ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Микола Литвин: Західний кордон, особливо його словацька та польська ділянки, є одними з найнапруженіших з точки зору контрабандної діяльності та нелегальної міграції

  24 ноября 2020 вторник

  Західну Україну відвідав голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Микола Литвин. Під час своєї робочої поїздки М.Литвин проінспектував підрозділи Західного регіонального управління, зокрема ділянки Державного кордону України Чопського загону, в т.ч. Великоберезнянської комендатури, на Закарпатті, а також Львівський прикордонний загін та саме Західне регіональне управління ДПС України.«Ні для кого не є секретом, що західний кордон, особливо його словацька та польська ділянки, є одними з найнапруженіших з точки зору контрабандної діяльності та нелегальної міграції. Саме тому головною метою поїздки Миколи Литвина у цей регіон було особисто оцінити стан справ і вжити додаткових заходів, аби покращити ситуацію.

  На нараді з начальниками й старшинами прикордонних застав та начальниками відділень прикордонного контролю Чопського загону, основна увага приділялася кадровим питанням. Критика, що прозвучала з боку керівництва на адресу своїх підлеглих, була доволі жорсткою», — зазначено у повідомленні відділу з питань взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю Державної прикордонної служби України.

  «Прикордонниками мають право бути лише справжні патріоти відомства, фахівці, які на належному рівні володіють своєю професією та шанують традиції. Усім іншим не місце у наших лавах», – наголосив голова Держприкордонслужби.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору