ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Августин Волошин

В Ужгороде пройдет презентация издания, которое содержит неизвестные до сих пор документы из личного архива президента Карпатской Украины.

443 просмотра. Обсудить (4)

Члени громадського формування "Апологет" з ОГП і ДК разом із активістами Міжгірщини провели заходи по вшануванню пам"яті Карпатських січовиків на Міжгірщині.

178 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

В родном селе Августина Волошина – с.Келечин Межгорского района Закарпатской области – будет открыт музей президента Карпатской Украины.

549 просмотров. Обсудить (2)

Проте, з усього видно, дехто у місті Хусті на Закарпатті абсолютно іншої думки.

388 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину відбулося покладання квітів.

358 просмотров. Обговорити (0)
В сети появился остроумный видеоролик о том, как закарпатский юморист по телефону рассказывает о новых параметрах спутникового вещания телеканала "Тиса-1" ... Августину Волошину!
599 просмотров. Обсудить (0)

Святкові урочистості з цієї нагоди пройдуть сьогодні у будівлі ОДА на площі Народній в Ужгороді.

612 просмотров. Обговорити (0)

Этой весной исполняется 75 лет с момента, когда сойм провозгласил в городе Хусте Карпатскую Украину независимым государством украинского народа (15 марта 1939 года). Тогда же началась оккупация края гортистско-фашистским режимом тогдашней Венгрии.

2188 просмотров. Обсудить (14)

На фоне появившихся в румынской прессе сообщений о том, что в случае ухудшения ситуации на Украине Бухарест должен будет позаботиться о безопасности буковинских и одесских румын, вплоть до введения войск в районы их проживания, похожие голоса раздались и в среде закарпатских венгров.

6043 просмотра. Обсудить (50)

73 года назад на землях Закарпатья по инициативе Августина Волошина была провозглашена Украинское независимое государство.

1843 просмотра. Обсудить (13)

На протяжении веков украинский народ Закарпатья находился в ярме иностранных поработителей. Непрошеные гости пытались постоянно доказать местному населению, что у него нет Родины, что земля, на которой они живут с незапамятных времен, это "земля без имени".

2717 просмотров. Обсудить (19)

Наступає час, коли відбувається процес повернення до правди, до історичної пам’яті. Але важко відчиняються рамена вікон, засохлі від часу, а ще більше від обставин, конкретно зумовлених тією чи иншою добою. Так звані «білі прогалини» літопису рідної історії, як незагоєні рани, болять, турбують відлунням дзвону пам’яті. Адже численні зайди – свої й чужі – з успіхом чи без нього робили спробу перетворити наш люд на манкуртів без роду й племени, на Іванів без пам’яті, слави й гідности.

1128 просмотров. Обговорити (0)

Алексей Берест, лейтенант Красной Армии, 30 апреля 1945 года вместе с Егоровым и Кантарией установивший Знамя Победы над Рейхстагом, может перестать быть Героем Украины. Он и еще 15 человек, получивших звание Героя Украины – не были гражданами Украины...

2019 просмотров. Обсудить (9)

26 апреля в Хусте Закарпатской области планируют продать с аукциона здание универмага «Хуст», который находится на улице Карпатской Сечи...

1671 просмотр. Обсудить (4)

Августин Волошин у листах до Адольфа Гітлера - «Маю честь повідомити Вашому превосходительству» (Частина ІІ)

(Початок. Частина І ) У першій подачі статті її автор, посилаючись на джерела – листи А.Волошина до А.Гітлера – розкрив зрадницьку сутність президента невизнаної Карпатської України, його намагання перетворити Радянську Україну у протекторат Німеччини, а колишню Підкарпатську Русь – у плацдарм для цього. В другій подачі статті містяться висновки з «карпатоукраїнської епопеї» та загальна оцінка діяльності Волошина.

