ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

На гірській Рахівщині соціальні виплати одержують 7163 сім’ї з дітьми

  19 января 2021 вторник

  Сьогодні на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Рахівської райдержадміністрації, що на Закарпатті, перебувають понад 10 тисяч одержувачів допомог. З них 7163 отримують соціальні виплати сім'ям з дітьми. 4522 сім'ям призначено і виплачено субсидії на 814 тис. гривень (субвенцією з державного обороту).

  Окрім того, як повідомила "UA-REPORTER.COM" начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Ганна Клочуряк, для придбання населенням палива та скрапленого газу готівкою призначено субсидій на 809,6 тис. грн. (у 2003 році на ці цілі отримано 324,8 тис. грн.). Цьогоріч вперше встановлено диференційовані рівні соціальних гарантій для працездатних осіб - 80 грн., для непрацездатних - 110, для інвалідів - 115 грн. Для кожної дитини з малозабезпечених сімей такий рівень підвищується на 10%, а для дітей, яких виховують одинокі матері чи батьки-іінваліди, - на 20%, тобто їм гарантовано виплату в 132 гривні. Порівняно з 2003 роком соціальні гарантії окремим категоріям громадян підвищено в 1,6 раза.

  Відповідно до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" встановлено й більші високі рівні допомог. Зокрема, на 80% збільшено одноразову допомогу при народженні дитини для осіб, перереєстрованих у системі загальнодержавного соціального страхування- (у 2003-200 грн., у першому півріччі 2004 року - 360, у другому піавіччі - 724,46 грн.). Розмір допомоги з догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку для таких осіб збільшився на 6,3%.

  На початку 2004 року була заборгованість з держбюджету в сумі 74,6 тис. грн. з щомісячних виплат компенсацій та допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. За перше півріччя ц. р. заборгованість ліквідовано і всі виплати фінансуються справно по всіх видатках.

  Питання соціального захисту населення знаходиться на щоденному контролі органів влади та самоврядування. З бюджету Рахівського району в повному обсязі фінансують видатки на утримання територіального центру та соціального будинку "Ясіня". За 8 місяців ц. р. за програмою подолання бідності виплачено 88,4 тисяч гривень .допомог на підтримку малозабезпечених родин.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору
  Похожие новости