ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Банківські таємниці перестануть бути таємницями

  02 декабря 2020 среда

  Комітет з питань фінансів і банківської діяльності рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо вдосконалення правового регулювання міжнародного співробітництва у сфері запобігання фінансуванню тероризму)»Метою законопроекту є удосконалення правового регулювання міжнародного співробітництва у сфері запобігання фінансуванню тероризму.

  Передбачається конкретизувати повноваження банків щодо надання інформації, яка містить банківську таємницю, спеціально уповноваженому органу виконавчої влади з питань фінансового моніторингу, а також Національного банку щодо надання компетентним органам інших держав інформації, отриманої у процесі здійснення банківського нагляду, передає «Интернет репортер».

  У зв’язку з цим, пропонується внести зміни до законів «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом” та «Про банки і банківську діяльність”.  Форум

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Чомусь ніхто не подумав про злодіїв в погонах, які використовуючи банківську інформацію будуть дбати не про бюджет, а про власні кішені. Ще одне джерело для вибивання коштів з підприємців. Тепер попитом будуть користуватися абонентські ящики в банківських сховищах, куди не залізе навіть банкір.