ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

Августин Волошин

Методична ґраматика карпато-руського языка для низшик клас народных шкôл, Написав Августин Волошин, Выданє 4, 1924. Ужгород.

219 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді стався доволі неприємний акт вандалізму - невідомі обписали пам'ятник Августину Волошину

324 просмотра. Обговорити (0)
Загрузка...

В Ужгороде пройдет презентация издания, которое содержит неизвестные до сих пор документы из личного архива президента Карпатской Украины.

612 просмотров. Обсудить (4)

Члени громадського формування "Апологет" з ОГП і ДК разом із активістами Міжгірщини провели заходи по вшануванню пам"яті Карпатських січовиків на Міжгірщині.

269 просмотров. Обговорити (0)

В родном селе Августина Волошина – с.Келечин Межгорского района Закарпатской области – будет открыт музей президента Карпатской Украины.

642 просмотра. Обсудить (2)

Проте, з усього видно, дехто у місті Хусті на Закарпатті абсолютно іншої думки.

429 просмотров. Обговорити (0)

В Ужгороді до пам’ятника Президенту Карпатської України Августину Волошину відбулося покладання квітів.

412 просмотров. Обговорити (0)
В сети появился остроумный видеоролик о том, как закарпатский юморист по телефону рассказывает о новых параметрах спутникового вещания телеканала "Тиса-1" ... Августину Волошину!
642 просмотра. Обсудить (0)

Святкові урочистості з цієї нагоди пройдуть сьогодні у будівлі ОДА на площі Народній в Ужгороді.

669 просмотров. Обговорити (0)

Этой весной исполняется 75 лет с момента, когда сойм провозгласил в городе Хусте Карпатскую Украину независимым государством украинского народа (15 марта 1939 года). Тогда же началась оккупация края гортистско-фашистским режимом тогдашней Венгрии.

2248 просмотров. Обсудить (14)

На фоне появившихся в румынской прессе сообщений о том, что в случае ухудшения ситуации на Украине Бухарест должен будет позаботиться о безопасности буковинских и одесских румын, вплоть до введения войск в районы их проживания, похожие голоса раздались и в среде закарпатских венгров.

6129 просмотров. Обсудить (50)

73 года назад на землях Закарпатья по инициативе Августина Волошина была провозглашена Украинское независимое государство.

1907 просмотров. Обсудить (13)

На протяжении веков украинский народ Закарпатья находился в ярме иностранных поработителей. Непрошеные гости пытались постоянно доказать местному населению, что у него нет Родины, что земля, на которой они живут с незапамятных времен, это "земля без имени".

2785 просмотров. Обсудить (19)

Наступає час, коли відбувається процес повернення до правди, до історичної пам’яті. Але важко відчиняються рамена вікон, засохлі від часу, а ще більше від обставин, конкретно зумовлених тією чи иншою добою. Так звані «білі прогалини» літопису рідної історії, як незагоєні рани, болять, турбують відлунням дзвону пам’яті. Адже численні зайди – свої й чужі – з успіхом чи без нього робили спробу перетворити наш люд на манкуртів без роду й племени, на Іванів без пам’яті, слави й гідности.

1173 просмотра. Обговорити (0)

Алексей Берест, лейтенант Красной Армии, 30 апреля 1945 года вместе с Егоровым и Кантарией установивший Знамя Победы над Рейхстагом, может перестать быть Героем Украины. Он и еще 15 человек, получивших звание Героя Украины – не были гражданами Украины...

2050 просмотров. Обсудить (9)

26 апреля в Хусте Закарпатской области планируют продать с аукциона здание универмага «Хуст», который находится на улице Карпатской Сечи...

1705 просмотров. Обсудить (4)

Августин Волошин у листах до Адольфа Гітлера - «Маю честь повідомити Вашому превосходительству» (Частина ІІ)

(Початок. Частина І ) У першій подачі статті її автор, посилаючись на джерела – листи А.Волошина до А.Гітлера – розкрив зрадницьку сутність президента невизнаної Карпатської України, його намагання перетворити Радянську Україну у протекторат Німеччини, а колишню Підкарпатську Русь – у плацдарм для цього. В другій подачі статті містяться висновки з «карпатоукраїнської епопеї» та загальна оцінка діяльності Волошина.

1572 просмотра. Обговорити (1)

«Маю честь повідомити Вашому Превосходительству» (Частина І)

Священик і громадський діяч Августин Волошин увійшов у історію другої світової та Великої Вітчизняної воєн не через парадний вхід, як це намагаються довести сучасні псевдовчені та політологи-пристосуванці. Став антигероєм війни, готуючи ґрунт для владарювання у нашому краї і в усій Україні фашистів. Це переконливо доводить листування Волошина з Гітлером і його прислужниками. Про тіньовий бік діяльності президента КУ йдеться у публікації, першу подачу якої вміщуємо сьогодні.

2891 просмотр. Обговорити (3)

Творення Карпатської України на теренах Підкарпатської Русі було знаменною подією як для її жителів, так і всього українського народу. Для нас, горян зеленоокої Верховини, вона знакова тим, що її президентом був уродженець с. Келечин Августин Волошин.

1193 просмотра. Обговорити (0)

Про Августина Волошина, великого українця із Закарпаття, яке часто йменують Срібною землею, в останні роки згадано немало. Та все ж таки недостатньо, щоб цей світлий образ та його діяння знало якомога більше людей не лише на Срібній землі, а й на всіх теренах України.

14390 просмотров. Обговорити (8)

Сегодня в Ужгороде председатель Закарпатской облгосадминистрации Олег Гаваши, в. о. первого заместителя председателя облсовета Василий Брензович, руководители правоохранительных органов, таможен, представители общественности возложили цветы к подножию памятника Герою Украины, Президенту Карпатской Украины Августину Волошину.

1422 просмотра. Обсудить (1)

Сьогодні в Ужгороді голова Закарпатської облдержадміністрації Олег Гаваші, в. о. першого заступника голови облради Василь Брензович, керівники правоохоронних органів, митниць, представники громадськості поклали квіти до підніжжя пам’ятника Герою України, Президентові Карпатської України Августинові Волошину.

1645 просмотров. Обговорити (0)

Про останні дні президента Карпатської України (1938-1939) отця Августина Волошина розповідає вистава "Судний день", поставлена Закарпатським обласним українським муздрамтеатром за п'єсою Івана Козака. Робота присвячена 71-річчю проголошення Карпатської України, яке відзначається у ці дні. Вистава була удостоєна обласної театральної премії імені братів Шерегіїв.

1262 просмотра. Обговорити (0)

О последних днях президента Карпатской Украины (1938-1939) отца Августина Волошина рассказывает спектакль "Судный день", поставленный в Ужгороде Закарпатским областным украинским муздрамтеатром по пьесе Ивана Козака. Работа посвящена 71-летию провозглашения Карпатской Украины, которое отмечается в эти дни.

1099 просмотров. Обсудить (3)

Як повідомляє кореспондент UA-Reporter.com, 15 березня в Ужгороді керівники облдержадміністрації, облради, правоохоронних органів, митниць, представники громадськості покладуть квіти до підніжжя пам’ятника Героєві України, президентові Карпатської України Августинові Волошину. Початок о 9.30.

1318 просмотров. Обговорити (0)

Как сообщает корреспондент UA-Reporter.com, 15 марта в Ужгороде руководители Закарпатской облгосадминистрации, облсовета, правоохранительных органов, таможен, представители общественности возложат цветы к подножию памятника Герою Украины, президенту Карпатской Украины Августину Волошину. Начало в 9.30.

2461 просмотр. Обсудить (1)

15 марта 1939г. германский вермахт без единого выстрела занял Чехо-Словацкую Республику, превратив ее в Протекторат Чехия и Моравия с независимой Словакией в придачу...

1515 просмотров. Обсудить (0)

Срібна Земля – так поетично називають українське Закарпаття, смугу українських етнічних земель на схід від Карпатських гір. У складі Австро-Угорської імперії це був найвідсталіший куточок. Проте розбудили приспані національні сили поштовх Української Революції, створення УНР та ЗУНР.

1205 просмотров. Обговорити (0)