Врешті Кабмін призупинив рішення київської міської влади, а прем'єр закликала киян платити за комунальні послуги згідно з попередніми тарифами.
1231 просмотр. Обговорити (0)

Програма створення інформаційно-розрахункового центру була затверджена рішенням сесії міської ради у 2007 році. Оскільки "ПриватБанк", який має в обласному центрі Закарпаття 16 відділень, запропонував міській раді розробку програмного забезпечення створення центру безкоштовно, то, враховуючи сьогоднішню ситуацію з наповненням бюджету, ця пропозиція є прийнятною для міської ради.

1305 просмотров. Обговорити (0)

Жителі гірського селища Воловець на Закарпатті протестують проти незаконного підвищення тарифів на комунальні послуги. Так, 1 квітня 2005 року вони провели пікетування Воловецької РДА, районної і селищної рад.

1299 просмотров. Обсудить (0)