ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

"Крихітка Цахес" презентує екологічний проект "Торба-природі"

  15 апреля 2024 понедельник
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  У п’ятницю в Ужгороді вокалістка гурту "Крихітка Цахес" презентує екологічний проект "Торба-природі"

  У п’ятницю, 28 листопада, о 13.00 у приміщенні зали пабу «Кактус» (underground, вул. Корзо,7) відбудеться презентація екологічного проекту «Торба – природі». Саша Кольцова, вокалістка київського гурту «Крихітка Цахес» - ініціатор проекту, розповість про перспективу та альтернативу «вживання» пластику у щоденному побуті українця.

  Проект "Торба - Природі" є громадською ініціативою гурту Крихітка Цахес, що започаткована у січні 2008 року. Акція спрямована на зменшення побутового споживання пластикових пакетів, які є небезпечним для навколишнього середовища сміттям.

  Ужгородська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» (ФРІ) одним з пріоритетів діяльності вважає екологічний напрям, тому сьогодні виступає ініціатором презентації в Ужгороді, а в подальшому планує повноцінно долучитися до проекту «Торба-Природі». Спільно з дисконтною мережею «Українська студентська картка» планується відкриття авторизованої точки продажу еко-торб в Ужгороді. Офіційне висвітлення реалізації проекту «Торба – природі» на сторінках незалежного молодіжного видання «Studlife».

  Не будь байдужим! Долучайся! Бо торба – природі!