1523 просмотра. Обговорити (1)

«Маю честь повідомити Вашому Превосходительству» (Частина І)

Священик і громадський діяч Августин Волошин увійшов у історію другої світової та Великої Вітчизняної воєн не через парадний вхід, як це намагаються довести сучасні псевдовчені та політологи-пристосуванці. Став антигероєм війни, готуючи ґрунт для владарювання у нашому краї і в усій Україні фашистів. Це переконливо доводить листування Волошина з Гітлером і його прислужниками. Про тіньовий бік діяльності президента КУ йдеться у публікації, першу подачу якої вміщуємо сьогодні.

2664 просмотра. Обговорити (3)

Творення Карпатської України на теренах Підкарпатської Русі було знаменною подією як для її жителів, так і всього українського народу. Для нас, горян зеленоокої Верховини, вона знакова тим, що її президентом був уродженець с. Келечин Августин Волошин.

1151 просмотр. Обговорити (0)

Про Августина Волошина, великого українця із Закарпаття, яке часто йменують Срібною землею, в останні роки згадано немало. Та все ж таки недостатньо, щоб цей світлий образ та його діяння знало якомога більше людей не лише на Срібній землі, а й на всіх теренах України.

14334 просмотра. Обговорити (8)

Сегодня в Ужгороде председатель Закарпатской облгосадминистрации Олег Гаваши, в. о. первого заместителя председателя облсовета Василий Брензович, руководители правоохранительных органов, таможен, представители общественности возложили цветы к подножию памятника Герою Украины, Президенту Карпатской Украины Августину Волошину.

1354 просмотра. Обсудить (1)

Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші, в. о. першого заступника голови облради Василь Брензович, керівники правоохоронних органів, митниць, представники громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Герою України, Президентові Карпатської України Августинові Волошину.

1587 просмотров. Обговорити (0)

Про останні дні президента Карпатської України (1938-1939) отця Августина Волошина розповідає вистава "Судний день", поставлена Закарпатським обласним українським муздрамтеатром за п'єсою Івана Козака. Робота присвячена 71-річчю проголошення Карпатської України, яке відзначається у ці дні. Вистава була удостоєна обласної театральної премії імені братів Шерегіїв.

1219 просмотров. Обговорити (0)

О последних днях президента Карпатской Украины (1938-1939) отца Августина Волошина рассказывает спектакль "Судный день", поставленный в Ужгороде Закарпатским областным украинским муздрамтеатром по пьесе Ивана Козака. Работа посвящена 71-летию провозглашения Карпатской Украины, которое отмечается в эти дни.

1052 просмотра. Обсудить (3)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, 15 березня в Ужгороді керівники облдержадміністрації, облради, правоохоронних органів, митниць, представники громадськості покладуть квіти до підніжжя пам’ятника Героєві України, президентові Карпатської України Августинові Волошину. Початок о 9.30.

1248 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, 15 марта в Ужгороде руководители Закарпатской облгосадминистрации, облсовета, правоохранительных органов, таможен, представители общественности возложат цветы к подножию памятника Герою Украины, президенту Карпатской Украины Августину Волошину. Начало в 9.30.

2389 просмотров. Обсудить (1)

15 марта 1939г. германский вермахт без единого выстрела занял Чехо-Словацкую Республику, превратив ее в Протекторат Чехия и Моравия с независимой Словакией в придачу...

1464 просмотра. Обсудить (0)

Срібна Земля – так поетично називають українське Закарпаття, смугу українських етнічних земель на схід від Карпатських гір. У складі Австро-Угорської імперії це був найвідсталіший куточок. Проте розбудили приспані національні сили поштовх Української Революції, створення УНР та ЗУНР.

1161 просмотр. Обговорити (0)

В скором времени киевскую улицу Струтинского, названную в честь участника Октябрьского вооруженного восстания в Киеве, переименуют в улицу Августина Волошина — в честь греко-католического священника и политического деятеля Закарпатья 30-х годов, президента Карпатской Украины.

966 просмотров. Обсудить (0)

Виникнення Карпатської України безпосередньо пов’язане з кількома європейськими державами. Напередодні II Світової Війни лідери європейських держав розподіляли між собою території, загарбували їх та руйнували усталені державні кордони... І з-посеред таких подій на частині нинішніх українських земель виникло нове державне утворення - Карпатська Україна.

1854 просмотра. Обговорити (0)