ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Августин Волошин

В Ужгороді стався доволі неприємний акт вандалізму - невідомі обписали пам'ятник Августину Волошину

283 просмотра. Обговорити (0)

В Ужгороде пройдет презентация издания, которое содержит неизвестные до сих пор документы из личного архива президента Карпатской Украины.

524 просмотра. Обсудить (4)
Загрузка...

Члени громадського формування "Апологет" з ОГП і ДК разом із активістами Міжгірщини провели заходи по вшануванню пам"яті Карпатських січовиків на Міжгірщині.

225 просмотров. Обговорити (0)

В родном селе Августина Волошина – с.Келечин Межгорского района Закарпатской области – будет открыт музей президента Карпатской Украины.

603 просмотра. Обсудить (2)

Проте, з усього видно, дехто у місті Хусті на Закарпатті абсолютно іншої думки.

407 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину відбулося покладання квітів.

384 просмотра. Обговорити (0)
В сети появился остроумный видеоролик о том, как закарпатский юморист по телефону рассказывает о новых параметрах спутникового вещания телеканала "Тиса-1" ... Августину Волошину!
623 просмотра. Обсудить (0)

Святкові урочистості з цієї нагоди пройдуть сьогодні у будівлі ОДА на площі Народній в Ужгороді.

641 просмотр. Обговорити (0)

Этой весной исполняется 75 лет с момента, когда сойм провозгласил в городе Хусте Карпатскую Украину независимым государством украинского народа (15 марта 1939 года). Тогда же началась оккупация края гортистско-фашистским режимом тогдашней Венгрии.

2220 просмотров. Обсудить (14)

На фоне появившихся в румынской прессе сообщений о том, что в случае ухудшения ситуации на Украине Бухарест должен будет позаботиться о безопасности буковинских и одесских румын, вплоть до введения войск в районы их проживания, похожие голоса раздались и в среде закарпатских венгров.

6094 просмотра. Обсудить (50)

73 года назад на землях Закарпатья по инициативе Августина Волошина была провозглашена Украинское независимое государство.

1881 просмотр. Обсудить (13)

На протяжении веков украинский народ Закарпатья находился в ярме иностранных поработителей. Непрошеные гости пытались постоянно доказать местному населению, что у него нет Родины, что земля, на которой они живут с незапамятных времен, это "земля без имени".

2743 просмотра. Обсудить (19)

Наступає час, коли відбувається процес повернення до правди, до історичної пам’яті. Але важко відчиняються рамена вікон, засохлі від часу, а ще більше від обставин, конкретно зумовлених тією чи иншою добою. Так звані «білі прогалини» літопису рідної історії, як незагоєні рани, болять, турбують відлунням дзвону пам’яті. Адже численні зайди – свої й чужі – з успіхом чи без нього робили спробу перетворити наш люд на манкуртів без роду й племени, на Іванів без пам’яті, слави й гідности.

1149 просмотров. Обговорити (0)

Алексей Берест, лейтенант Красной Армии, 30 апреля 1945 года вместе с Егоровым и Кантарией установивший Знамя Победы над Рейхстагом, может перестать быть Героем Украины. Он и еще 15 человек, получивших звание Героя Украины – не были гражданами Украины...

2035 просмотров. Обсудить (9)

26 апреля в Хусте Закарпатской области планируют продать с аукциона здание универмага «Хуст», который находится на улице Карпатской Сечи...

1692 просмотра. Обсудить (4)

Августин Волошин у листах до Адольфа Гітлера - «Маю честь повідомити Вашому превосходительству» (Частина ІІ)

(Початок. Частина І ) У першій подачі статті її автор, посилаючись на джерела – листи А.Волошина до А.Гітлера – розкрив зрадницьку сутність президента невизнаної Карпатської України, його намагання перетворити Радянську Україну у протекторат Німеччини, а колишню Підкарпатську Русь – у плацдарм для цього. В другій подачі статті містяться висновки з «карпатоукраїнської епопеї» та загальна оцінка діяльності Волошина.

