ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

ХІV засідання Змішаної українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин

  20 мая 2024 понедельник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Шановні колеги!

  18-19 вересня в Ужгороді (конференц-зал готелю „Дружба”) відбудеться ХІV засідання Змішаної українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин.

  Українську делегацію очолює співголова Української частини Комісії, голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Олександр Саган, угорську – співголова Угорської частини Комісії, Державний секретар з питань зовнішньої політики та політики національних меншин Канцелярії Прем’єр-міністра Угорщини Ференц Гемеші.

  У засіданні Комісії братимуть участь також представники компетентних міністерств Угорщини, Кабінету Міністрів України та центральних органів влади України, Закарпатської облдержадміністрації, громадських об’єднань української національної меншини Угорщини та угорської – в Україні.

  У рамках засідання Комісії обговорюватимуться питання стану забезпечення прав української меншини в Угорщині та угорської – в Україні, зокрема щодо виконання домовленостей, зафіксованих у відповідних протоколах попередніх засідань Комісії. З метою підвищення рівня задоволення етнокультурних, освітніх потреб національних меншин обох країн будуть погоджені заходи щодо покращення забезпечення їх прав у галузі культури, освіти, релігії та інформації.

  Прес-конференція відбудеться 19 вересня у готелі „Дружба” (м. Ужгород, вул. Висока, 12) орієнтовно в другій половині дня (про точний час повідомимо додатково).