ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
Єдина Країна! Единая Страна! United Country
Синдикация материалов

тариф

У Нацкомісії розповіли, як зменшать тарифи на опалення
Нові розрахунки розподілу природнього газу дозволять зменшити тарифи на теплову енергію та розмір платежів за централізоване опалення для населення.

Про це повідомив у Facebook голова Нацкомісії з регулювання енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк.

248 просмотров. Обговорити (0)

В Україні один кубометр газу коштує 6,879 гривні. 87% тарифу - безпосередньо вартість палива і ще 13% - витрати на транспортування і розподіл.

755 просмотров. Обговорити (0)
Загрузка...

З 1 квітня споживачі газу Закарпатської області сплачуватимуть окремо за газ як за товар та за послугу з обслуговування мереж і доставки газу. Відповідне рішення прийнято державним регулятором НКРЕКП, щоб забезпечити споживачам безаварійну доставку газу, прозорість рахунків та показати, на що саме спрямовуються їхні кошти.

215 просмотров. Обговорити (0)

Національна комісія держрегулювання енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) установила для населення й промислових споживачів тарифи за розподіл природного газу як плату за приєднану потужність.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії.

167 просмотров. Обговорити (0)

Нацкомісія підвищила з 1 лютого тарифи на відпуск електричної і теплоенергії для українських теплоелектростанцій (ТЕЦ).

142 просмотра. Обговорити (0)

На офіційному сайті Київстар з'явилося повідомлення про припинення дії деяких тарифних планів і заміни їх на інші, більш дорогі, з 1 лютого 2017 року.

Про це повідомляється на сайті компанії.

З 1 лютого 2017 року вже не діятиме тарифи "Все за 40", "Все за 70", "Все за 120", "Все за 95" і "Все за 150". Нові пакети подорожчали від 4% і до 65% в залежності від тарифного плану.

449 просмотров. Обговорити (0)

У Міністерстві соціальної політики України повідомили, якщо розмір невикористаної субсидії більше щомісячного платежу за комунальні послуги, а в квитанції написано «до оплати: 0», субсідіант має право не платити додаткові кошти за спожиті газ, електроенергію або воду.

1437 просмотров. Обговорити (0)
До 18 гривен за кубометр может вырасти стоимость воды для жителей областного центра Закарпатья в 2017-м. Такой прогноз в эфире 21-го озвучил директор городского «Водоканала» Станислав Карташов.
500 просмотров. Обсудить (0)

Подорожание связано с решением правительства об изменении тарифа на газ.

439 просмотров. Обсудить (1)
Тимошенко: «Такого хамства, по отношению к людям, не допускал даже Яценюк!»
629 просмотров. Обсудить (2)

За рішенням Кабміну вже за декілька днів "блакитне паливо" коштуватиме закарпатцям 6879 грн за 1 м. куб.

353 просмотра. Обговорити (0)

Каждому украинцу придется платить в два раза больше за отопление. Если не произойдет очередной "тарифный майдан", это позволит внедрить конкуренцию, увеличить собственную добычу газа и модернизировать инфраструктуру ЖКХ.

2448 просмотров. Обсудить (4)

Правительство Украины намерено неукоснительно выполнять обязательства перед Международным валютным фондом по повышению тарифов на газ для населения.

881 просмотр. Обсудить (14)
В коммунальном предприятии «Водоканал Ужгорода» разъясняют информацию о повышение тарифа.
744 просмотра. Обсудить (3)

КП «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства міста Ужгорода» доводить до відома споживачів інформацію щодо змін тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у плановому періоді.

318 просмотров. Обговорити (1)

В местном водоканале говорят, что тарифы не повышали год, а с тех пор себестоимость воды значительно возрослf. Как следствие, предприятие недосчиталось почти полтора миллиона гривен.

915 просмотров. Обсудить (16)
Эксперт уверен, что планируемое повышение тарифов в 2 раза только увеличит долги предприятий теплокоммунэнерго перед "Нафтогазом"
Эксперты требуют от властей изменения методики расчета газовых цен.
472 просмотра. Обсудить (0)

Уже з початком весни українські урядові «реформатори» знову «ощасливили» громадян країни. Як зазначив голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), Дмитро Вовк, у відомстві прогнозують підвищення тарифу на так званий «соціальний» газ для населення (нагадаємо, що йдеться про блакитне паливо, яке українці використовують для опалення у період з жовтня по травень).

671 просмотр. Обговорити (1)

У січні рівень сплати населенням Закарпаття за комунальні послуги становив 54,2%.

239 просмотров. Обговорити (0)

На сьогоднішньому засіданні виконкому обговорили питання підвищення тарифів на перевезення, яке внесли до порядку денного додатково - на вимогу перевізників, які прийшли на засідання.

245 просмотров. Обговорити (0)

Кабінет Міністрів України має намір підвищити тарифи на газ на вимогу Міжнародного валютного фонду. За оцінками експертів, платити за газ доведеться ще на 25% дорожче.

Це прописано в проекті меморандуму між Україною і МВФ.

396 просмотров. Обговорити (3)

Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, до 2017 року українці платитимуть за світло вдвічі більше, ніж сьогодні. Дорожчатиме електроенергія у п’ять етапів.

692 просмотра. Обговорити (0)

Із 1 лютого підвищується тариф за користування послугами водопостачання та водовідведення для споживачів, що мешкають у багатоквартирних будинках Ужгорода. Про це повідомляє КП “Водоканал м. Ужгород”.

565 просмотров. Обговорити (0)

Ціна імпортного газу за рік знизилася на третину, а тарифи на газ уряд досі не переглянув.

687 просмотров. Обговорити (0)

Арабське слово «тариф» стало синонімом українського «лайка». Напевно, від того, що ми не бажаємо називати речі своїми іменами, а вічно придумуємо туманні визначення абсолютно ясних недуг.

745 просмотров. Обговорити (0)

Відповідний проект постанови опублікований на офіційному сайті Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

371 просмотр. Обговорити (0)

Останнім часом почастішали звернення до районів електромереж з приводу інформації, яка з’явилася в мережі Інтернет щодо того, що група осіб оскаржила в суді законність встановлення тарифів на електроенергію.

1336 просмотров. Обговорити (0)