1549 просмотров. Обговорити (1)

«Маю честь повідомити Вашому Превосходительству» (Частина І)

Священик і громадський діяч Августин Волошин увійшов у історію другої світової та Великої Вітчизняної воєн не через парадний вхід, як це намагаються довести сучасні псевдовчені та політологи-пристосуванці. Став антигероєм війни, готуючи ґрунт для владарювання у нашому краї і в усій Україні фашистів. Це переконливо доводить листування Волошина з Гітлером і його прислужниками. Про тіньовий бік діяльності президента КУ йдеться у публікації, першу подачу якої вміщуємо сьогодні.

2840 просмотров. Обговорити (3)

Творення Карпатської України на теренах Підкарпатської Русі було знаменною подією як для її жителів, так і всього українського народу. Для нас, горян зеленоокої Верховини, вона знакова тим, що її президентом був уродженець с. Келечин Августин Волошин.

1169 просмотров. Обговорити (0)

Про Августина Волошина, великого українця із Закарпаття, яке часто йменують Срібною землею, в останні роки згадано немало. Та все ж таки недостатньо, щоб цей світлий образ та його діяння знало якомога більше людей не лише на Срібній землі, а й на всіх теренах України.

14368 просмотров. Обговорити (8)

Сегодня в Ужгороде председатель Закарпатской облгосадминистрации Олег Гаваши, в. о. первого заместителя председателя облсовета Василий Брензович, руководители правоохранительных органов, таможен, представители общественности возложили цветы к подножию памятника Герою Украины, Президенту Карпатской Украины Августину Волошину.

1384 просмотра. Обсудить (1)

Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші, в. о. першого заступника голови облради Василь Брензович, керівники правоохоронних органів, митниць, представники громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Герою України, Президентові Карпатської України Августинові Волошину.

1626 просмотров. Обговорити (0)

Про останні дні президента Карпатської України (1938-1939) отця Августина Волошина розповідає вистава "Судний день", поставлена Закарпатським обласним українським муздрамтеатром за п'єсою Івана Козака. Робота присвячена 71-річчю проголошення Карпатської України, яке відзначається у ці дні. Вистава була удостоєна обласної театральної премії імені братів Шерегіїв.

1243 просмотра. Обговорити (0)

О последних днях президента Карпатской Украины (1938-1939) отца Августина Волошина рассказывает спектакль "Судный день", поставленный в Ужгороде Закарпатским областным украинским муздрамтеатром по пьесе Ивана Козака. Работа посвящена 71-летию провозглашения Карпатской Украины, которое отмечается в эти дни.

1080 просмотров. Обсудить (3)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, 15 березня в Ужгороді керівники облдержадміністрації, облради, правоохоронних органів, митниць, представники громадськості покладуть квіти до підніжжя пам’ятника Героєві України, президентові Карпатської України Августинові Волошину. Початок о 9.30.

1294 просмотра. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, 15 марта в Ужгороде руководители Закарпатской облгосадминистрации, облсовета, правоохранительных органов, таможен, представители общественности возложат цветы к подножию памятника Герою Украины, президенту Карпатской Украины Августину Волошину. Начало в 9.30.

2430 просмотров. Обсудить (1)

15 марта 1939г. германский вермахт без единого выстрела занял Чехо-Словацкую Республику, превратив ее в Протекторат Чехия и Моравия с независимой Словакией в придачу...

1487 просмотров. Обсудить (0)

Срібна Земля – так поетично називають українське Закарпаття, смугу українських етнічних земель на схід від Карпатських гір. У складі Австро-Угорської імперії це був найвідсталіший куточок. Проте розбудили приспані національні сили поштовх Української Революції, створення УНР та ЗУНР.

1184 просмотра. Обговорити (0)

В скором времени киевскую улицу Струтинского, названную в честь участника Октябрьского вооруженного восстания в Киеве, переименуют в улицу Августина Волошина — в честь греко-католического священника и политического деятеля Закарпатья 30-х годов, президента Карпатской Украины.

983 просмотра. Обсудить (0)