ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

2 березня ужгородським журналістам презентують „ТЕРОРИЗМ”

  03 декабря 2023 воскресенье
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  У понеділок, 2 березня, о 16.00 в прес-центрі газети „НЕДІЛЯ” відбудеться презентація нової поетичної збірки Андрія Любки „ТЕРОРИЗМ”. З

  бірка поезій «Тероризм» молодого поета, есеїста та критика Андрія Любки - одне з перших видань Літературної агенції «Піраміда», що побачили світ 2009 року.
  Головна тема віршів Андрія Любки – смерть. Хоч там є все: лохи, губернатори, алкоголь, виступи, братва, галюциногенні гриби, авторитет, есемески, і-мейл, Іслам, Коран, проституція, фастфуди, дешеве вино, інфляція, тероризм, гамбургери, Заратустра, Скнилів, автостоп. Інколи навіть здається, що в його віршах забагато сигаретного диму і алкоголю, насправді ж там ще більше пошуків власного «я», щирості почуттів, страждань, гарячих обіймів і солоних сліз, відвертих слів і пристрасного сексу.
  Він наче ловить тонкими пальцями ниточки чужих емоцій, обережно стираючи межі між реальністю і його особистими бажаннями. Намагаючись убити себе кожним новим віршем, персонаж Андрія Любки все ж продовжує житии, бо добра поезія у найширшому значенні – це частота хвиль, на які налаштовані радіоприймачі наших душ.
  І Андрій Любка зміг їх вловити.
  Модеруватиме презентацію закарпатський письменник Михайло Рошко.
  Запрошуються всі журналісти.

  НЛО „Ротонда”