ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Чим дихають жителі обласного центру Закарпаття?

  29 ноября 2020 воскресенье

  В Ужгороді рівень забрудненості повітря перевищує гранично допустимі норми в 1,5 – 4 рази, повідомила на засіданні Карпатського міжнародного медіа-центру президент регіонального молодіжного екологічного об'єднання Оксана Станкевич. За її словами, згідно з аналізом статистичних даних лабораторії спостереження за атмосферним повітрям Закарпатського гідрометеоцентру щодо якості повітря в обласному центрі, за останні 7 років спостерігається стрімке зростання концентрації формальдегіду, бензоперену, діокцидного азоту. Основними джерелами забруднення в місті є автомобільний транспорт, інформує "УНІАН".

  Як сказала Станкевич, стан атмосферного повітря будь-якого міста прямо пропорціонально залежить від стану зелених насаджень в ньому, адже 1 гектар зелених насаджень поглинає до 75 тонн пилу, який абсорбує небезпечні речовини.

  Зараз площа зелених насаджень в Ужгороді становить 82 га, що є мінімальним показником з розрахунку на кількість жителів. Щорічно кількість парків і скверів в місті скорочується, оскільки на їх місцях дозволяють будувати житлові будинки або об'єкти для бізнесу. На думку Станкевич, зараз необхідно розширювати ландшафтно-рекреаційні території в Ужгороді принаймні до 150-200 га.

  Як повідомляв недавно на прес-конференції в Ужгороді міський голова Віктор Погорєлов, цього року в місті було висаджено більше ніж 300 нових декоративних дерев. Ще сотня молодих дерев буде висаджена на площі Шандора Петефі і на площі Корятовича в кінці листопада цього року.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору